LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

R To je neverjetno odigram igro pa zagledam leteti čokoladni kroff uuf in to neki spodaj čisto počasi 😅 Adijo mare tretjega imam (3) uživač
N Pa saj to ne morem verjet 4 čokoladni krof je moj uživač uživač uživač uživač prevesela in res perfektno igranje dans ter nasploh
V Krasno Nives evo še sama ujela tudi 4 danes pa mi gre 😋 Igrala pa sem bolj slabo zdaj uhh 😑
Vikaluceria je napisal/a:
V Krasno Nives evo še sama ujela tudi 4 danes pa mi gre 😋


N Bravo končno ne smeh smeh
T Ujela me sreča vesel iii  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f604  6 krofek pri meni
V Zdaj si dober pod Moderator tako dalje 😛
Nives je napisal/a:
Vikaluceria je napisal/a:
V Krasno Nives evo še sama ujela tudi 4 danes pa mi gre 😋


N Bravo končno ne smeh smeh

V 😉
M Ulvljn peti mlo boljše že igrm bm vidl nprj? štopar A ti si me prehitel Tinaj8 sj te bm dobil 😅
L No pa sem po dolgem času nepravilno odigral tako, da se ne sekiram tudi to pride Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62e Danes pa dal vse od sebe tako, da bi moglo biti igranje pri meni dobro Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f604
J Svetska in zelo lepa igra v odigraj dogodku in imam 8 krofek Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f60d
L Izdumiral boš pustni odigraj dogodek v igri 😙😙 No ne bom se pritoževala 4 polovila uživač uživač
J Na tem delam misija mogoča še 8 polovica za mano 🎉
N razturas Josel bravo štopar štopar Lityo super da si si polovila 4 krof le naprej tak igraj
V Danes pa opet nisem polovila krofa in narobe odigrala odigraj dogodek v celoti zmedla sem se nekaj Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f627
L  Tako kot si povedala ni blo sreče z letečim krofom 🤐
J Odličen odigraj dogodek uživač uživač Ujeti deveti krof zdaj pa že upam, da odigram do cilja Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f31f Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f389
L  Opet ti gre opažam ne vdaš se ti zlahka 😜
N Vedno krofov ne bomo mogli polovit a Joselu ratuje bravo štopar štopar
J Kaj si pa ti mislila nisem kar tako jaz v igranju 😁
Nives je napisal/a:
N Vedno krofov ne bomo mogli polovit a Joselu ratuje bravo štopar štopar

J Hvala 😆
T Ma mislim, da nisem tako slab in srečo imel je letel krof to je moj 7 praznovanec
Tinaj8 je napisal/a:
T Ma mislim, da nisem tako slab in srečo imel je letel krof to je moj 7 praznovanec



N Bravo  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f604
C Pri meni komaj 4 niti enga nisem danes na novo polovila jauuu saj ne vem no 😵
R Jaz enako ne, nič več mi ni smešno ostanem pri 3 vem, da sem slaba Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f632
J Ko že misliš, da nebo videt leteti krofa pa pol se ušteješ in ga vidiš juhuuuu 4 je tudi mojjj ploska
R Zelo lepo pod Moderatorka, da ti je uspelo polovit zdaj 4 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f604 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f604
J Hvala ti Rosalda no in sem imela prav stopnja igranja  odigraj dogodka je višja od prejšne potrjeno iz strani Moderatorja Toša3 mi je odgovoril Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f606
Jacixa je napisal/a:
J Hvala ti Rosalda no in sem imela prav stopnja igranja  odigraj dogodka je višja od prejšne potrjeno iz strani Moderatorja Toša3 mi je odgovoril  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f606

L Bravo, da si to vedela sedaj mi je jasno  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f60a
Josel je napisal/a:
J Kaj si pa ti mislila nisem kar tako jaz v igranju 😁

L Vem ti tiii Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f602
L pod Moderator Tinaj8 ali pod Moderatorka Jacixa mi lahko to kdo od vaju pove meni se torej -2 T opet preneseta v tem odigraj dogodku ali se mi pol zniža, če igram boljše? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f603
J Lityo pa če ti je že pod Moderator to lepo povedal ga nisi poslušala ali res ne razumeš?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f610 Torej imaš -2 T preneseni kar pomeni, da se ti prenašata naprej tako, da boš zdaj imela -3 T Znižala bi se ti minus T takrat, če bi osvojila višjo oceno in lestvico igre druače sploh nee!
L Hvala ja nekak razumem ne pa vse, ampak od kod jaz pol imam -1 točko kuj naprej, saj pa je nisem prejela v novem odigraj dogodku? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f629 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f629
Lityo je napisal/a:
L Hvala ja nekak razumem ne pa vse, ampak od kod jaz pol imam -1 točko kuj naprej, saj pa je nisem prejela v novem odigraj dogodku?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f629  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f629


J Pa kaj ti ni jasno Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62f vem, da je nimaš a jo prejmeš ko odigraš nov dogodek v igri
N Lityo saj meni se tudi prenaša -1 Do zdaj se mi je in se mi bo zgleda še naprej
L Ja ampakkkkk zakajjjj tega ne razumem saj ne morejo vedeti, da bom spet slaba v tem odigraj dogodku to mi pojasni in jaz bom kuj mela pol -3 T proti ostalim in tako padla še na nižjo lestvico ocenitve ni prav Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f611
N Kak ne morejo vedet kaj govoriš ti? Sploh veš da igramo na grafu in se vse vidi kak igraš. Pozabljaš stvari vidim.
Lityo je napisal/a:
L Ja ampakkkkk zakajjjj tega ne razumem saj ne morejo vedeti, da bom spet slaba v tem odigraj dogodku to mi pojasni in jaz bom kuj mela pol -3 T proti ostalim in tako padla še na nižjo lestvico ocenitve ni prav  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f611

J Vem, da se ti gre za lestvico ocene a tako je takšno je njihovo pravilo igranja odigraj dogodka po ustavni Zakonodaji vprašaj MED. Ustanovo zakaj je to tak jaz ne morem ti drugega povedat kot to kaj vem, saj ne vedo vidijo kako igraš in negre se zato prenaša se ti v tem je blem zato ni fajn dobit -1 T ker jo boš skoz imela razen, če bi kdaj osvojila višjo mesto igranja kot do sedaj Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f600
Nives je napisal/a:
N Lityo saj meni se tudi prenaša -1 Do zdaj se mi je in se mi bo zgleda še naprej

J Ja Nives pol imaš -2 T upam, da neboš kdaj med oceno, ker te ta točka lahko nah odnese Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62f
N Jacixa ti je lepo pojasnila zadevo pa še kar naprej sprašuješ Lityo. Ne razumem te kaj ti ni jasno če pa ti je povedala. Meni se bo tudi prenašala ta -1 pa kaj zdaj čem narest, če sem neka slaba v igranju odigraj dogodka. Mogoče bom na sredini ne vem.
Jacixa je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Lityo saj meni se tudi prenaša -1 Do zdaj se mi je in se mi bo zgleda še naprej

J Ja Nives pol imaš -2 T upam, da neboš kdaj med oceno, ker te ta točka lahko nah odnese  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62f


N Ja saj me skrbi tole, če se mi prenese bom videla na koncu odigraj dogodka. Da bi me potem ta točka odnesla si ravno ne želim ne
Jacixa je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L Ja ampakkkkk zakajjjj tega ne razumem saj ne morejo vedeti, da bom spet slaba v tem odigraj dogodku to mi pojasni in jaz bom kuj mela pol -3 T proti ostalim in tako padla še na nižjo lestvico ocenitve ni prav  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f611

J Vem, da se ti gre za lestvico ocene a tako je takšno je njihovo pravilo igranja odigraj dogodka po ustavni Zakonodaji vprašaj MED. Ustanovo zakaj je to tak jaz ne morem ti drugega povedat kot to kaj vem, saj ne vedo vidijo kako igraš in negre se zato prenaša se ti v tem je blem zato ni fajn dobit -1 T ker jo boš skoz imela razen, če bi kdaj osvojila višjo mesto igranja kot do sedaj  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f600


L Razumljivo ni pa logično ja seveda mi je jasno sem pa jezna, da je tako Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f621
N Če je takšna zakonodaja ne moreš nič Lityo. Sprejmi ali pa boljše igraj odigraj dogodke. Saj se tudi jaz ne morem nekaj hvalit z igranjem tega odigraj dogodka a upam na najboljše ali pa vsaj da ne izpadem

Jacixa likes this post

J Sem ti povedala, da vprašaj MED. Ustanovo zakaj je tako vredi ja te razumem Lityo ampak nič ne moreš  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f609


Nazadnje urejal/a Jacixa Pet 24 Feb 2023, 12:01; skupaj popravljeno 1 krat
Nives je napisal/a:
Jacixa je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Lityo saj meni se tudi prenaša -1 Do zdaj se mi je in se mi bo zgleda še naprej

J Ja Nives pol imaš -2 T upam, da neboš kdaj med oceno, ker te ta točka lahko nah odnese  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62f


N Ja saj me skrbi tole, če se mi prenese bom videla na koncu odigraj dogodka. Da bi me potem ta točka odnesla si ravno ne želim ne

J Ni fajn ne kajti, če si v primeru na med 4 mestom igranja lestvice in imaš -1 T že dejansko padeš na zadnje 5 mesto za izpad!  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f613
Jacixa je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Jacixa je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Lityo saj meni se tudi prenaša -1 Do zdaj se mi je in se mi bo zgleda še naprej

J Ja Nives pol imaš -2 T upam, da neboš kdaj med oceno, ker te ta točka lahko nah odnese  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f62f


N Ja saj me skrbi tole, če se mi prenese bom videla na koncu odigraj dogodka. Da bi me potem ta točka odnesla si ravno ne želim ne

J Ni fajn ne kajti, če si v primeru na med 4 mestom igranja lestvice in imaš -1 T že dejansko padeš na zadnje 5 mesto za izpad!  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f613


N Točno tak imaš prav strinja
L Te si tak izpadla že Nives saj ti negre dobro igrati in še -1 T imaš kot jaz  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f627 Jacixa kaj pa ocena?
Lityo je napisal/a:
L Te si tak izpadla že Nives saj ti negre dobro igrati in še -1 T imaš kot jaz  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f627 Jacixa kaj pa ocena?



N Saj ne moreš vedet naprej Lityo, te razumem drugače a ne naprej govorit prosim. Trudi se naprej in bit boljša, kaj češ in ne gledat Josela on ima že podlago od prej smeh
J Ocena je pa zase z skupnimi doseženimi točkami tvojega igranja (odigranja) odigraj dogodka, tako, da ti nič ne pomagajo pri - TOČKI če pa jih maš veliko pa je fajn, ker se ti dejansko lestvica igranja za osvojenega mesta dvigne višje Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f619
Nives je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L Te si tak izpadla že Nives saj ti negre dobro igrati in še -1 T imaš kot jaz  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f627 Jacixa kaj pa ocena?



N Saj ne moreš vedet naprej Lityo, te razumem drugače a ne naprej govorit prosim. Trudi se naprej in bit boljša, kaj češ in ne gledat Josela on ima že podlago od prej smeh

J Ampak to ima Lityo prav Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f610
Jacixa je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L Te si tak izpadla že Nives saj ti negre dobro igrati in še -1 T imaš kot jaz  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f627 Jacixa kaj pa ocena?



N Saj ne moreš vedet naprej Lityo, te razumem drugače a ne naprej govorit prosim. Trudi se naprej in bit boljša, kaj češ in ne gledat Josela on ima že podlago od prej smeh

J Ampak to ima Lityo prav  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 3 1f610


N ja kaj čem zdaj. Na glavo se ne morem obrnit.
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 3 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: