LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

R Torej sem jaz že 1. izpadla iz odigraj dogodka saj imam -1 pale
J Tega še ne veš Rosi trudi se naprej igrati dobro, na koncu se to vidi se pa ti - T prenese tudi tebi Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f610
N Na koncu vse zvemo. Rosi ne vrži puške v koruzo pa igraj do konca.
R Ne bom Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f600
L Sem mislil, da bo šlo danes igranje z lahkoto a se hitro ušteješ sem se zmotil kuj z izbrano žival, ko sem si jo izbral in skakal skozi ognjeni obroč kuj nekaj Shocked
C Ponovno narobe odigral kuj slabo mi jee 😐😐 Negre polovit 5 a ga bom do konca pustnega odigraj dogodka?


Nazadnje urejal/a Cristzep Pet 24 Feb 2023, 15:13; skupaj popravljeno 1 krat
N Luka kot da nismo dovolj osredotočeni na igranje odigraj dogodka da se kuj motimo bi rekla jaz. Tudi jaz sem se vsekala pri sekundah žal.
C In kaj je to, da se tako zmotimo ni mi jasno 🤨
Cristzep je napisal/a:
C In kaj je to, da se tako zmotimo ni mi jasno 🤨


N res se še sama sprašujem veš
L To je dobro vprašanje a mislim, da je od nas odvisno 😝
Luka je napisal/a:
L To je dobro vprašanje a mislim, da je od nas odvisno 😝


N saj je od nas odvisno  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f60f
U Forumsi dobihano resultate igranega odigraj dogodka slabi zte, da ne nohte preneseni na honcu Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f610
N pozdravljena Ustanova ne bom presenečena ker tak vem da sem slabo igrala pa tudi zdaj nekak dobro ne igram
V Itak vemo to, da sem pa včeraj pravilno odigrala pa sem vesela 🥳
L Ustanova zdravo vsekakor vem, da mi negre ta pustni odigraj dogodek nisem presenečena in tudi ne bom  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f62e Odigrala sem zdaj igro mislim, da prav eh bom videla? Tako ostanem še vedno pri 4


Nazadnje urejal/a Lityo Sob 25 Feb 2023, 09:49; skupaj popravljeno 1 krat
L Pozdravljeni Ustanova torej smo slabi si mislim trudim se koliko lahko, da odigram pravilno negre pa skoz, včeraj narobe odigral vidim Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f611 Ne apilirm na novi krof ni ga videt letet.
M Ustnva trdimo se po njbljših mčeh prviln odigrt ampak negre vedn, tud jz bm verjetno pri 6 plvljnm krfm ostl sj ga ni blo vidt letat ne gri ne dli uhh  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f615


Nazadnje urejal/a Mauro Sob 25 Feb 2023, 10:00; skupaj popravljeno 1 krat
N rade volje bi ujela se kakšen krof pa pravilno odigrala a če bom izgubila in izpadla se sploh ne bom sekirala
T Ustanova no men gre pa ne tako, da sem glih nekje vmes  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f617 Mi pa danes igranje ni šlo celo mislim, da sem jo zafural Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f626
J No da vas danes potolažim tudi mene skoraj z igranjem zaneslo tako, da se to hitro zgodi opažam silent Tako, da tudi krofa ni blo za ujet silent silent
C Meni pa se naklonila sreča in si ujela 5 čokoladni krof praznovanec

Josel likes this post

J Čestitke Cecy 🎉

Cecy likes this post



Nazadnje urejal/a Josel Sob 25 Feb 2023, 13:51; skupaj popravljeno 1 krat
N enega več od mene bravo praznovanec
V Bravo Cecy saj tebi šlo Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f604
C Pa hvala vsem sem se potrudila očitno Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f603
Cecy je napisal/a:
C Pa hvala vsem sem se potrudila očitno  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f603


N saj prav da si se potrudila ni kaj 😃
N En teden pred koncem odigraj dogodka sem izpadla pa to ne morem verjet, sicer se ne čudim, ker sem res narobe igrala in se ne sekiram, tako da lahko rečem ostalim trudite se v igranju odigraj dogodka in veliko sreče
R No to kar sem pravila 🥴 zaradi večkratnega nepravilnega igranega pustnega odigraj dogodka sem izpadla iz igre in se znašla na 5 mestu brzzz. 😖😖
M Ah že Rslda to pa zlo hitr zdjjj trj si zaključila z tm igrnjm, no pa tud krfa ni blo za plvitt adijo slbo to Shocked
L Kajjj izpadla sem iz te pustne igree pa kaj je to jezna, sem ko risss 😡😡 Ne morem več igrati ta odigraj dogodek 😠
M Enako ti auu 😐
R Ja nevem jaz zaključila sem 🤐
Lityo je napisal/a:
L Kajjj izpadla sem iz te pustne igree pa kaj je to jezna, sem ko risss 😡😡 Ne morem več igrati ta odigraj dogodek 😠



N Se ti ne splača bit jezna, ker bodo še naslednji odigraj dogodki kaj imaš od tega?
M Ti tud Nives? 😐
Mauro je napisal/a:
M Ti tud Nives? 😐



N Ja tudi jaz Moderator Mauro sem zaključila z igranjem
C Narobe odigrala med vikendom jojjj nisem si mislila te tako ostajam pri 5 🤨 Uf Lityo, Rosalda, Nives škoda nisem vedela.
M Aui Ustanova je mla prv zdj vidm dejnsko smo slabi z igrnjm 🙄
Mauro je napisal/a:
M Aui Ustanova je mla prv zdj vidm dejnsko smo slabi z igrnjm 🙄


N Res je imela prav Ustanova in ko je to rekla, sem ji kar verjela na besedo
T Ja sem imel prav narobe odigral v soboto igro 🤧 Pa le imam 7 krofov bom videl, če še kakšnega do konca pustnega odigraj dogodka vlovim? 😁 Torej vi trije ste bili najslabši pri tem igranjem moram se potruditi, da ne zabluzim.
J Ujetiiiiiiiiiii 10 krof ma nemoj zdaj že razmišljam ali mi lahko uspe priti do cilja ali ne kajti 4 še polvit ni malo? Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f604
C Lahko ti rata zakaj ne saj pa 4 več ni dosti in tudi igranje ti gre strinja
J Ni dosti ampak glede nato kako dolgo je še samo igra Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f601
C Poskusiš pa zate to ne rabim pravitt, čeprav je že dejavnost celote 92% uživač še vedno pomeni, da ti lahko rata!
J No saj je še 5 dni polnega igranja odigraj dogodka bom videl Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f619
N Josel če imaš 10 krof sem stoprocentna da boš še kakšnega ulovil in potem si lahko zmagovalec odigraj dogodka ali pa na drugem mestu strinja kar tako naprej in privoščim ti
L Očitno sem spet narobe odigral za vikend igro kolikor sem zvedel od direktorja Karnevala pa dobro samo ne razumem Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f615 Danes pa se itak vsekal v igri opet pri izbrani živali ehhh apiliram na tretjo parado karnevala mi čisto malo manjka a nebo očitno Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f62e Kaj ste že eni izpadli iz te igre pa daj no škoda Nives, Rosalda in Lityo Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f623
J I ja lepa igra tako, da mislim, da sem jo prav odigral se pa čudim zdaj, da nisem si ujel krofa Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f610
V Tole igranje z čarovnico bilo je perfektno  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f60d Res pa upam, da danes sem pravilno igrala malo sem se motila  Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 4 1f636 Ja končno te 5 moj a je to praznik, da se mi prikazal?
N Vika probaj se ne motiti do konca in bravo za 5 krof štopar
J 5 je tudi moj čokoladni krof in že 96% dejavnost celote juhej 🥳🥳
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: