LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

Jacixa je napisal/a:
J 5 je tudi moj čokoladni krof in že 96% dejavnost celote juhej 🥳🥳


N tudi tebi čestitam da si polovila 5 krof in super da je dejavnost celote 96%😃😃

J Hvala ne morem rečt isto, ker ne igraš več!
Nives je napisal/a:
Jacixa je napisal/a:
J 5 je tudi moj čokoladni krof in že 96% dejavnost celote juhej 🥳🥳


N tudi tebi čestitam da si polovila 5 krof in super da je dejavnost celote 96%😃😃

J Hvala ne morem rečt isto, ker ne igraš več!



N Ni kaj, žal res ne.
V Ne morem biti vesela ali žalostna krofa nisem ujela smo pa dosegli 100% dejavnosti celote novi nam. dogodek booo Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f619
Vikaluceria je napisal/a:
V Ne morem biti vesela ali žalostna krofa nisem ujela smo pa dosegli 100% dejavnosti celote novi nam. dogodek booo  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f619



N Mogoče še katerega poloviš ne vdaj se Vika in super da bo naslednji odigraj dogodek ponorel ponorel praznovanec praznovanec samo boljši moremo v igranju bit pa bo
M Adijo člvk odigral namenski odigraj dogodek in si le vlovil sedmi krf to pa dlg trjl Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f604
L Mauro zdaj sva ista tudi jaz si polovil 7 krof danes ponorel Vikaluceria super upam, da si že na 3 karnevalski paradi ali ne? Mauro pa ti?
M Verjetno enka Luka v 4. mislim, da glh dns dsegl mi kr bo zmnjkl do 6 😁
L Svetovno čakaj 6 jih je torej sem vedel a Josel že v 5 ali v zadnji kar. paradi? 😆
M Si pzbl zčetk igre? ah neb rekl v 5 je te 😄 Nemgče, da je v zadnji
L Nisem 😅 bo tako povedal a vseeno je blizu cilja v pustnem odigraj dogodku
M Ml boljša pa sva od ostlh ni za phvlo pa vendarle 😃
V Že en čas Luka mi manjkajo 3 krofi, da namaskiram žival do konca te bi šla naprej na četrto čestitam vama za vlovljeni sedmi krof 🥳
N Moderator Mauro in forumec Luka čestitam za 7 ulovljeni krof obema ista sta kot Tinaj8 štopar štopar
L Hvala ti Nives 😄
C Meni uspelo tudi 5 ujettt hahaa 🥳 A kmalu bo konec igre 😐
L Odlično te Crist no odigral igro je pa res, da kljub temu, da sem jo pravilno nisem mogel ujeti si krofa ni ga blo videt letet tako sem pri 7 zlo vesel
M Slbo tle igranje nve igre nč mi ni jasno sm mislil, da ležita obadva krfa kr se neki vidl pl zginil ne vm no Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f62e no nkncu pa ni blo nit enga za plvt Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f614
J Nekako skušala odigrati odigraj dogodek vendar komaj šlo iz naše pisarne ja pa ni letel krof jaz na istem kot prej Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f610
J Samo, da ti je šlo Jacixa to je pomembno no končno ujetiii 11 krof u to pa traja je le letal  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f60e Drugače pa mislim, da sem danes se nekaj zmotil v igranju no prvič to :face:


Nazadnje urejal/a Josel Čet 02 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 1 krat
N Čeprav sem izpadla iz odigraj dogodka verjamem da krofov ni videt vsakokrat ko bi si želeli. Šment a tisti, ki še igrate vam dobro gre igranje strinja
J Odlično Josel zdaj se potrudi do konca, da prideš saj tebi to uspe 😙
J O hvala ja bom itak videl Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f604
Josel je napisal/a:
J Samo, da ti je šlo Jacixa to je pomembno no končno ujetiii 11 krof u to pa traja je le letal  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f60e Drugače pa mislim, da sem danes se nekaj zmotil v igea ju no prvič to :face:



N Bravo bravo in bravo Josel štopar štopar štopar če si se enkrat zmotil to ni nič glavno da si si polovil 11 krof in lahko da boš zmagovalec tega pustnega odigraj dogodka boš videl štopar štopar naj ti uspe
J Se trudim Nives nič bati Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f600
N saj vidim, da se trudiš. Navijam zate, da ti rata ploska ploska ker tak vsi vemo, da si maher v igranju odigraj dogodkov
V Nič krofov  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f611 5 je bil moj nazadnje
L Interisantno prav tako danes ne polovil krofa Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f62e
N A dans je kdo ujel kakšen čokoladni krof? strinja želim vam jutri še zadnjič dobro igranje pustnega odigraj dogodka
T Ne ni krofov ne kapiram se pa mi dozdeva, da jih je v tej igri manj Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f62c 03.03.2023
Tinaj8 je napisal/a:
T Ne ni krofov ne kapiram se pa mi dozdeva, da jih je v tej igri manj  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f62c 03.03.2023




N Meni se je tudi zdelo, ko sem še igrala idigraj dogodek da je absolutno krofov manj v igranju. Ne razumem, škoda da nisi ujel kakšnega
V Katastra sem narobe odigrala včeraj in če še 1 krat izpadem iz te igre baje dobila odgovor  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f623 Jaz jih mam tako samo 5 to ni nič
Vikaluceria je napisal/a:
V Katastra sem narobe odigrala včeraj in če še 1 krat izpadem iz te igre baje dobila odgovor  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f623 Jaz jih mam tako samo 5 to ni nič



N Koga Vika ne mi reči no. Pol če jutri narobe igraš si izpadla daj ne šali se no . Veliko sreče, da ne izpadeš
C Vikaluceria potrudi se tik pred koncem smo z igranjem no tudi jaz narobe včeraj igrala Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f631
V No upam, da ne Nives brz pred koncem na cilj tako na bom prišla hvala Cecy se bom jaa Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f60a
Vikaluceria je napisal/a:
V No upam, da ne Nives brz pred koncem na cilj tako na bom prišla hvala Cecy se bom jaa  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f60a



N Upanje umre zadnje zato daj vse od sebe, da ne zafuraš. strinja na konec tudi jaz nisem prišla žal prej izpadla kaj čem.
C Ja pa dejjj ulovil 6 čokoladnega krofa praznovanec
J A je bil no bravo Cristzep 🥳 Jaz pa ga nisem videl letat ahh to je to 11 jih polovil Neutral
J Josel menda skoz ne le tiii madonca  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f615 Saj isto pri meni ostajam pri 5 polovljenih, Cristzep čestitam  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f44f
M In je knčn še ta tretji namenski dogodek pustni odigraj dogodek clown 👹 Pa ne mrm verjet vidl letat krf pa ga vlovil juhh 8 uživač uživač
T U bravo Mauro pa ne res naključje Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f606 Jaz sem narobe odigral in ne prišel do cilja v tem igranem dogodku to je to 7 jih imam ponorel
C Kot sem pravila včeraj vse potrdili nepravilno igrala 😤😤 Ostajam pri 5 ujetem krofi ni blo sprememb, čestitam Moderator Mauro ti le uspelo 8 ujet 🥳


Nazadnje urejal/a Cecy Sob 04 Mar 2023, 09:19; skupaj popravljeno 1 krat
N Moderator Mauro čestitam za 8 polovljeni krof in tudi tebi Cristzep za 6 krof štopar štopar
V Še zadnjič sem se potrdila danes odigrati odigraj dogodek tako, da mislim brez napak 😄 no nisem izpadla, ker sem prav odigrala in tudi nisem dokončala tega pustnega odigraj dogodka! Moderator Mauro in Cristzep čestitam za nov ulovljen krof 👏
J In tako se je še ta odigraj dogodek  končal mi je bil zelo všeč a nisem nekako dobro ga igrala pogrešala bom direktorja Karnevala lepi je no jaz imam 5 krofov več ni blo sreče  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f614 Moderator Toša3 čestitam ti za polovljenih 8 krof si mel srečo 😆
Vikaluceria je napisal/a:
V Še zadnjič sem se potrdila danes odigrati odigraj dogodek tako, da mislim brez napak 😄 no nisem izpadla, ker sem prav odigrala in tudi nisem dokončala tega pustnega odigraj dogodka! Moderator Mauro in Cristzep čestitam za nov ulovljen krof 👏


N glede nato da se nisi zmotila ti lahko zaploskam. štopar štopar A vprašanje kako boš ocenjena in oni vedo koliko krat se je kdo zmotil.
L Eh očitno spet narobe odigral včeraj  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 5 1f611 no nima veze tudi jz ostajam na istem kot od prej z krofi, sicer pa se je ta igra danes zaključila in se več ne igra sedaj me še samo zanima na katero mesto z njihovo lestvico igranja sem prilezel? Moderator Mauro čestitam za ulovljeni 8 krof ploska
J Zgleda sem tudi včeraj pravilno odigral nisem pa imel sreče z krofom ni ga blo za ujet 🙄 Kakorkoli igra se je itak zaključila zdaj in je kar je želim pa si visoko mesto na lestvici igranja in Moderator Mauro čestitam tebi za osmi vlovljeni krof 😋
C Spet nepravilno igral uga jezen že 🤮 Res se je končal pustni odigraj dogodek se pa mi zdi, da smo itak slabo ga vsi igrali, a nisi Josi danes ga mogel ulovit?
N res vidim da se je odigraj dogodek končal ker tudi forumskega pustnega ozadja več ne vidim od zadaj ko je tako lepo krasil forum strinja mislim da nekateri bodo dobri ali pa tudi ne. Bomo videli a ne?
V Pa prav lepe nagrade si osvojila jejee ponorel Pristala na 4 mestu z - 1 točko 😐
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 5 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: