LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1998
Točke forumske karme : 2178390
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

J Stvarno je novi odigraj dogodek tukaj meni res lepiii pa ta direktor Karnevala zdi se superrr praznovanec Namen igranja mi je všeč saj bom videla živali iii želim pa si družabno igro a vem, da bi potem mogla priti do glavne nagrade malo bo težko saj 14 krofov nebom ujela ali pač? 😜 Imejte lep maskiran Pust drak. kri grz. čarovnca čarov. mska
C Odigraj dogodek je tuuuu res veseli, da ga bom igral 😙 Želim pa si, da mi obiskovalec sledi no nam sledi a tole z živalmi je naključno potem si morem zbrati eno in znjo igrati upam, da mi bo šlo ni lahka igra? 👹 Opazim, da bo ta tretji odigraj dogodek daljši od prejšnjega meni všeč ta direktor na meni pa je koliko čok krofov si bom ujel rad bi jih čim več, nagrade so top ponorel Vesel in zabaven Pust vsem norček
T Tretji odigraj dogodek že bomo igrali in to kar kmalu v ponedeljek videt je fajni, zabaven in lep štopar štopar Upam, da bom znal igrati z izbrano živaljo znači žival počaka na odru torej se mi zdi na s. glede nato, da se odigraj dogodek igra na klik imam prav? Čar Torej odigra se, ko žival namaskiran saj tako rinem naprej počasi do finala ali cilja čarov. mska Zdi se mi, da bo težko pridobiti 14 krofov čeprav bi rad, da bi imel to glavno nagrado, ker so zajete nagrade briljantne lepe praznovanec pa vso srečo vsem v odigraj dogodku, da nam uspe doseči novega z klikanjem in lep Pust dobra maska Krampuser npj. čarv
N Ta Direktor Karnevala je ustvarjen top in šikan je ponorel ponorel kolikor si prebiram odigraj dogodek je zabaven lep in nas bo nasmejal, ko ga bomo igrali štopar štopar Res se veselim igrati tega odigraj dogodka in tudi sama si želim, da nam direktor karnevala sledi na forumu strinja vprašanje je, če bom ujela vseh 14 čokoladnih krofov? se bom potrudila da jih bom ujela čim več. Želim si tudi videt različne živali kar se tudi vidi od zadaj na forumskem ozadju zelo so lepe praznovanec praznovanec Glavna nagrada je res uporabna vidim a zadovoljna bom s tem kar bom dobila torej z mestom in oceno hihi maska meksik. norček dobra maska Krampuser Vsem želim vesel, lep, maskiran, zabaven in nepozaben Pust Ben. maska
L Oooo novi odigraj dogodek se bo igral in to za Pusta idiličen je in lep ponorel  Celo do marca bomo igrali to ja prevesel sem a le želim si, da ta lep direktor Karnevala bo dober zmenoj in bo mi ratalo vse izbrane živali spraviti čez ognjeni obroč pa, da jih vredi namaskiran hm? črn pirat  Viola prelepo forumsko ozadje za odigraj dogodek in dober spisan uvod pod temo Moderator Toša3. Sam odigraj dogodek se sliši lahki za igrati mislim pa, da nebo tako a potem napredujem z igro, če imam dokončno namaskirano žival res upam, da jo drak. kri Trudil se bom pridobiti vse čokoladne krofe njam samo itak vem, da vseh ne bom polovil vse nagrade so vedno top lepe tako, da bilo kero osvojim bom vesel bi pa rad imel glavno jasnoo zato bi rad v tem odigraj dogodku prišel zelo daleč z ocenjevalno mesto štopar 😆🎉 Vsem želim dobro igranje, zabaven, lep in predvsem maskiran Pust, da bo polno mask povsod velik klovn Parkelj Čar
N Sam začetek se je perfektno začel pri odigraj dogodku, a ko sem začela igrati mi je vse skupaj ven vrglo in sem potem nadaljevala igranjem kaj čem splet kot splet ko nočem da štekne štekne strinja Veliko sreče vsem pri čokoladnih krofih da jih ujamete čim več štopar štopar
L Zares perfektna igra tako, da za sedaj mi gre ne bom pa se niti hvalil, ker potem hitro lahko se poslabšam naj ostane tako kot je? štopar Zdaj imam tretji čokoladni krof in se že veselim naslednjega  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f606 In vso srećo še ostalim pri igranju pustnega odigraj dogodka
C Tale novi pustni odigraj dogodek je pa fenomenalen in nasploh direktor Karnevala je šikano lep nasploh pa me fascinirajo te živali, ker z njimi igramo, ko skačejo skozi ognjeni obroč praznovanec Zelo hitro se je tretji Odigraj dogodek pričel igrati se mi pa zdi, da bo dolg zato imam te čas, da lahko pridem do konca cilja igranja in glavne nagrade 😆😙 Tega nisem sprva razumela, da si moremo izbrat žival ali vedno, ko se igra? In kdaj lahko pričakujem presenečenja do postopanja nagrad za sproti nee ali je to mišljeno kot presenečenja med igralnim namenskim dogodkom? Meni je zelo všeč, da se vedno igra stimulativno to dosti pove, da je igra moderna in dobra, zelo zelo si želim, da bi jo skoz vredi odigrala, ker pol imam več za polovit si krofov, čeprav tole, da jih 14 moram imeti nisem preveč optimistična, da jih bom res imela trudim pa se vsekakor. Sami uvod v omenjeno temo je briljantno lep in zanimiv in prelepo to forumsko ozadje iz odigraj dogodka bi ga takoj imela, nekako slutim, da bom prejela posebno nagrado, ki je tudi ful lepa karkoli prejmem iz nje ponorel Znači se maska kaže in izginja kadar imamo napredek igranja super Imejmo dober, maskiran in lep Pust, da se tudi mi namaskiramo in uživamo na Karnevalih ali pustnih paradah (povorka) dobra maska Krampuser carneval pust
J Meni pustni odigraj dogodek gre ne morem se pritoževati 😙 Zelo mi je všeč vsak dan, ko ga igram, ker sem preudaren, natančen, z krofi mi tudi gre do sedaj ujel si 5. U jaaa grem naprej želim, da ne vidim več maske Parkelj
J Videl sem, da bomo igrali novi pustni igrani odigraj dogodek vooo zelo je lepi videt tudi direktor Karnevala Razz Sam koncept igranja igre se mi zdi kar dokaj lahek saj sam vidim, da je igra dejansko na klik kar mi zelo ugaja in sem zadovoljen straš. maska Odigraj dogodek moram spremljati kajti, če ga ne odigram do 17 ure sem ga tako zamudil in si zapravil lahko priložnost za pridobitve čokoladnega krofa! Uf teh je veliko za poloviti ampak mislim, da nebo težko, da sem primoram jih poloviti prav vse kajti sreča je večinoma na moji strani tako znjo kot z igro, vedno pa se trudim, da jo odigram dosledno in pravilno. Direktor naj bo vesel z menoj, da imam večjo možnost dobrega igranja in napredka v igri pri oranžni maski. Res si želim po tihem, da nam uspe naklikati dejavnosti celote 100% da bomo igrali novi dogodek, ta parada Karnevala je zelo dobra, ker igramo z živalmi z izbrano živaljo in še na koncu maskiramo žival odličnooo Krampuser Trudil se bom pridobiti glavno nagrado saj je mikavno lepaaa praznovanecče mi pa spodleti pa bom z posebno tudi zadovoljen saj pravim lepe so nagrade iz odigraj dogodka pleši Lep zabaven, prisrčen, maskiran in strašen Pust vsem želim ezgif-2-a2824a4284 Krampuser norček
V Pa je novi pustni odigraj dogodek že tuuu svetovni je in tudi forumsko ozadje iz njega topp za gledat štopar Nasploh tale parada Karnevala se mi zdi ful zanimiva saj igra se z različnimi živalmi katero si eno moramo izbrati in jo tudi namaskiramo po našem okusu Parkelj Celotna igra mi je blazno lepa in naigram se znjo ja priznam tako, kot sem se dosedaj v vsaki pri vas na tem forumu uživač Čeprav je igra daljša od prejšne se mi zdi, da bom imela malo časa za pridobitve vseh 14 krofov kaj pa jaz vem moja sreča to ni poskušam pa se truditi skoz, da jo odigram nekak vredi. Direktor Karnevala mora biti bolj vesel ne pa besen zdaj že opet besen, ker mi negre tako vredi igrati kot sem mislila prej, da mi bo šlo  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f628 Skupaj smo dosegli v prejšnem odigraj dogodku 100% klikanja dejavnosti tako, da naj bo tudi pri tem tako velik klovn Tole z skokom v ognjeni obroč je malce težko, ker vedno nea pravilno skoči mi moja žival zelo si želim imeti vse krofe in da priguram do lepih posebnih nagrad ali tokrat celo morti do samega cilja? Igrajte igro dobro in želim vam zabaven, lep in maskiran Pust poln mastnih krofov okrog ust ezgif-2-a2824a4284
R Fantastično je igrati namenski odigraj dogodek vse mi je všeč 😄 Ne odpade pa se mi, da zdaj ne znam igreatii juj slabo mi bo že 4 narobe igrala kaj je to? 😑😑
L Pa je zakon ta pustni odigraj dogodek lahko povem, da začetek igranja mi šlo zdaj pa ne več tako dobro do sedaj polovila si dva čok krofa do zdaj 🙄 Tako, da tudi meni negre preveč dobro.
N Odigraj dogodek je lep zabaven in perfekten ponorel ponorel pa tudi meni ne gre preveč igranje imam samo en čokoladni krof Sad ne razumem. Rosi in Lityo nista edini
M Uuuu vo lpa igra in pstni odigraj dogodek Razz Njblj uživam, ko igrm z živalmi pa tud, ko si zbrmo živl katera prv tko skče skz ognjeni obroč in se mskira uuu čarovnik Lhk, da bm večkrt brž mske v igri bi bl presrčn kr tkrt sm dst nprj z svjm igrnjm igrnga dogodka in ta direktor Karnevala in pustne prde je zknnn men zlo lp in rd igrm še znjm, vesel bi bl, če bi nm rs sledil a do sedj tga ni za opzt zelen vampir Vse ngrde, ki jh lahk dbmo so izjemno lpe, praktične in izvirne se pa brm za glavno ngrdo a upanje umre zadnje ne vm, če bo mi uspelo? Bm pa vesel, če nm skupaj rta na klikt dejvnsti xelte 100% da zaigrm nv odigraj dogodek v kterm bm še boljši črn pirat Želm vm lp, mskirn in predvsem veselll Pust norček ezgif-2-a2824a4284 zlobkačarovnica
M Zdaj ne vm al je to phvln al ne, da sm ujl do sedj 3 čkldne krfe se mi zdi, da mi ta odigraj dogodek negre čarovnca na metli ms
J Saj lahko, da je po stopnosti težja od prejšnjega odigraj dogodka Mauro sicer pa sva ista enako št. krofov imam 😙
J Meni gre pustni odigraj dogodek tako, da ne rabim jamrat te nebi polovil si 5 krofov je pa mi čudno, da ga danes ni auu study
L Ti si tako dober a imaš jih že toliko Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f60b No saj vedno ne rabijo bitttt
V Opa ti jih saj imaš polovljenih 5 Josel jaz pa se borim, da polovim te 3 hm? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f615 Nives kaj pa te delaš, da imaš samo 1 daj no res?
J Hvala Vika ja se borim ne, Lityo zakaj ne kaj govoriš se sploh zavedaš, če letijo jih lahko prej poloviš in prilezeš do željenega cilja štopar
L To sem kuj tako rekla ja vem smeh Do kakega cilja jaz o tem sploh ne sanjam saj imam komaj drugi čokoladni krof
Jacixa je napisal/a:
J Saj lahko, da je po stopnosti težja od prejšnjega odigraj dogodka Mauro sicer pa sva ista enako št. krofov imam 😙

L pod Moderatorka Jacixa kako je to mišljeno
J Nič še nisi izgubila odigraj dogodek se je komaj dobro začel Parkelj
V To še ni nobeden od nas samo ima prav Lityo čas leti naslednji teden je že novi teden igranja pustnega odigraj dogodek in če to sledi je pol na koncu tak rezultat, mi definitivno nekateri nebomo prišli do cilja
Vikaluceria je napisal/a:
V To še ni nobeden od nas samo ima prav Lityo čas leti naslednji teden je že novi teden igranja pustnega odigraj dogodek in če to sledi je pol na koncu tak rezultat, mi definitivno nekateri nebomo prišli do cilja


J Pusti se presenetit no Čar
C Živjo tale igra pa zagamana danes sem se kuj nekak lovila pa zakaj ni jasnosti glede izbrane živali in izbrane živali za maskiranje sem vedela, da bom to nekapirala še zdaj ne razumem, pa je 5 dan igra  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f611
M Josi ne mrm se presenetit, če neznm vredi igrt na ogld se opz, da je ta odigraj dogodek težki Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f62c
Cecy je napisal/a:
C  Živjo tale igra pa zagamana danes sem se kuj nekak lovila pa zakaj ni jasnosti glede izbrane živali in izbrane živali za maskiranje sem vedela, da bom to nekapirala še zdaj ne razumem, pa je 5 dan igra  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f611

M Zto kr si nea vred prebrš vsk dn v igri si izberš izbrno živl negled nto, kro si si izbrala prvč razumeš s ktero nto igrš v skoku v ognjeni obrč in odru in če slučjn ti piše znjo! Tista, ki pa si si jo prvč izbrala v igri pa je tvja in sm njo mskirš drak. kri

Jacixa likes this post

C A tako jeee hvala Moderator Mauro res nisem tega razumela zato pa skoz narobe igram pa še maske me zmedejo ne vem kako to? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f600 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f44b
M Ma nizkj zto smo tu in če vm rd pmgm Razz

Jacixa likes this post

Lityo je napisal/a:
Jacixa je napisal/a:
J Saj lahko, da je po stopnosti težja od prejšnjega odigraj dogodka Mauro sicer pa sva ista enako št. krofov imam 😙

L pod Moderatorka Jacixa kako je to mišljeno

J To je mišljeno, da stopnja odigraj dogodka je višja od prejšne ne vem morda za 5% lahko se motim   Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f603
M Točn pd Moderatrka Jacixa lahk, da je indijanec maska
N Cecy mene so včeraj zmedale živali nisem prav igrala pri njih pa ne vem kaj bi to bilo. Prebiram si pa prav ni to zanimivo?

Jacixa se bom kar strinjala s teboj. strinja
Vikaluceria je napisal/a:
V Opa ti jih saj imaš polovljenih 5 Josel jaz pa se borim, da polovim te 3 hm?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f615 Nives kaj pa te delaš, da imaš samo 1 daj no res?

N jaz nič ne delam samo se trudim da polovim kakšnega bi bila vesela če bi dva polovila. Res imam enega Vika drugi se mi je izmuznil.
L Saj se strinajm z vami kar ste povedali o težavnosti igre moram pa povedat, da pa meni gre zdaj tako, da si polovil danes 4 krof sem vesel ponorel Je pa res, da sem danes narobe odigral zmeda popolna pri izbrani živali confused
J Zdaj pa sva skoraj ista Luka bova tekmovala ha? 😂
L Pa probajva Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f606
J Zdaj pa res ne razumem je kdo sploh vlovil krof zdaj? čarovnik
V Odigrala glih odigraj dogodek super je blo, ne  jaz tudi ne ful sem besna, ker mi negre 😠
N Sedaj pa res ne razumem spet nisem videla in ujela nobenega čokoladnega krofa pa opet narobe igrala če narobe igram se ne pojavi krof ali se naključno pokaže kakšen krof? Sad Odigraj dogodek je res težavni pa nekaj me zmedlo pri maskah. Drugače je odigraj dogodek svetoven ponorel ponorel vesela čarovnica grč netp ezgif-2-a2824a4284
Nives je napisal/a:
N Sedaj pa res ne razumem spet nisem videla in ujela nobenega čokoladnega krofa pa opet narobe igrala če narobe igram se ne pojavi krof ali se naključno pokaže kakšen krof? Sad Odigraj dogodek je res težavni pa nekaj me zmedlo pri maskah. Drugače je odigraj dogodek svetoven ponorel ponorel vesela čarovnica grč netp ezgif-2-a2824a4284

T Naključno leta norček
T Meni absolutno negre v glavo ali tako malo letajo čokoladni krofi ali jih je manj v igri? Bom te kar osrtal pri 4 Suspect Suspect
Tinaj8 je napisal/a:
T Meni absolutno negre v glavo ali tako malo letajo čokoladni krofi ali jih je manj v igri? Bom te kar osrtal pri 4 Suspect Suspect


N Ti vsaj imaš 4 krofe jaz še vedno samo enega Sad
L Super odigrala igro z pustnim kladivom in viločasto masko dobra maska Zakaj pa ni krofa? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f612
L Nives saj jaz imam samo 1 več stem se tolažiiii  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f610 Zdaj smo 4 najslabši jaz ti Nives, Rosalda in Vikaluceria ali kak?
Lityo je napisal/a:
L Nives saj jaz imam samo 1 več stem se tolažiiii  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f610



N ti verjamem, kaj češ. Očitno samo Vika ima 3 krofe. Za Rosi ne vem.
M Fjn se je dlo igrt zdj in čudvt pstni odigrj dogkk ja končnnn 4 pstni krff king Upm pa, da sm priviln odigrl nism prevč %
Nives je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L Nives saj jaz imam samo 1 več stem se tolažiiii  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f610



N ti verjamem, kaj češ. Očitno samo Vika ima 3 krofe. Za Rosi ne vem.

M Rosalda ima 1 kakr ti Nives ne  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: 1f62e Njblj vdi v tm odigrj dogdku frmc Josel z 5 Tinaj8 4, Luka 4, Vikaluceria in Jacixa 3, Lityo 2, Nives in Rosi 1, Cristzep 2, Cecy pa ma menda 3?
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 1 od 6Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: