LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 6 Empty
08022023
ObjavljaTretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 6 Untitl32

T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za pustne dneve Parkelj  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da greste na karnevalsko parado rajanja mask veselega, zabavnega, maskiranega pusta do popolne namakirane živali in pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta tretji dogdk se zčne igrati (13.2.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl direktorja Karnevala z postavitvijo trh živali, izbrati si bste mrl vedn eno in tisto kliknit jo psdt na odr na kterm čka, nto pa znjo skčiti skzi ognjeni obrč in z isto živaljo grste nprj do poplne mskirne le na začetku odigraj dogodek je pdna, tkrt ko vidite msko ste na isti Krnevlski prdi, ko vidite, da je ni vč v igri pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (14)x čkldnh krofov , ki jh odkrivate v pustnem času krnevlskga rjnja msk igranja tkrt tud ste prispel do knca idile pstnega igranja in do glavne ngrde velik klovn  In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti celote dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 4 marca 2023 ob 17:00 uri končujte pustno rjnje, msk in mskirnje živali za pstne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.   

 
Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 6 Obiskv10

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je direktor Karnevala
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- razne živali
- oder
- ognjeni obroč
- maske
- glavna vsebina (čokoladni krof)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo za Pust, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v tretjm dogodku za glavno nagrado:

-  kartica
- originalna uvodna slika (odigraj dogodek)
- družabna igra
- orginlni lines obiskvlca
- 10 novh kvnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesel, maskiran hkrati zabvn Pust forumci čarovnik dobra maska letč. čarovnca

_________________


Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: - Page 6 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Pet 03 Mar 2023, 12:16; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023: :: Comments

N Iz odigraj dogodka sem prejela 2 lepi nagradi in žal tudi -3 T iz prejšnjih dogodkov ter še naknadno -1 T, torej morem bit v naslednjem namenskem (odigraj) dogodku boljša da se mi to izniči in spremeni v plus imam prav? Vsem čestitam za dobro osvojeno mesto in oceno štopar štopar
J Moje 4. mesto tri lepe nagrade prejela original sliko iz igre, kartico in org lines direktor Karnevala praznovanec
Jacixa je napisal/a:
J Moje 4. mesto tri lepe nagrade prejela original sliko iz igre, kartico in org lines direktor Karnevala praznovanec

N tudi jaz prejela sliko iz igre odigraj dogodka in lines Direktorja Karnevala ponorel
L Sam sem osvojil 3 mesto in osvojil štiri prelepe nagrade (plakat, kartica, pustni klobuk in zapestnica) uživam praznovanec Ne kapiram pa, da sem prejel - 1 točko zraven kako to?
R Čestitke vsem za osvojene nagrade, ker vem, da mate lepe 😆 Jaz pridobila 6,5 točk doseženih in dve nagradi pustni klobuk in orginalen lines direktor Karnevala 👏
J Mislim, da že veste, da sem prišel na cilj v igranju ja 1 mesto in top nagrade pridobil štopar štopar štopar
C Torej si osvojil glavno nagrado alja ti mazgaa Josi 😄 Glih gledam svoje nagrade 3 sem dobila z 4 mestom presrečna lepe so in hvala uživač
M Kljb nepoplnm prvilnm igranju sm prilezel na tretje mesto ponorel Osvojil pa štiri briljantno lepe ngrde kt je pustni klobuk, pster iz igre odigraj dogodek, brško in orginalen lines direktor Karnevala 🥳 Čestitam za prvo msto v igranju Josel ploskač
L U vsem čestitam kateri ste pustni odigraj dogodek odigrali dobro in se, povzpeli na lestvico ploska Meni to ni tukaj uspelo kot veste 😳
N ala ti vera za igranje Josel tega pustnega odigraj dogodka čestitam za 1.mesto nisem dvomila v to ker sem vedela da boš prvi bravo štopar štopar ploska ploska uživaj
C Jaz pa zaslužil 4 mesto ni tako slabo, nagrade pa top kere dobil z igranjem praznovanec
T Zasluženo 3 mesto zame kar zadovoljen štopar Prav tako z osvojenimi nagradami bi lahko bil boljši, če sem nabral 14 točk z oceno 3,5 pa - 1 ja tudi jaz jo imam Luka
 

Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:

Nazaj na vrh 

Stran 6 od 6Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: