LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178410
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): Empty
11122023
ObjavljaŠsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): Untitl36
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za hldne praznične zimske dneve  smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste se mgl pdti na prznično distanijo svtga Miklavža do pjva Prklja, prvilnga zlgnja v kšre pmrnče, sprejemanja ognja za iskanjem sladkih blj rdečih pomaranč in tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta šsti dogdk se zčne igrati (14.12.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V tm nvm przničnm odigraj dogdku bste vidl  svetega Nikolaja Miklavža. Imte velik pomaranč katere morte spraviti enako število v različne košare tako, da opis ki je v igri vedno ne velja (zato sami pomislit tako, da bo prav) opzte ognj na ktrga ptrebn klikt 1x vsk dn tr ga vlct do stopnje, bdte pzrn, ko zgledste Parklja, kdr vm odvzma odžira pmrnče ga mrte vrč v vijlčst ognj in pčkt 2s nato stisni prikaži, da najdeš sladke pomaranče in kdr vidite dve mtli, kdr tri... pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (18)x sladkih pmranč , ki jh iščete v przničnm zimskem času na praznični distniji svetega Miklavža, do pjvljnja Prklja, prvilnga zlgnja v kšre, z sprejemnjm ognja ob iskanju sladkih pomaranč igranja in do glavne ngrde dprto darilc In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejavnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 2 januarja 2024 ob 17:00 uri končujte zimsko praznično distanijo ob pohodu Miklavža do Parklja in smga lvljnja za zlatimi kepmi (sldkh pmrnč) čuvajte se Parklja sj vm na dn igre lhk odjeda 2 pmrnči tko, da se vm polnjena kšrica mnjša za zimske dneve pa tko ne mrte hitro nprj ndljevti z igranjem in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): Miklav10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je sveti Nikolaj Miklavž
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- različne košare
- ogenj
- Parkelj
- stopnja
- glavna vsebina (sldke pmrnče)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, praznična nagrada, praznična lampica, prznična sestavljanka, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v šstm dogodku za glavno nagrado:

-  70x nvh tčk frmskga uglda
-  20x nvh tčk frmske krme
-  orginlna uvdna slika (odigraj dogodek)
-  nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
-  prznična lampica
-  prznična sestavljanka
-  kartica
-  amult (odigraj dogodek)
-  psebno darilo smrečica (praznično darilo)
-  orginl lins obiskvlca (svti Miklavž) odigraj dogodek



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesele božične novoletne praznike forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Toša3, Jacixa and Vikaluceria like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): :: Comments

T I jaa top prazničen odigraj dogodek (igrani dogodek) že odštevam ure, ko bomo prvič igrali to igro bož. drevesce Zelo lepi Miklavž je v igri ni mi pa všeč Parklj torej, če mi odžira pomaranče na dan jaz ne morem naprej igrati u zapleteno silent Če prav razumem so dvojne pomaranče v tej igri? Nekako se mi zdi, da ne bom pridobil vseh 18 sladkih pomaranč bom pa se zelo trudil prit do cilja, ker bi rad osvojil take lepe nagrade adijooo fenomenalne s oooo praznovanec Vsekakor pa si želim, da me čez celotno igro spremlja ta Miklavž in mi nakloni veliko sladkih pomaranč pa fajno igranje za vse in naj bo res veselo, zdravo, uspešno brez stresa to novo leto 2024 in vesel, miren božič z veliko daril božiček prihaja darilk darilnik/bož

Luka, Nives, Mauro and Vikaluceria like this post

N Sam uvod v nastalo novo temo je perfekten in fajn čitljiv, igrani dogodek z Miklavžem je maksimalno lep zabaven in sproščujoč za praznične dni, ko ga igram Sv. Miklavž Miklavž in Parkelj oba sta zelo lepo ustvarjena in zelo zelo lepa in koliko se mi zdi da igramo z dvojnimi pomarančami ali kako? Zdi se mi da opažam da mi v igri Parkelj je pomaranče a nič zato saj skušam pravilno igrati in polovila do sedaj 3 pomaranče.snežko snežkica  Zapleteno se mi zdi tole s košarami ko dajem pomaranče v košare a sem nekako previdna pri tem da se ne zmotim saj v praznični igri se res ne bi rada toliko motila. snež. uživč  Vesela sem da mi na forumu sledi Miklavž. Dvomim da bom osvojila ciljno črto a bom skušala prit do samega cilja, ker si želim osvojit z mojim trudim igranja čudovite nagrade, saj so vse prelepe kot vedno za ta čaroben in prazničen čas. Želim si sama pri sebi veliko pomaranč uloviti in res si želim da mi to uspe vsaj enkrat v življenju na forumu. Vsakemu posebej želim veliko sreče in lovljenja s pomarančami ter naj zmaga najboljši, vsem želim prelep, miren, zabaven Božič ter mirno, lepo, nepozabno Srečno Novo leto 2024 Božiček ded Mraz

Luka and Mauro like this post

L Vuuuaaau pa je tukaj že nov namenski dogodek (odigraj dogodek) in sicer za praznične dneve ii in tako je lep pa Miklavž, Parkelj pleši Nasploh mi je blazno fulful lepo forumsko ozadje iz te igre voo in sami uvod v omenjeno igro zelo jasen in razviden tako, da se mi zdi da tale Parkelj je nesramen v praznični igri, če nam odžira sladke pomaračne torej, če slabo igram jih on mi poje  Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): 1f623 Igra mi je zelo všeč in lepa saj se opazi, da je dejansko zelo razumevajoča in igra se zelo solidno, opažam pa, da če prav ni tako težka je pa stopenjska tako, da me sedaj najbolj zanimajo stopnje v njej? Zlaganje pomaranč v košare je zelo imenitno samo se mi zdi, da vedno ne gredo vse noter oziroma jih ne morem založit pa ne vem zakaj? čopek Tako, da se bom trudil čez celotno igro od začetka do konca igre priti čim dlje do cilja in uspeti polovit vseee sladke pomaranče no, če bi jih bi bil prevesel in ponosen nase, da sem briljantni igralec saj bi tako osvojil si glavno nagrado, ki je maksimalno lepa ali pa vse posebne nagrade juj bi imel bož. drevesce Praznična igra z Miklavžem me je zelo noter potegnila tako, da se težko ločim od nje in že odštevam minute in sekunde, da jo lahko kar že naprej igram lučkarpis Pa naj bo srečen, vesel, blagoslovljen božič in uspešno, zdravo, srečno polno upanja in brez skrbi to novo leto 2024 za vse nas, lepo praznujte nov leto/tu  smrečik   božič maha  darilk  d. Mraz snež. uživč

Nives, Mauro and Vikaluceria like this post

L Uuu va nova praznična igra je tukaj zelo lepa, natančna in jedrnata z Miklavžem božiček prihaja Zelo se razveselim vsake igre, čeprav pri sebi vem, da niso lahki igrani dogodki a dajem kljub vsemu vse od sebe, da bi prišla kdaj do cilja in odigrala igro? Igra se z pomarančami, ki se zlagajo v različne košare sem pa opazila, da ni vedno isto število le teh, tako, da mislim, da jaz ne bom polovila vseh 18. Tale Parkelj je zanimiv, ker sem opazila, da mi jemlje proč pomaranče in tako meni negre pol zlaganje! lučkarpis Tako, da mi on ni všeč v igri, rada bi prišla na novo stopnjo pa še naprej, da bi čim več polovila teh sladkih pomaranč skrb ptic Vesel božič in srečno novo zdravo leto 2024 za vse darilnik/bož  nov leto/tu  santahodi007

Luka, Nives, Mauro, Cecy, Cristzep and Vikaluceria like this post

C Vov kakšna briljantna igra no namenski dogodek odigraj dogodek je to smeš. božič. Z igro vsak dan bolj uživam, ker mi je top za igranje, čeprav moram povedati, da Parklja se ne veselim kajti on mi tako počasi odžira moje sladke pomaranči ker jaz pa nato imam prazne košare Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): 1f61f Moram se pa potruditi, da le pol ujanem teh pomaranč, da bo tudi lep Miklavž ponosen na moje igranje in hkrati veseli II u zdaj sem malo slab saj mi igra ne leži preveč se kar zmotim naj bo igranje pošteno in naj pride do cilja tisti, ki si to res želi dobri mož Vsem skupaj bi zaželel vesel, topel božič z slastno potico na mizi in vesele, uspešno novo leto bož. drevesce presrečen daril Božiček ded Mraz nov leto/tu pleši

Luka, Nives, Cecy and Vikaluceria like this post

C V sami uvodni predstavi za praznično igro z Miklavžem je vrhunsko povedano kar se tudi naprej vidi, da je superr odlična igraaa pleši Zelo uživam, ko mi Miklavž sledi, da bom igrala dokaj pravilno in si skušala uloviti te sladke pomaranče Sv. Miklavž Kadar srečam Parklja mi je slabo, ker vem, da ni prijazen in mi bo jemal pomaranče za zlaganje v košaro, rada dajem ogenj pred stopnjo ful dobro pa kadar igramo z samim obiskovalcem jasno z Miklavžem hihi lučke in smrečica V igri sem dobra pa ne sem pa vesela zase, da se trudim z igranjem bi si pa želela prit do cilja in osvojila si glavno nagrado izredno lepa praznovanec Bom pa tudi vesela osvojene posebne nagrade, naj bo božič in novo leto 2024 zelo srečno, zdravo, mirno, uspešno in zadovoljno za nas in vse ljudi tega sveta, fajn praznujmo okrasarnec božiček prihaja lučkarpis nov leto/tu

Luka, Nives and Vikaluceria like this post

V Tako sem se razveselila te nove praznične igre za zimske dni, ko pa sem videla forumsko ozadje iz igree uuu samo rekla topp bož. drevesce Nekako se bom trudila, da bo mi igra šla nebi pa rada nič obljubljala kajti tu je zloben Parklja z lepim nasmehom mi krade proč pomaranče se mi je takoj posvetilo, da bo težko prit do vseh 18 slad. pomaranč dobri mož Zakaj tako pravim, ker sem opazila, da jih vedno nimam dovolj za kakšno košaro Neutral Neizmerno tudi uživam v igri in veselim se naprej igrati, četudi narobe igram saj me igra noter povleče pa lepi Miklavž, ki mi sledi še skoz nasmejim, da me ne more postavit v slabo vlogo upam pa na več sreče pri lovljenju sladkih pomaranč, da bi tako pridobila več posebnih prelepih nagrad itak so vse top lepe in privlačne smeš. božič. Lep miren, vesel, dober božič pa srečno, veselo, zdravo novo leto za vse nas želim darilnik/bož ob darili lučke in smrečica Božiček d. Mraz snežkica

Luka and Nives like this post

J Kar zavriskal sem na ves glas, ko sem zvedel, da bomo igrali novo praznično igro za zimske praznične dneve in vedel, da bo lepa darilnik/bož Sprva, ko sem jo začel igrati si rečem odlično saj se igra na klik, ker je simulativna a ne Moderator Toša3 in jasno zelo lepi potek razlaga vsebine za igranje te igre aplavz ploska Osredotočen sem najbolj na zlaganje pomaranč v košare in pa igranje z ognjem kajti Parklja brez ognja ne more zato pazljivo tukaj igram, saj se ve, da Parkelj je moje, pomaranče in tako se zna, zgodit, da mi poje vse in na koncu še sladkih pomaranč niti nebo snežinkca Tukaj sem preudaren pa dosleden ful natančen saj se borim za lovljenje vseh 18 pomaranč sladkih, ker imam vizijo sploh pa znanje z igranjem, da lahko pridem do samega cilja in si prisvojim glavno nagrado ob darili Seveda so vse lepe in privlačno čudovito praktične a se borim za najboljše, pri meni je Miklavž iz igre vedno veseli pa zadovoljen tako, da si res želim, da tako tudi ostane no pa tudi vam ostalim želim dobro igro in poskusite bit boljši od prejšnje igre (odigraj dogodka)! Zdaj pa vam zaželim srečen, miren blagoslovljen topel božič pa srečno, veselo, prijazno polno denarja novo leto 2024, da sem vam vse izpolniiiii uživajte za praznike smeš. božič. lučkarpis darilk smrečik čopek

Luka and Nives like this post

J Ulee laaa top igra praznična igra z Miklavžem Toša3 navdušena nad njo pleši Res sem komaj že čakala, da začnemo igrati to novo lepo p. igro na forumu saj sem v njej zasledila takoj lepiga, Miklavža, ki mi sledi v igri me botruje izkazuje razpoloženje mojega igranja kadar je jezen in kadar vesel pa tudi zelo rada pogledam Parklja, ko mi poje kakšno pomarančo, katera mi manjka v košarici Parkelj Ful rada zlagam pomaranče v te košare in vedno držim pesti, da jih imam dovolj? Parklja rada vrtim okrog ognja kadar je potrebno, da mu vrnem kar on meni počne sicer pa se trudim po svojih močeh igrati dokaj dosledno saj so mi ti igrani dogodki z igranjem z miško zares dobriii Božiček Borim se za polovljenjem sladkih pomaranč, da bi jih polovila največ, ker vseh ne bom zmogla tako, da skušam igro pravilno igrati in se znjo fajn imeti. Imejte lep, vesel, topel božič in srečno, uspešno novo leto, ki prihaja polno upanja in ljubezni smrečik darilk nov leto/tu ded Mraz snežkica dobri mož

Luka likes this post

C Sedaj še komaj igro razumem sicer imam 6 polovljenih sladkih pomaranč ni veliko čopek
J Vedno se razjasni, ko že igramo igro dlje časa trudim se skoz dobra bit ne gre vedno, ker toti Parklj fajn odžira pomaranče ga je kdo sploh vrgel v ogenj? bož. drevesce


Nazadnje urejal/a Jacixa Pet 29 Dec 2023, 11:20; skupaj popravljeno 1 krat
L Ne nebi vedela le z ognjem igram pred stopnjo lučkarpis Mi pa zdaj igra gre imam že 7 sladko pomarančo ponorel
J Samo toliko, da vprašam se bo videlo v igri? Neutral
T To je bilo omenjeno v samem uvodu za igro pa smo nato pozabili tako nebi odžiral nam pomaranče to se kaže tudi v nalogi dejavnosti, ki je komaj 54%  ker ni zajeto celotno igranje snežko
L Uj škoda to nisem vedla Shocked
M Bilo omenjeno pd tmo smo pa pzbil ntooo zdj pa nimamo tlko pomrnč za košre okrasarnec
C A to bi morali sami vedeti? snežko
M Ja tko je rendeer
N Ne morem se ravno nekaj pohvaliti z igranjem ker imam komaj 6 pomaranč iz igranega dogodka Shocked skušam igrat pravilno in dosledno a se zmotim kdaj pri košarah ali pa drugje. Glede procentov pri nalogi dejavnosti pa je komaj 54% in mislim da ne bo 100% do samega konca? A zato ker nam odžira Parkelj pomaranče je tako vredu razumem čist pozabila na to ded Mraz
L To seda popraviti z igranjem ali ne 🙄
M Seda jasn sm se ga sm tkrt vrže v ogenj, ko ti odžira jh drgče ne drgč tud zrd tga lhk ne prviln Igrmo praznov
C O jej torej za brez veze ga tudi ne smeš vreči noter dobri mož
N Saj pa nam Miklavž pove kako igramo. Zgleda smo to spustili ven ali kako? snežkica dedek mrz
M Točno tko paz.kepa  Ko zgledste Parklja, kdr vm odvzma odžira pmrnče ga mrte vrč v vijlčst ognj in pčkt 2s vse je bilo pvedno
C Pa res vse je pisalo kak smo površni Parkelj
N Površni smo samo zato ker si nismo vredu igre prebrali oziroma igranega dogodka palčk snežko
L A tako zato torej nisem mogel vedno pravo število pomaranč zložiti v košare auu nisem vedel snežko
M Tko drži nato smo večina pzbilll in sedj tudi nlga dejvnsti pša, kr ni igrana cela igra nov leto/tu
L Fajn smo zabluzli to v igri jojj obdaril dar
L Nisi edini čopek
L Vidim lučkarpis
N To nam kaj dosti sedaj ne koristi če bo počasi konec odigraj dogodka 4 dni še samo igramo paz.kepa lučkarpis
V Res kako hitro leti ta čas zdaj pa imamo smolo Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): 1f62e
J Malo pa le narastla naloga dejavnosti skrb ptic Igra pa vrhunska z novoletno uro pa polovila zdaj 7 pomarančo praznovanec
C Smola zakaj za nas ja, ker neznamo igrat snežinkca Toliko pa bolj vesel ker jih imam prav tako 7!
L Glih igral igro uu pa lepa bila se naigram skoz znjo menda mi sedaj Parkelj nebo odžiral sladkih pomaranč, če sem ga dal v vijolčast ogenj ahha in moja je tudi ulovljena 9 pomarančika njam sankr
N Josel je profi v igrah ko je naprej pred nami a nič zato glavno da igramo in imamo srečo se več pomaranč polovit upajmo da tako bo pri nas ostalih da ne izpademo iz odigranega dogodka 🎄❄🎄❄🎄
J Lahko rečem, da uživam z igranjem, ker znam igrati in si polovil že 13 sladko pomarančo upam na zmago? santahodi007
Nives je napisal/a:
N Josel je profi v igrah ko je naprej pred nami a nič zato glavno da igramo in imamo srečo se več pomaranč polovit upajmo da tako bo pri nas ostalih da ne izpademo iz odigranega dogodka 🎄❄🎄❄🎄

J Drži se postopka pa boš realna, saj nea slabo igraš držim pesti, da prideš do cilja!
T Sam se tudi borim z to igro, da jo osvojim mi gre pa ne srečen pa za 9 p. pomarančo smrečik
N z obzirom na to da je igra se samo tri dni dvomim da bom jaz prišla Josel do cilja pa tudi 7 pomarančo polovila in mogoče še kakšno polovim ali dve ne vem. Hvala enako ti bos tak zmagovalec igre ali na drugem mestu skrb ptic ob darili
J Trudimo se tako ali tako vsiii božič maha
L Vsaki po sebi jaa mi ostajamo pri 7 čopek
C U pa eni smo isti večina nas ima  7 jihhh jaz tudi je kdo vrgel danes Parklja v ogenj? lučkarpis
L O sem ga pa prav užival v tem, da mi sedaj nebo jemal proč pomaranč danes imel le dve snežko
N zdaj mislim da smo ga vsi vrgli v ogenj ko je že tak ali tak pozno če se igranje igralnega dogodka končuje. Tri dni pa se to bo hitro konec. lučke in smrečica
C Superca upam, da tudi meni ne dobri mož
Nives je napisal/a:
N zdaj mislim da smo ga vsi vrgli v ogenj ko je že tak ali tak pozno če se igranje igralnega dogodka končuje. Tri dni pa se to bo hitro konec. lučke in smrečica

C Ni še pa čisto prepozno 62% je bila naloga dejavnosti
M Zdaj se trdimo z igro, kr nm skrj gre za nhtee a ne no sm polovil 10 sladko pomarančo božiček prihaja
 

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Nazaj na vrh 

Stran 1 od 5Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: