LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178611
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 7 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 7 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 7 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 7 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

C Končno te bi rekla ujela 10 danes praznovanec

Nives, Mauro and Tinaj8 like this post

M Lepo ploska

Luka, Nives and Cecy like this post

C Luka in Nives čestitam za dobro igro 🎊 🎊

Luka and Nives like this post

L Hvala vsem ja še sam presenečen, da igram tako pravilno ponorel

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

C Res dobro 🤩

Luka, Nives, Mauro and Tinaj8 like this post

J Zafurala nekaj pa tako nisem polovila si deteljice sem ista enajsta 😄 Luka, Nives 👏

Luka, Nives and Tinaj8 like this post

N hvala vsem štopar štopar čestitam vsem za 9 10 in 11 polovljeno deteljico ploska ploska Tudi tebi Mauro kolk jih mas čestitam štopar štopar

Admin, Luka, Mauro and Tinaj8 like this post

T Srečen imam 11 deteljico ujeto 🥳

Nives, Mauro, Tinaj8 and Lityo like this post

L Ful dobro napreduješ 😂

Luka, Nives and Tinaj8 like this post

T Moram 😍

Nives, Mauro, Jacixa and Cristzep like this post

R Jutri se igra zaključi vsi igrajte dobro zadnjič 😙

Luka, Nives, Josel, Jacixa and Cristzep like this post

T Enako upam res, da nekam prilezem 😁

Admin, Nives and Josel like this post

N Odlična zadnja igra in ujela 2 deteljici vov ne morem verjet ponorel ponorel vse skupaj 16 deteljic polovilaaaaaaaa v tej pomladni igri ponorel ponorel pleše pleše Presrečna in prevesela s svojim igranjem te igre štopar štopar ploska ploska Vso srečo še vsem ostalim v igranju

Luka, Nives and Mauro like this post

L Vau vauu Nives ne morem verjeti čestitam tiiiiiii praznovanec Kaj to pomeni pri tebi že veš?

Nives and Mauro like this post

Luka je napisal/a:
L Vau vauu Nives ne morem verjeti čestitam tiiiiiii praznovanec Kaj to pomeni pri tebi že veš?




N Hvala hvala Luka enako ti čestitam vnaprej ploska ploska ploska  ja vem in če je to kar mislim sem ful vesela in srečna ponorel ponorel ponorel

Luka, Mauro and Rosalda like this post

L In si polovil še zadnji dve deteljici tako imam vseh 17 juhejjjj pa saj nisem mogel verjeti očem pa vidim, da je resss vau presrčen in vesel sem kar skačem do stropa, če sem tudi jaz zmagal v ej igri in prišel do cilja praznovanec Vooooo ne vem kaj naj rečem čisto sem brez besed, saj ta pomladna igra mi res šla, pa tudi skušal sem biti osredotočen v igranju skoz, adijo 17 štiriperesnih deteljic imam ponorel

Nives, Mauro, Rosalda and Jacixa like this post

R Bravo, bravo obema 🎉 Upam samo, da ni kdo izpadel?

Luka, Nives, Rosalda and Jacixa like this post



Nazadnje urejal/a Rosalda Čet 25 Apr 2024, 11:14; skupaj popravljeno 1 krat
N Eno več od mene imaš Luka smeh smeh ampak nima veze samo da nama je šla igra hihihih ponorel ponorel ponorel ponorel  V Bistvu ena deteljica mi je falila do nove stopnje in morti sem v četrto prišla? Komaj čakam rezultate praznovanec pogrešam te že zdaj Hrošč

Luka, Nives, Mauro and Jacixa like this post

J Čestitke obema resno kaj sta tudi vidva zmagala? 🎊 Tako se igra zaključila meni pa uspelo poloviti 12 d Mauro sva ista 😄

Nives, Mauro and Rosalda like this post

N Hvala vsem ponorel ponorel saj tudi če je bila stopenjska se jo je dalo lepo igrat Jacixa. Morti sem pa res zmagala praznovanec

Rosalda likes this post

M Iiii kulsko Luka prvo mesto si dsegl lepo, lepo čestitam ploska Aha tako, da to je to od naleta d nič vč nism ujl zdj

Nives likes this post

Nives je napisal/a:
N Hvala vsem ponorel ponorel saj tudi če je bila stopenjska se jo je dalo lepo igrat Jacixa. Morti sem pa res zmagala praznovanec

M Držm pesti dobr si igrala ponorel

Nives and Rosalda like this post

C Juj polovila 11 deteljico praznovanec a igra je bila danes vrhunska, nase ponosna a sem žalostna, da je igra končana zelo žalosten

Nives likes this post

T Pa se pomladna igra končala meni pa v naletu prileteli kuj dve d. jupii tako, da 12 ponorel

Nives and Rosalda like this post

V Čestitke vsem keri ste še zadnjič polovili si deteljice, ko smo zadnjič igrali 🥳 Zame ni bilo več sreče pri naletu vesela pa toliko bolj, ker je igra bila 100% tako, da nov igrani dogodek booooo uživač

Luka and Nives like this post

Vikaluceria je napisal/a:
V Čestitke vsem keri ste še zadnjič polovili si deteljice, ko smo zadnjič igrali 🥳 Zame ni bilo več sreče pri naletu vesela pa toliko bolj, ker je igra bila 100% tako, da nov igrani dogodek booooo uživač




N Hvala ponorel ponorel ponorel seveda bo in upam da bo takšen kot je bil ta smeh
N Osvojila glavno nagrado praznovanec praznovanec praznovanec praznovanec Prezadovoljna z nagradami in seveda dosegla vse skupaj 28 točk, ocena pa je 5,5 ponorel ponorel ponorel ponorel Razturala sem uživač uživač uživač uživač Čestitam še vsem ostalim za dobro osvojeno mesto, ker res nismo bili tako slabi v tej pomladni igri, Hvala Ustanova da sem lahko igrala ta igrani dogodek

Luka, Nives, Mauro and Tinaj8 like this post

L Vovvv vovvv prišel sem do cilja v pomladni igriiiiiii adijo 1 mesto prav tako sem jaz zmagovalec te igre praznovanec praznovanec To je neverjetno ne morem verjeti, da imam glavno nagradooo voouu nagrade so top štopar
Nives ti tudiiiii ja čestitam še enkrat ponorel

Nives, Mauro and Tinaj8 like this post

Luka je napisal/a:
L Vovvv vovvv prišel sem do cilja v pomladni igriiiiiii adijo 1 mesto prav tako sem jaz zmagovalec te igre praznovanec praznovanec To je neverjetno ne morem verjeti, da imam glavno nagradooo voouu nagrade so top štopar
Nives ti tudiiiii ja čestitam še enkrat ponorel




N Tudi jaz sem zmagala ponorel ponorel ponorel nagrade vedno lepe štopar štopar Čestitam še enkrat

Nives and Tinaj8 like this post

T Ja bravo obema 🎉🎉🎉🎉 Zares ne morem verjeti znači trije ste zmagovalci te igre 😃 Kaj je to mogoče še eno d. si ulovil več dve znači torej jih mam 13 juhejjj 2 mesto 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Nives likes this post



Nazadnje urejal/a Tinaj8 Čet 25 Apr 2024, 12:35; skupaj popravljeno 1 krat
N Seveda trije to še ni bilo hvala pleše pleše pleše pleše

Nives and Tinaj8 like this post

V Bravo in čestitam pod Moderator praznovanec jaz jih imam 11 in pristala na 3 mestu vesela a nagrade pa lepe 😍😍

Nives likes this post

Tinaj8 je napisal/a:
T Ja bravo obema 🎉🎉🎉🎉 Zares ne morem verjeti znači trije ste zmagovalci te igre 😃 Kaj je to mogoče še eno d. si ulovil več dve znači torej jih mam 13 juhejjj 2 mesto 🥳🥳🥳🥳🥳🥳

J Meni pa za las uspelo ujeti 2 mesto jaa vesela ful štopar štopar Prejela 4 nagrade, plakat, broško, f ozadje iz igre in 50 točk novega f. ogleda vse nagrade prelepe sooo 🎊

Nives and Lityo like this post

L No saj izpadla nisem osvojila si 4 mesto ponorel U nagrade pa ja imaš prav Jacixa ful lepeee 🥳

Nives and Mauro like this post

J Koga trije smo zmagali v tej igri uuu madonca bravo vidva Luka in Nives ejjj štopar

Nives and Mauro like this post

J Trije ste ja na 1 mestu z osvojeno glavno nagrado čestitke 🤩🤩🤩 Jaz pa na 2 pa te Mauro tudi neee aja Vika 3 mesto no superr, kaj pa te Crist, Rosalda mislim, da ni noben izpadel iz te pomladne igre bravo 👏

Nives and Mauro like this post

C Pristal na 4 mestu v igri vau nisem jezen 😆 eni pa ste me presenetili Luka, Nives ala vama vera za odigrano igro in osvojeno 1.mesto čestitam ploska

Nives and Mauro like this post

M Drugo mesto v igri osvjilll tttto kul praznovanec Tej nisem bil tako slb v igranju ja Jacixa enka krasno z kolik točk? 5,3 pa 26 T 😙😙

Nives and Cristzep like this post

C O lepo mesto čestitam Mauro 🎊

Nives likes this post

M Tudi teb Crist za 4 mesto 👏 sj izpadl nis vredu to z koliko ngrd osvjnh?

Nives likes this post

J Superca jaaa ponorel malo manj z osvojeno oceno 5,2 in doseženimi tockami 25

Nives likes this post

M Sm za dve piki bo mo boljši uff dobr si igrala 😙

Nives and Jacixa like this post

C Ne nisem 😁 z tremi lepimi nagradami to so plakat iz igre, amulet in originalen lines Baloassa svetovno 😍

Nives likes this post

M Amulet u kakšn je barve?
C Zelen bolj ful lepiii ponorel

Nives and Jacixa like this post

Cristzep je napisal/a:
C Zelen bolj ful lepiii ponorel

M Vov 🥳

Nives likes this post

R 4 bila tri nagrade pridobila 🤩 saj so lepa a ista prejela kot Cristzep 😅
V Menim, da sem pristala na lepem 3.mestu pa z mikavno lepimi nagradami praznovanec Še kdo na enakem mestu za oceno me ne spraševati, ker si nisem zapomnila zbrala pa 22,5 T in izgubila eno minus točko uživač
R Ful dobro 🎉 menda nisi, ki edina na 3 mestu?
V Ah menda ne nebi vedela 😄
 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 7 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: