LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

C Imam tretji polovljeni krof uu pa smo na polovici dejavnosti celote? važen
T Bravo a ni veliko res je Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f619
N Vsem bravo Kateri ste boljši od mene, hvala da si povedal Mauro. strinja
V Pa kje je 3 čokoladni krof nikjer ga nisem zasledila letet!!! Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f620
Nives je napisal/a:
N Vsem bravo Kateri ste boljši od mene, hvala da si povedal Mauro. strinja

V Samo pri forumcu Cristzepu se je usekal on jih ma 3 že smeško
Vikaluceria je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Vsem bravo Kateri ste boljši od mene, hvala da si povedal Mauro. strinja

V Samo pri forumcu Cristzepu se je usekal on jih ma 3 že smeško

T Ma eh ja Vika eden gor ali eden dol isto darilec Kaj si tako jezna?
V Jaaa Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601 Da ne morem poloviti si 3 krofa nikakor ga ni za videt nimam pojma
Vikaluceria je napisal/a:
V Jaaa  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601 Da ne morem poloviti si 3 krofa nikakor ga ni za videt nimam pojma



N Tinaj8 je reko da naključno letajo zato ga ne moreš polovit smeh sicer pa še ga boš sem 100%
T Nič ne moreš Vikaluceria tako je naravnana igra po mojem je stopnja odigraj dogodka višja kot pri prejšnem ali pa lahko, da jih je manj v tej igri (krofov) Shocked
Nives je napisal/a:
Vikaluceria je napisal/a:
V Jaaa  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f601 Da ne morem poloviti si 3 krofa nikakor ga ni za videt nimam pojma



N Tinaj8 je reko da naključno letajo zato ga ne moreš polovit smeh sicer pa še ga boš sem 100%

T Ja sem zgoraj povedal tudi ti ga boš še ulovila Nives boj se potrudi z igranjem a si rekla, da se ti je eden izmuznil pod temo vidiš škoda 2 bi mela te zdaj  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f617
N Škoda da se mi je 2 krof izmuznil sem jezna, a nič ne morem Tinaj8. Če je igra tak naravnana kot praviš ti bom kar verjela in res ni lahka. Na prvi pogled mogoče med igranjem pa niti malo. Saj se pa trudim da bi prav igrala.
C Bil je tretji moj tako, da zdaj pa nič ne razumem? norček Torej tukaj je stopnja višja kot v prejšnem pa lahko to nardijo imajo zakonodajo za postopne igre? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f615
Nives je napisal/a:
N Škoda da se mi je 2 krof izmuznil sem jezna, a nič ne morem Tinaj8. Če je igra tak naravnana kot praviš ti bom kar verjela in res ni lahka. Na prvi pogled mogoče med igranjem pa niti malo. Saj se pa trudim da bi prav igrala.

C Si danes pravilno igrala z živalmi in maskama? (vijolčasto in pustno kladivo) Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f609


Nazadnje urejal/a Cecy Pon 20 Feb 2023, 09:19; skupaj popravljeno 1 krat
Cecy je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Škoda da se mi je 2 krof izmuznil sem jezna, a nič ne morem Tinaj8. Če je igra tak naravnana kot praviš ti bom kar verjela in res ni lahka. Na prvi pogled mogoče med igranjem pa niti malo. Saj se pa trudim da bi prav igrala.

C Si danes pravilno igrala z živalmi in maskami?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f609



N Upam, da sem.
Cecy je napisal/a:
C Bil je tretji moj tako, da zdaj pa nič ne razumem? norček Torej tukaj je stopnja višja kot v prejšnem pa lahko to nardijo imajo zakonodajo za postopne igre?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f615

T Seveda imajo si pozabla po tej urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek (tukaj lahko spreminjajo postopne igre), kompitenti in celotna ustanovska ekipa ustvarjacev MED. forumov Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f603

Cecy likes this post



Nazadnje urejal/a Tinaj8 Pon 20 Feb 2023, 09:24; skupaj popravljeno 1 krat
Tinaj8 je napisal/a:
Cecy je napisal/a:
C Bil je tretji moj tako, da zdaj pa nič ne razumem? norček Torej tukaj je stopnja višja kot v prejšnem pa lahko to nardijo imajo zakonodajo za postopne igre?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f615

T Seveda imajo si pozabla po tej urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek (tukaj lahko spreminjajo postopne igre)



N Se strinjam strinja ezgif-2-a2824a4284
Tinaj8 je napisal/a:
Cecy je napisal/a:
C Bil je tretji moj tako, da zdaj pa nič ne razumem? norček Torej tukaj je stopnja višja kot v prejšnem pa lahko to nardijo imajo zakonodajo za postopne igre?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f615

T Seveda imajo si pozabla po tej urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek (tukaj lahko spreminjajo postopne igre), kompitenti in celotna ustanovska ekipa ustvarjacev MED. forumov  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f603

C A saj res majo Zakonodajo čisto poazbila
Nives je napisal/a:
Cecy je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Škoda da se mi je 2 krof izmuznil sem jezna, a nič ne morem Tinaj8. Če je igra tak naravnana kot praviš ti bom kar verjela in res ni lahka. Na prvi pogled mogoče med igranjem pa niti malo. Saj se pa trudim da bi prav igrala.

C Si danes pravilno igrala z živalmi in maskami?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f609



N Upam, da sem.

C Držim pesti zate in zame tudi nisem prepričana, da sem prav igrala Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f64f Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f64f
Cecy je napisal/a:
Nives je napisal/a:
Cecy je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Škoda da se mi je 2 krof izmuznil sem jezna, a nič ne morem Tinaj8. Če je igra tak naravnana kot praviš ti bom kar verjela in res ni lahka. Na prvi pogled mogoče med igranjem pa niti malo. Saj se pa trudim da bi prav igrala.

C Si danes pravilno igrala z živalmi in maskami?  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f609



N Upam, da sem.

C Držim pesti zate in zame tudi nisem prepričana, da sem prav igrala  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f64f  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f64f



N
Enako držim pesti zate in veliko sreče v igranju. Verjamem. zlobkačarovnica
L Fenomenalen ta pustni odigraj dogodek ful uživam ponorel Se mi je zdelo, da tudi vi ne ujamete krofov no ne vem ni ga blo za videt letet zdaj pa ne vem? Ostajam pri 4  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f611
J No te ujeti 6 čokoladni krof 😆

Vikaluceria likes this post

J Josel ti gre poslušam 😁 Jaz očitno ne bom polovila 4 ali bom ja 3 imam Moderator Mauro še veliko jih mi manjka Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f60f
N Končno ujela 2 krof in če še dvakrat slabo odigram izpadem iz odigraj dogodka kar je zelo zelo slabo zame in sem mislila, da bom napredovala pa nikakor ne confused
M Bravo Nives  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f604 U ha to pa ni vč dobr skušaj se ptrudit zdj do knca igrt pravilen? Dobr sm igrl in si ujel zdj že 5 krfa no grm nprj 😅

Vikaluceria likes this post

R Pol pa sva midve isti Nives izpadli bova 🤭
N Moderator Mauro pa saj bi rada prav igrala, štos pa je, da se vsekam pri živalih očitno. Hvala, želela bi si jih še več ujet.
Rosalda je napisal/a:
R Pol pa sva midve isti Nives izpadli bova 🤭


N
Če bi izpadla pol ne bi tak pogrešala odigraj dogodka, čeprav je lep in zabaven strinja menda res.
C Nives si včeraj prav igrala jaz opet narobe  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f633 Zdaj pa se bom res požrla počasi, ker takoj vidim, da slabše igram kot v prejšnem dogodku pa čeprav polovila sedaj četrti krof Parkelj
Josel je napisal/a:
J No te ujeti 6 čokoladni krof 😆

V Čestitam saj tebi gre darilec
V Ja pa dej neeee ali lahko kam zapišem, da si ujela 3 čokoladni krof cheers
Cecy je napisal/a:
C Nives si včeraj prav igrala jaz opet narobe  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f633 Zdaj pa se bom res požrla počasi, ker takoj vidim, da slabše igram kot v prejšnem dogodku pa čeprav polovila sedaj četrti krof Parkelj



N zgoraj sem zapisala saj si videla hvalabogu da si si polovila 4 krof
N Če to ni največja sreča zame hihi 3 čokoladni krof je moj ponorel ponorel uživač uživač in pazite to pravilno odigrala včeraj končno lahko rečem praznovanec praznovanec

Ustanovfor likes this post

J To danes igranje z maskiranem konju pa zmaga top igra samo smejim se in ulovljen 7 kroff Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f606 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f606


Nazadnje urejal/a Josel Sre 22 Feb 2023, 10:19; skupaj popravljeno 1 krat
Nives je napisal/a:
N Če to ni največja sreča zame hihi 3 čokoladni krof je moj ponorel ponorel uživač uživač in pazite to pravilno odigrala včeraj končno lahko rečem praznovanec praznovanec

J Lepo a bo šlo naprej? 😁
C No danes ga nisem vlovila upam na več sreče jutri 😃 Hvala Nives videla brez skrbi no super, da ti je uspelo 3 polovit ploska
M Končno te ujeti 6 krff pr men adijo ploskač


Nazadnje urejal/a Mauro Sob 25 Feb 2023, 09:54; skupaj popravljeno 1 krat
Josel je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Če to ni največja sreča zame hihi 3 čokoladni krof je moj ponorel ponorel uživač uživač in pazite to pravilno odigrala včeraj končno lahko rečem praznovanec praznovanec

J Lepo a bo šlo naprej? 😁




N bom videla ponorel ponorel le ne želim si izpast iz odigraj dogodka to je vse
Cecy je napisal/a:
C No danes ga nisem vlovila upam na več sreče jutri 😃 Hvala Nives videla brez skrbi no super, da ti je uspelo 3 polovit ploska



N Ni kaj Cecy ja končno mi je le uspelo štopar štopar ni še vse izgubljeno praznovanec praznovanec želim si jih še več, da sem pol nekje na polovici
V U zdaj pa sva midve isti Nives frajer Kaj sreče ni blo naklonjeno mi danes še vedno pri 3 krofu
R Pa to je praznik z mojim igranjem imam 2 krof  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f62f A si me prekosila ti Nives zdaj?
L Tretjiii Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f617
N Vika fajn da sva isti ponorel ponorel Ne moreš verjet, kak sem jaz dans vesela, ker mi je odigraj dogodek šel a ne bom se hvalila preveč raje praznovanec praznovanec ker odigraj dogodek je res zabaven, perfekten, lep in predvsem čudovit ponorel uživač ponorel uživač Rosi očitno ampak tudi tebi lahko uspe ujet tretji krof verjemi vase in v svoje igranje odigraj dogodka
T Lahko verjeti ali ne haha ja pa imam te 5 polovljen krof sonček
L Perfektna igra kakor zmeraj in moj te 6 krofff jeje nedamo se Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 2 1f604
C Bo šlo naprej a počasi pri meni tu je četrti polovljen krof juhejjj a mate jih več? 🎉🎉 😂
T Ja enga več 😆
C Te pa bravo 🥳
J U dosti več od tebe crist upam še na celoto 😁
C Torej vseh (14) no veliko sreče, čeprav vem, da ti lahko rata ☺
J Haha ja 😋
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: