LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 Empty
11122023
ObjavljaŠsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 Untitl36
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za hldne praznične zimske dneve  smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste se mgl pdti na prznično distanijo svtga Miklavža do pjva Prklja, prvilnga zlgnja v kšre pmrnče, sprejemanja ognja za iskanjem sladkih blj rdečih pomaranč in tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta šsti dogdk se zčne igrati (14.12.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V tm nvm przničnm odigraj dogdku bste vidl  svetega Nikolaja Miklavža. Imte velik pomaranč katere morte spraviti enako število v različne košare tako, da opis ki je v igri vedno ne velja (zato sami pomislit tako, da bo prav) opzte ognj na ktrga ptrebn klikt 1x vsk dn tr ga vlct do stopnje, bdte pzrn, ko zgledste Parklja, kdr vm odvzma odžira pmrnče ga mrte vrč v vijlčst ognj in pčkt 2s nato stisni prikaži, da najdeš sladke pomaranče in kdr vidite dve mtli, kdr tri... pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (18)x sladkih pmranč , ki jh iščete v przničnm zimskem času na praznični distniji svetega Miklavža, do pjvljnja Prklja, prvilnga zlgnja v kšre, z sprejemnjm ognja ob iskanju sladkih pomaranč igranja in do glavne ngrde dprto darilc In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejavnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 2 januarja 2024 ob 17:00 uri končujte zimsko praznično distanijo ob pohodu Miklavža do Parklja in smga lvljnja za zlatimi kepmi (sldkh pmrnč) čuvajte se Parklja sj vm na dn igre lhk odjeda 2 pmrnči tko, da se vm polnjena kšrica mnjša za zimske dneve pa tko ne mrte hitro nprj ndljevti z igranjem in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 Miklav10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je sveti Nikolaj Miklavž
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- različne košare
- ogenj
- Parkelj
- stopnja
- glavna vsebina (sldke pmrnče)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, praznična nagrada, praznična lampica, prznična sestavljanka, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v šstm dogodku za glavno nagrado:

-  70x nvh tčk frmskga uglda
-  20x nvh tčk frmske krme
-  orginlna uvdna slika (odigraj dogodek)
-  nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
-  prznična lampica
-  prznična sestavljanka
-  kartica
-  amult (odigraj dogodek)
-  psebno darilo smrečica (praznično darilo)
-  orginl lins obiskvlca (svti Miklavž) odigraj dogodek



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesele božične novoletne praznike forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Toša3, Jacixa and Vikaluceria like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): :: Comments

V Zdaj se pa res to vidiiii lučkarpis
J Vse prelisičil kot si pravila že nazaj, da jemlje pomaranče čopek


Nazadnje urejal/a Josel Tor 02 Jan 2024, 12:01; skupaj popravljeno 1 krat
V Se spomniš ja prva opazila zmrznec
N Tudi jaz se spomnim ko si omenila da nam odžira pomaranče darilnik/bož

Vikaluceria likes this post

J Seveda santa
L In se je zaključila praznična igra bila lepa z severnico pa ulovila 10 bož. drevesce Ve kdo koliko je ta igra bila stopenjska? Tako pa ne bomo igrali novi odigraj dogodek začuden
C Res je ampak tako čas leti naprej nisem polovil nobene ostanem pri 10 kot tiii iin enaka sva smeš. božič.
L O super ni to fajn sankr samo si ne želim imeti prenesenih minus točke tongue
T Hijejaaaa hiiii polovljena 11 sladka pomarančaa u to pa zdaj bila tombola zame praznovanec praznovanec Presrečen sem z to igro, ker mi tudi nekako šla, čeprav je končana bila res res lepa celotna!!! Lityo menda bila praznična igra pet stopenjska čopek
N Zadnjič se igra igrani dogodek igra in vsem vso srečo eni vidim da ste dobri bili v igranju sicer pa tak kmalu zvemo kakšni smo bili in seveda se ti prenesejo točke minus Lityo paz.kepa
M Ah jz pa glg ulovllll zdnjo pri seb se mi zdiiii 14 jh imam kj pa tooo sj ne morm verjt dobr sm bill! pleši pleši pleši Upm na dbro dodtno tčko in ne minus sicr pa tko se ve, da me lhk dl skltijo neb si želel no study
N Tudi jaz si ne želim minus točk ker vem da me podrejo dol a nič zato presrečna sem da sem polovila 10 pomarančo in vesela s svojim igranjem igranega dogodka ponorel ponorel ponorel in vsakemu posebej želim čestitati ker ste bili zares odlični v igranju in lovljenju pomaranč torej čestitke vsem štopar štopar ploska ploska  smeš. božič.
R Vii čestitam Nives veš, da si me za eno šibnila 9 jih imam darilnik/bož
N Hvala tudi tebi čestitam lih na polovici si s pomarančami štopar štopar ja verjamem eni smo pa isti v igranju snežko
V Tale praznična igra se je zdaj pa res hitro zaključila, čeprav smo en dan dalje igrali čopek Nisem mogla priti do 10 jih pa zbrala devet smeš. božič.
T Pa se je tako praznična igra poslovila meni ni uspelo priti na cilj z igranjem pa vam? Je pa mi všeč, da nisem bil tako slabi z 11 pomarančami pa čestitke vsakemu izmed vas, da ste tudi vredi igrali dobri mož
T Jutr frmci čestitm vskmu  Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f389  za dsežno msto v igri prznični, ki niste izpdl in vsi kteri niste dbl + tčke v tm dogdku zgtvo dobte v nvm nmenskm dogdku (odigraj dogodek),ki pa bo pomladni) hvala za razumevnje (če kdo neve kolk ima kj točk nj me tuki vpraša?) Cool



Moderator:T

Mauro likes this post

J Zdaj, ko je igra zaključena je to to ful sem bil vesel in srečen, da sem igral praznično igro in tudi uspel osvojiti 2 mesto se mi pa zdi, da le ni bila tako lahka kot je sprva kazalo dobri mož Ful so mi lepe nagrade toppp so praznovanec Jaz bi vprašal koliko mi je točk zmanjkalo do 1 mesta?
R Ta igra bila tako lepa sem pa jo slabše igrala kot pričakovala Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f616 Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f616 Izpadla sem iz igre adijooo Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f611
J Marsikdo je pričakoval večjo doseženo mesto kot pa jo dobil! Ne moremo nič bila 4 in se toliko bolj tolažim, da nisem saj na zadnjem mestu čopek In za tole mesto nagrade tudi prav lepeeeeee pleši Toša3 hvala koliko pa imam jaz točk? mislim mam kaki plus še?
T Josel do 1 mesta ti zmanjaklo cele 4 točke! Very Happy
Jacixa je napisal/a:
J Marsikdo je pričakoval večjo doseženo mesto kot pa jo dobil! Ne moremo nič bila 4 in se toliko bolj tolažim, da nisem saj na zadnjem mestu čopek In za tole mesto nagrade tudi prav lepeeeeee pleši Toša3 hvala koliko pa imam jaz točk? mislim mam kaki plus še?


T pod moderatroka Jacixa imš ja +2 točki, ki se ti bdo štela v nvm odigraj dogodku božič maha
R Moderator mi lahko poveš, če veš kako pa to, da sem jaz izpadla po dolgem času iz igre?
T Rosalda nebi izpdla, če neb mela - tčke imš jh kr -7 kr pomen vidm, da so ti štel mesto nto pa te odnesle te tčke, ptrudi se nasplšn pri forumu, da pridbš sj +1 tčko gr!
R A tako auu se mi je zdelo, da me bodo te točke uničile, hvala za odgovor Neutral
M Igra prznična pa je knčana škda rd sm jo skz igrl pa tud se naigrl v njej božiček prihaja Vskmu kteri ste pristli na 2, 3, 4 mestu vm čestitm ploska Za dsežno msto sm zlo vesel zse, da sm na 3 mestu, čeprv sm mislil, da bi lhk osvjil drugo ampak ok, no Toša3 jz bi te pa vpršl imam še kakšno + tčko in koliko mi je sfalilo do 2 mesta? paz.kepa
R Tudi jaz vsem čestitam kateri ste bili boljši od mene  Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f389  Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f389  Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 4 1f389 Mauro mi lahko ti poveš kaj misli stem Moderator Toša3? (ptrudi se nasplšn pri forumu, da pridbš sj +1 tčko gr)!

Mauro likes this post

M Hvala teb bm tud jz čestitl za trud v igrnju, kr si bila blizu 4 mesta ploska To pmen, da v omenjenh temh skušj pridbt eno nvo + tčko ne vem, kjr se delijo kt je dodtni všečk, (PSZF), upštevt prvila, pridbvt frmski ugld, oprvljt obvestilno nlgo in sdelvt na forumu Razz
N Moderator Toša3 kak pa je pri mojih točkah imam kaj plus točk ali samo grem v minus? Hvala ko boš odgovoril.
zlo vesel
L Letošnja praznična igra se tako lepo zaključila saj smo igrali z repatico zvezdo ful dobra igraaa malo mi je težko, da je ni več sem pa vesela, da mi uspelo prit na 4 mesto z 2,9 oceno jajaj superrr ponorel


Nazadnje urejal/a Lityo Čet 04 Jan 2024, 09:23; skupaj popravljeno 1 krat
L Nives čestitam ista sva ploska a imaš dosti minus točk? dobri mož

Nives likes this post

N celotna igra je bila odlična lepa za igranje samo škoda da nisem pristala na tretjem mestu kot sem si želela saj je več kot očitno bilo da sem dosegla 4 mesto ker sem se tolikokrat zmotila v klikanju igranju vesela sem da nisem izpadla in hvala za čestitke vsem 😃😃 Rosi daj se potrudit pri naslednjem igrat vredu igro in klikat ter tudi ti Cecy

Toša3 likes this post

Lityo je napisal/a:
L Nives čestitam ista sva ploska a imaš dosti minus točk? dobri mož



N kolk jih imaš ti minus točk Lityo? Jaz jih mam minus 6  ja večinoma smo enaki eni❄🎄
R Hvala saj se trudim a kaj mi bo to, če imam -7 točk snežko
Nives je napisal/a:
Lityo je napisal/a:
L Nives čestitam ista sva ploska a imaš dosti minus točk? dobri mož



N kolk jih imaš ti minus točk Lityo? Jaz jih mam minus 6  ja večinoma smo enaki eni❄🎄


L -5 drugače Neutral Rosalda škoda ja nebi bila, če nebi imela teh - točk ti lepo povedal Moderatorš Toša3

Nives and Toša3 like this post

N trudi se če veš da ti slabo gre igranje. Pa tudi na forumu bodi pozitivna bolj kot prej. Cecy naj enako dela. Kar je Moderator Mauro omenil tu se probaj trudit.

Nives, Rosalda and Toša3 like this post

R Vem Lityo samo je kar je Suspect

Toša3 likes this post

Nives je napisal/a:
N Moderator Toša3 kak pa je pri mojih točkah imam kaj plus točk ali samo grem v minus? Hvala ko boš odgovoril.
zlo vesel


T Nives imš +2 tčki skušj še eno pridbt pa imš 3 pl imš mžnst, da ostnš na istm mestu u tebi pa za ls zmnjkl 3 mesto vidm tuki (A sedj že imš -7 tčk zatle odigrj dogdek) Surprised

Nives likes this post

N torej imam dve točki plusa eno se pridobim ok razumem. Bom skušala se eno dobit in bit boljša v naslednjem namenske dogodku. Uf ti minusi  bi raje videla da izginejo

Toša3 likes this post

L O jej Nives škoda neeee rabbit Toša3 torej jaz mam zdaj -8 točk že, ker nisem prišla na cilj v praznični igri? Imam sploh kako +

Toša3 likes this post

Lityo je napisal/a:
L O jej Nives škoda neeee rabbit Toša3 torej jaz mam zdaj -8 točk že, ker nisem prišla na cilj v praznični igri? Imam sploh kako +


T Tko je, kr si pridbila na nvo eno - tčko zrvn za neodigrn tle nmenski (odigraj dogdek) imš ja +1 tčko imš!

Nives likes this post

L Saj nekaj čopek
N razumljivo je da če ne odigraš do konca igranega dogodka da dobiš minus točke. Vesela sem da imam na novo +2 točki. Eno pa lahko pridobim na forumu ali pri ustvarjanju. 😃🎄❄

Josel and Toša3 like this post

J Jaz se tudi skušam boriti za + točke in upam, da jih bom imel čimveč, da lahko bom še boljši v igranju čopek

Nives and Toša3 like this post

N ti si tak fenomen v igranju se ne rabiš sekirat za te točke toliko kot drugi. Pac zasvirali smo pri Parklju v prazničnem dogodku saj nam je pojedel pomaranče. Moremo se bolj brat igrane dogodke da jih razumemo.
škorn

Nives, Rosalda, Josel, Toša3, Jacixa and Lityo like this post

L Saj pa ti gre ti sploh to ne rabiš gledat smeh

Nives, Rosalda, Josel and Toša3 like this post

N Lityo on vse gleda 🤣

Nives, Rosalda, Josel and Jacixa like this post

J Nea se sekiram povem pač, da mi ni vseeno, če dobim kako - točko silent

Nives, Toša3 and Jacixa like this post

J To je dobro povedano no Josi ni pa ti vseeno rendeer

Nives and Toša3 like this post

Nives je napisal/a:
N ti si tak fenomen v igranju se ne rabiš sekirat za te točke toliko kot drugi. Pac zasvirali smo pri Parklju v prazničnem dogodku saj nam je pojedel pomaranče. Moremo se bolj brat igrane dogodke da jih razumemo.
škorn


J o Nives kaj si dosegla 5 všečkov opet

Nives, Rosalda, Josel, Jacixa and Lityo like this post cheers
 

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: