LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178611
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 Empty
11122023
ObjavljaŠsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 Untitl36
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za hldne praznične zimske dneve  smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste se mgl pdti na prznično distanijo svtga Miklavža do pjva Prklja, prvilnga zlgnja v kšre pmrnče, sprejemanja ognja za iskanjem sladkih blj rdečih pomaranč in tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta šsti dogdk se zčne igrati (14.12.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V tm nvm przničnm odigraj dogdku bste vidl  svetega Nikolaja Miklavža. Imte velik pomaranč katere morte spraviti enako število v različne košare tako, da opis ki je v igri vedno ne velja (zato sami pomislit tako, da bo prav) opzte ognj na ktrga ptrebn klikt 1x vsk dn tr ga vlct do stopnje, bdte pzrn, ko zgledste Parklja, kdr vm odvzma odžira pmrnče ga mrte vrč v vijlčst ognj in pčkt 2s nato stisni prikaži, da najdeš sladke pomaranče in kdr vidite dve mtli, kdr tri... pmen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (18)x sladkih pmranč , ki jh iščete v przničnm zimskem času na praznični distniji svetega Miklavža, do pjvljnja Prklja, prvilnga zlgnja v kšre, z sprejemnjm ognja ob iskanju sladkih pomaranč igranja in do glavne ngrde dprto darilc In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejavnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 2 januarja 2024 ob 17:00 uri končujte zimsko praznično distanijo ob pohodu Miklavža do Parklja in smga lvljnja za zlatimi kepmi (sldkh pmrnč) čuvajte se Parklja sj vm na dn igre lhk odjeda 2 pmrnči tko, da se vm polnjena kšrica mnjša za zimske dneve pa tko ne mrte hitro nprj ndljevti z igranjem in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 Miklav10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je sveti Nikolaj Miklavž
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- različne košare
- ogenj
- Parkelj
- stopnja
- glavna vsebina (sldke pmrnče)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, praznična nagrada, praznična lampica, prznična sestavljanka, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v šstm dogodku za glavno nagrado:

-  70x nvh tčk frmskga uglda
-  20x nvh tčk frmske krme
-  orginlna uvdna slika (odigraj dogodek)
-  nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
-  prznična lampica
-  prznična sestavljanka
-  kartica
-  amult (odigraj dogodek)
-  psebno darilo smrečica (praznično darilo)
-  orginl lins obiskvlca (svti Miklavž) odigraj dogodek



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In vesele božične novoletne praznike forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Toša3, Jacixa and Vikaluceria like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): :: Comments

N Ni to krasno Jacixa 🤣🤣🤣 prevesela ne morem drugo reči 😃😃😃😃

Nives and Josel like this post

J Bravo a si prejela dodatni všeček eto pa imaš novo +1 točko strinja

Nives likes this post

J Ja bravo vidim te jaaa imaš že +3 točke a ne? bož. drevesce

Nives likes this post

L Kako lepo dajte všečkujte še meni, da pozabim malo na tega nesramnega Parklja on je kriv, da nisem imela dovolj pomaranč snežko

Jacixa likes this post

N Hvala vsem tudi glavnim pride prav dodatni vsecek ponorel ponorel uživač uživač mislim da je tak Jacixa

Nives and Jacixa like this post

J Parklj ja zato pa je tako gledal nisi vidla kimar
N zakaj nesramni parkelj Lityo? Sami smo si krivi vredu komentar napiši pa bomo vseckali smeh

Jacixa likes this post

L Sem a prepozno ukrepala pod Moderatorka čopek

Jacixa likes this post

Nives je napisal/a:
N zakaj nesramni parkelj Lityo? Sami smo si krivi vredu komentar napiši pa bomo vseckali smeh


L Pa sem že povedala ker mi je jedel pomaranče Parkelj
N on ni toliko kriv da je jedel pomaranče pac pa mi ko si nismo vredu namenskega dogodka prebrali površni smo bili veš to 🤣🤣
J smeško
L Razveselil sem se doseženega 3 mesta z 3,9 oceno v tej praznični igri in si pravil morda bi lahko še bil boljši? skrb ptic Osvojil sem 7 nagrad iz igre in so vrhunsko lepeee, imenitno Toša3 mene pa zanima koliko imam + in koliko - točk vseh skupaj? In čestitam vsem ostalim za 2,3,4 doseženo mesto v igri štopar Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 1f389

Nives and Jacixa like this post

J A tretji si bil čestitam štopar
L Hvala ti Jacixa jaaa ni slabo zase mi je všeč 3 mesto sredina dobri mož Igra se tako zaključila pa me zanima bo ali nebo novi odigraj dogodek?
J Po mojem ne, ker naloga dejavnosti ni bila celotna, nisi spodaj prebral v zaključku igre? lučkarpis

Nives and Jacixa like this post

L Seveda sem samo bi rad vedel, da to drži? čopek

Nives and Jacixa like this post

N pomladni namenski dogodek bo za pustnega vemo da ga ne bo. 😃

Luka and Jacixa like this post

J Pol zagotovo to drži kar so rekli snežinkca

Luka, Nives and Jacixa like this post

C Vedno je tako si pa moremo priznati, da smo se navadili na to praznično igro in bi jo še igrali naprej ali se motim? čopek

Nives likes this post

L Ja takoj, če se domenijo samo je prav konec igre tako, da nato pozabi Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24): - Page 5 1f62f

Vikaluceria likes this post

T Ni šans saj se videlo, da je igra končana, nekdo prišel na cilj nekdo ne nima veze konec je Miklavž je odšel znjim pa Parkjelj je pa res, da rekel mi na snidenje lučkarpis (tako pa obiskovalec Miklavž maha v pozdrav nasvidenje do snidenja) Miklavž dobrotnik

Nives and Vikaluceria like this post

V Čestitke vsem za 4,3,2 mesto tako se igra praznov Pristala na 4 mestu no nekako vesela sploh osvojenih nagrad ampak igro pa tudi jaz že pogrešam imaš prav Cristzep smeš. božič. U kje si to zasljedil in kaj pomeni zdaj Tinaj8?

Nives likes this post

T Ne vem, da se verjetno še vidimo bož. drevesce

Nives and Vikaluceria like this post

V Pa ja bilo bi fajnn ponovno videti lepiga Miklavža sankr

Nives and Vikaluceria like this post

N ok igrali bi igro se naprej pol pa bi Josel zmagal in bil prvi v prazničnem igranem dogodku drugi pa bi ali ostali slabi ali pa bi pridobili tretje mesto. Saj bi jo se igrala priznam a dvomim da bi se potem prejela 3 pike do drugega mesta. božiček prihaja ded Mraz

Vikaluceria likes this post

V Do drugega mesta čakaj, če si bila na četrtem pol bi logično bilo, če bi rekla do 3 ne? obdaril dar

Nives and Vikaluceria like this post

N Vika zmotila sem se do tretjega mesta sem mislila. 🎄

Nives, Cecy and Jacixa like this post

C Vsak si je želel višje mesto v tej igri pa ni uspelo, ker praznična igra ni bila lahka saj meni lučkarpis

Nives and Jacixa like this post

C Težavna je pa bila vsekakor se strinajm ni pa nihče nič povedal koliko stopenj je imela? snežinkca

Nives, Jacixa and Vikaluceria like this post

J Ni še nihče vprašal sicer je bila najmanjša v zadnji stopnji igranja, no sledilo pa je tako:
-1 stopnja 7 sladkih pomranč
-2 stopnja 5 sladkih pomaranč
-3 stopnja 4 sladke pomaranče
-4 zadnja stopnja 2 sladki pomaranči rendeer

Nives and Vikaluceria like this post

N za moje pojme je res bila praznična igra težavna in ne glede na vse rada sem jo igrala ❄ se takoj vidi da je bila stopenjska in v vsaki stopnji si mogel določeno število pomaranč polovit. Lepo da si napisala pod temo Jacixa koliko je bila praznična igra stopenjska. 🎄

Nives and Vikaluceria like this post

L Aha super, da si povedala saj do tretje sem prišel ampak še več sladkih pomaranč sem si želel božič maha

Nives, Jacixa and Vikaluceria like this post

V Obstala na tretji stopnji glih bila v njej dalje ni šlo smeškec ful

Nives likes this post

 

Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):

Nazaj na vrh 

Stran 5 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: