LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178611
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

M U takšna lpa igra na že čaka rs se je veselim tle hršč pa enkratno lp upam, da le prejmem orginln lines od njega praznovanec Celotna igra je dkj dobra se mi pa zdi, da zna biti zgmn, če Baloass omaga ne vem, če bom ga prv dvl na blto? Ržce bm rd nmkl v sdu bi pa si želel vidt drevo moči, da bom imel rs prvo mč igranja na pmldni plnjvi plg tega pa, da ujamem vse te deteljice zelo si želim 🥳 Pa spet ngrde zkn so in lepe kot vskč v odigraj dogodku uživač

Luka, Nives, Josel, Jacixa, Cristzep and Vikaluceria like this post

C Nova pomladna igra ali pomladni igrani dogodek je zelo lep z načelom obiskovalca Baloassa praznovanec Preden sem igro začel igrati sem mislil, da ni tako lahko sedaj se to izkazalo, menda je stopenjska a odličnaa! štopar Malo me skrbi tragi palček saj vem, da mi jemlje deteljice proč, rad pa vidim, da je Balaoss srečen le tako lahko upam na dodatno deteljico, ki pa jih ne polovim toliko silent Z šopki rad igram, ker se mi zdi, da tukaj je igranje enostavno kot naprej. Smiselno mi je zmagati ampak ne vem borim pa se za te lepe omenjene nagrade, če že glavna se mi izmuzne 😆 Dobro igranje vsem in lepo cvetočo pomlad a v igri tekmujemo kdo bo zmagal? In tako pobral vse deteljice, ki so v tej igri.

Luka, Nives, Mauro, Josel, Jacixa and Vikaluceria like this post

V Senzacionalna mi je pomladna igra in hkrati tako lepa praznovanec Za samo igro ste se pravilno odločili na MED. forumu in naj jo omogočili, tale Balaoss zelo lepi a mislim, da ima slabo stran tudi, če lahko naletim na tragi palčka, ko mi vzame ali kako že svojo vlovljeno deteljico, da jih ne dosežem vseh! Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: 1f623 Nekako se mi zdi, da tako ne bom vlovila vseh deteljic si saj jih ni malo v igri, če jih moram 17 bom se zadovoljila saj z 10 a bom imela to srečo? Jasno mi ni za tole drevo moči torej ona da moč hrošču zakaj že, da ne omaga kajti, če bi omagal mora it na blato u že kapiram zato se trudim, da bo vedno vesel, čeprav skoz ni, ker narobe igram Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: 1f610 Vsako nagrado zasluženo bom vesela, saj so mi vse lepe ko šment, pa pojdimo naprej igrat lepo igro, pa naj zmaga tisti kateri si res zasluži pošteno mesto z igro! cheers

Luka, Nives, Mauro, Josel, Jacixa, Cristzep and Lityo like this post

N pomladna igra je fenomenalna maksimalno lepa za igranje in rada jo igram vsak dan ponorel ponorel Hrošč je lep ustvarjen odlično brez napak in prijazen ko igram. Igranje mi za zdaj gre od rok a bom kasneje videla če bom igrala s tempom ki ga imam sedaj sem ful vesela. Sam začetek igre foruma se je res perfektno začel a sem ga zafrknila škoda. 😃 Razumem kaj sledi če zagledam v igri foruma tragi palčka ne bom jezna ali žalostna če bi se mi odvzela kakšna deteljica ker je to samo igranje na forumu. Drevo moči se sliši super gledala bom da mi Hrošč ne omaga ker tega ne bi rada videla. Vesela bom vsake nagrade ki jo pridobim z mesto in oceno iz igre foruma ker so vse lepe uporabne odlicne in fascinantne. Naj se povem da se bom zadovoljila s toliko deteljic kolikor jih bom polovila upam da čimveč. Vsakemu posebej pa želim da pridobi čim lepše mesto iz igre in lepe nagrade pa lepo igrajmo naprej praznovanec

Luka, Mauro, Rosalda, Cecy, Josel, Jacixa and Cristzep like this post

T Tale letošnja pomladna igra je top kar lahko trdim za celo igro in hrošč Baloss ful zmikavno lep ponorel Moram se truditi, da igram dokaj prav, ker hočem, da je vesel in mi prinaša v naletu deteljice u kar vse bi pobral a ni šans 🤪 Nisem še opazil omamnega a ker imam tu blato se ne bojim zanj upam pa le, da ne spoznam tragi palčka, pol vem, da nimam sreče v igranju? Želim si najboljše nagrade in katero bom  osvojil bom tudi prav tako vesel III posebna tudi prelepa vedno, vsak dan rad igram in srečam Baloassa a še bolj bi bil, če bi nam toku igre sledil fajn igrajte še ostali 😁

Luka, Nives, Josel, Jacixa and Vikaluceria like this post

L Zelo lepa in fascinantna je pomladna igra oziroma igrani dogodek praznovanec Celoten opis v omenjeno igro je jasen in kakovosten pa zelo lepa uvodna slika z ozadjem za igro ponorel Ko zagledam igro se spomnim na hrošča Baloassa, ki je tako lep opažam pa, da tudi iskriv in prefrigano mi deluje sploh, ko se gre za lovljenje deteljic ni jih vedno za videt v prostem naletu, igra mi za zdaj gre saj si polovil 5 deteljic a pri tem želim, da je Balaoss skoz srečen, nasmejan in vesel saj potem vem, da sem igral pravilno kot pa nepravilno, ker potem je pa besen  Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: 1f606  V igri še nisem videl tragi palčka saj vem, da mi pol jemlje deteljice in tako nikakor ne morem priti do cilja z vsemi polovljenimi deteljicami, rad bi zagledal, da mi ta hrošček sledi v igri in da si pridobim čim več nagrad, ki so lepe in omenjene v tej igri, a glavne nagrade se sploh nebi branil 🥳 Pa pojdimo naprej igrati, da vidimo kdo bo zmagal v tej novi igri? in lepo igrano igro in toplo pomlad vsem darilec

Luka, Nives, Josel and Jacixa like this post

J Tale nova pomladna igra je zakon tudi sam obiskovalec odigraj dogodek Balaoss je topi štopar štopar štopar Nasploh mi je igra čudovita saj ni tako težavna bom pa kasneje videl kako je dalje, ker, če lahko omaga v igri je samo na osnovi nepravilnega igranja in takrat mu pride prav dolgo počivanje na blatu ploska Koga že drevo moči daje a postopno moč za Baloassa trudim se vsakdan igrati dobro in pravilno, da imam več možnosti za odigranje igre in priti na čimvišjo stopnjo Cool Vse nagrade so lepe dejansko pa si želim pridobiti glavno ja glavno nagrado kuj kliče me, preden igram (vzemi me) smeškec ful Trenutno pri naletu deteljic mi uspeva saj imam že 7 jih tako, da upam, da v tej igri tudi zmagam in pristanem na 1 mestu pa tudi vam obilo sreče v tej igri pomladni, izkažimo se, da znamo igrati boljše kot pri prejšnji praznični igri? 😙

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Pomladna igra z Balaossom je ful lepa in fantastična za igranje ponorel Zelo mi všeč vse kar je zajeto v igri in nasploh, ko igram z hroščem in drugimi poznavalci, ki se prikažejo v igri, drevo moči daje v igri bolj naprednost stopnje! To sem spoznala, ko se približujem novi stopnji upam, da res kmalu, tragi palček naj ostane kjer je, ker ne želim, da imam eno manj deteljico zaradi njega tako jih že imam manj a vseh tudi mi nebo uspelo uloviti vseh 17.deteljic. Rada igram igro in se ful razveselil, ko izvem, da sem jo vredu igrala, pa, da je vesel in mi prileti kakšna nova štiriperesna deteljica sonček Zdaj še se samo osredotočim na dobljene nagrade kar vse bi želela saj so zelo, zelo lepe ampak je nemogoče trudim se po najboljših močeh v igri, da bi prišla na sami cilj igranja samo mislim, da? Igrajte preudarno in previdno, pa bomo tudi stem pokazali, da saj polovico igre igramo solidno in pravilno, naj zmaga prvi smeh

Luka, Nives and Josel like this post

J Nisem mogel verjeti, ko sem videl v naletu dve deteljici tako imam 7 🥳🥳 pa še na novo stopnjo prispel top igra ploska

Luka and Nives like this post

V Pa le ulovila 3 deteljico se mi zdi, da se me kar izmikajo  Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: 1f60f V igri mi zdaj nekako gre samo danes opet zmutla nekaj, ko sem igrala z hroščem pale

Luka and Nives like this post

L Ste opazili, da pri naletu deteljic iz igre ni skoz, da bi letale saj jaz tako opazujem, ker danes sem čakal na njih celih pet minut pa nobene škoda, pa še narobe igral včeraj, danes pa mislim, da pravilno, že kdo srečal tragi palčka ali naletel na drevo moči? darilec

Nives, Mauro and Jacixa like this post

M Aha se opaz, čist drug sistem v igranju kot v prejšnjh Suspect

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Srečali ga bomo se mi zdi, ko si malo naberemo deteljice po mojem 🫢 Vredu igrala a lahko bi še kakšno ujela no pa v novi stopnji sem uživač

Nives likes this post

L Uf torej je v igri no nea ga kličem tako da se ga ne veselim v igri Rolling Eyes Tudi jaz si na rumeni ali drugi? ponorel

Nives likes this post

J No na rumeni mislim, da je to 2 s. king

Nives likes this post

M Jaz bi tud rd prišl sm a bom še mgl si nekaj deteljic ujeti silent

Luka and Nives like this post

L Saj bo šlo Mauro trudii se nisi tako slab v igrah kolikor od prej vem morda si zdaj malo izšel iz tempa pa boš moral se nazaj vrniti Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: 1f604

Nives likes this post

M Bm videl mislš v tisti ritm igranja strinja

Luka and Nives like this post

L Točno to sem imel v mislih cheers
N Nova stopnja je kar lepa in vesela sem da sem v drugi stopnji ponorel ponorel tretja stopnja je potem plave barve? Čestitam Luka in Jacixa da sta prišla na drugo stopnjo štopar štopar le tako naprej

Nives and Jacixa like this post

J Ampak priti nazaj v isti ritem igranja kot pred prejšnjo bo težavno, če nismo igrali saj tri mesece Neutral O ti enako bravo ploska


Nazadnje urejal/a Jacixa Pet 12 Apr 2024, 09:58; skupaj popravljeno 1 krat
N Seveda je težavno če vmes nismo igrali a Maurotu bo uspelo verjamem vate Mauro strinja

Luka and Jacixa like this post

L Čestitam Nives zdaj smo enaki štopar In ni lahko priti do nove stopnje, čeprav se mi zdaj dozdeva, da bo pa do nove še težje?

Nives and Jacixa like this post

N Hvala Luka ponorel ponorel zato bo težje ker lahko srečamo tragi palčka čeprav si ga ne želim srečati ker vem da mi lahko vzame deteljico in Hrošč omaga.

Luka likes this post

J Lahko, da samo odvisno od našega igranja, sicer so stopnje povezane z drevo moči a je še ni bilo tako, da ziher v novi stopnji jeeeee.
N V bistvu igramo vsi nekak solidno a bomo videli jutri ko bomo igrali igrani dogodek če bo drevo moči v igri strinja res bi rada videla to drevo moči.

Luka likes this post

M Hvala Nives, da si tak optimistčna pri meni 😁 Mislim, da se tkj pjvlja v novi stopnji in sicer v drugi a morm še prt do nje 😐😐

Luka and Nives like this post



Nazadnje urejal/a Mauro Pet 12 Apr 2024, 10:07; skupaj popravljeno 1 krat
N Ni kaj Mauro strinja potem takem pa jo bom videla že morti jutri v igri se že veselim pleše

Luka and Jacixa like this post

J Mauro zakaj to meniš ne moreš poloviti deteljic? bounce

Nives likes this post

M Zato, je mi negre deteljic ja sj jih nimam ne, polovil 3 do včeraj niti dns nis letele? 🫡

Luka likes this post

N Pa to je zanimivo da nič deteljic ne vdiš letet kak je to sploh možno Mauro?

Luka, Mauro and Jacixa like this post

J Čudno Suspect poskusi pisati MED Ustanovi, da ti odgovorijo lahko se gre za napako! 🤐

Luka, Nives and Jacixa like this post

M To se sm spršujm drugače neb sprševl Nives, sm ampak ne odgovorijo očitno imajo dst dela z gledanjem formcv kako igrajo to novo igro 😊

Luka and Nives like this post

N Lahko res imajo dosti dela s tem kako mi igramo to novo igro a vseeno je fajn poskusit vprašat zakaj ne Mauro?

Tinaj8 likes this post

T Mislim, da to ni Mauro možno potem tudi mi ostali jih nebi polovili 🤪 Se meni danes nasmehnila sreča in jo ujel imam pa 5 juhejj ponorel

Nives, Josel and Jacixa like this post

J Lahko kdo opomni kdaj se pa drevo moči prikaže na 2 stopnji? 😍

Nives and Tinaj8 like this post

T Da se ti pokaže drevo moči v prvi stopnji moraš poloviti 7 deteljic za drugo stopnjo pa jih potrebuješ 5 za naprej pa nisem seznanjen! darilec

Nives and Jacixa like this post

L Saj, če te kaj tolaži Mauro tudi jaz imam 4 deteljice do sedaj ni dost 😬

Jacixa likes this post

L Fascinantna pomladna igra mi je nekako mi vse lepo v njej najbolj pa se veselim Baloassa zelo lep hrošč praznovanec Igro nekako razumem le malo sem v dilemi glede tragi palčka kdaj se prikaže in ali mi je sposoben odnesti vse deteljice 🙄 🙄 Zato raje igram pravilno, da je vesel in tako si potem ujamem več deteljic, čeprav nimam jih malo pa ne veliko moja četrta tako, da bi si želela odigrati igro do konca ampak mislim, da to meni nebo ratalo! Rada bi imela drevo moči, da mi ne omaga in da res napredujem do nove stopnje, a pot bo dolga se mi zdi kar ni lahko ujet vseh sednajst deteljic uspe le določenim izmed nas 😗 Z šopki rada igram, ker mi je dobra igra in sproti se trudim priti do samih lepih nagrad, ker glavne ne bom osvojila ali pač vidim pa, da bo igra dolgo trajala kar je supercaaa pa veselo igranje vsem forumcem za odigrano igro 🥳

Nives, Rosalda, Jacixa and Cristzep like this post

R Pa pomladna igra je ful dobra saj se naigram v njej in ko zagledam hrošča Baloassa kuj vesela postanem ampak samo takrat ko vem, da sem jo pravilno igrala uživač Malo sem jezna, ker mi ne sledi skoz v igri poskušam pravilno igrati nikakor ne uspeva, da bi lahko trdila, da znam jo igrat, zdaj že neki besen, ko narobe igram a si želim še, da bo veseli pa, da imam toliko deteljic polovljenih, da si osvojim kljub temu prečudovite lepe nagrade, ki izhajajo iz posebne! praznovanec Na tragi palčka še nisem naletela in nebi rada, bi pa rada videla drevo moči, da mi Balaoss ne omaga, saj ne vem, če blato njemu zadostuje smeškec ful Z lovljenjem deteljic ni velike sreče opa se maksimalno trudim z igranjem tako, da pridem saj malo višje od zadnjega mesta lestvice igranja pomladne igre tensč Sreča visi pri pametnih no saj tako pravijo pa te naj zmaga tisti, ki ima več sreče z igranjem kot pameti 😉

Jacixa likes this post

R Mi je šla igra samo z drugo rožico sem nekaj narobe igrala ne bom se sekirala bom jutri videla, do zdaj si ujela 4 štiriperesno deteljico ponorel

Jacixa likes this post

J Genialno ne ni bila lahka niti za igrat 🙄

Jacixa likes this post

R Pa spodaj je bilo pri blatu skor enako igranje kot pri lanski Piki ko je vsebovala tista igra planjavo 🤩

Jacixa likes this post

J Ja skorr samo tukaj je ni poleg tega je bila planjava velika, blato je samo eno v igri 😋
R Drži te pa no skor podobno vem, da je bil la tam planjava dvojna, tako, da se potem Balaoss ne more skriti za blatom ali kak?
J Rosi seda zakaj ne, najprej ga podadiš nanj nato pa ga počasi dol vlečeš to je pol, da je zadaj 😆
R Oh kul tako prav, da vem 😁😁

Toša3 likes this post

J No pa veš ponorel

Rosalda, Toša3 and Cristzep like this post

V Tega pa nisem vedela saj še kdo ne med nami hvala Jacixa,😙 V zadnjem šusu ujela deteljico tako, da je mojih skupaj aja 4 aha isto imava Rosalda

Rosalda and Cristzep like this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 1 od 8Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: