LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178611
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

R Za zdaj ne 😊
Vikaluceria
[color=#ff6633]V[/color]
Objavlja Pet 12 Apr 2024, 16:37 by Vikaluceria
V A kaj pol boš mislila biti boljša od mene? smeh

Nives and Rosalda like this post

R Bom videla kako mi bo šlo, ziher nebova isti lahko me ti prekosiš 🫠

Nives likes this post

V Saj nebova tekmovali? 😁

Nives and Rosalda like this post

R Zagotovo ne 😅

Nives likes this post

N tudi mene spominja blato na planjavo travnika ker smo mogli Piko skrivat v planjavi travnika pol smo jo mogli dat pred planjavo travnika in zadaj za planjavo travnika. Tukaj je cist podobno da damo Hrošča pred blato ali zadaj odvisno kako piše v igri foruma. 😃 Sele 4 deteljice sta vidve polovili Rosi in Vika? Želim vama ogromno sreče in dobrega ulova na deteljice da prideta do druge stopnje ali pa se kam dlje

Luka and Vikaluceria like this post

L No danes ni glih bilo lova v naletu deteljic nobene nisem ujel Neutral Toliko sem pa bolj vesel, da sem pravilno igral in igra je bila topi najbolj pa, ko sem zgledal drevo moči zelo lepa Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 1f619

Vikaluceria likes this post

V A ste jo videli 🤩 Jaz pa polovila peto deteljico pri meni so letale ne morem rečt 😂
C Igra je svetovno lepa prav tako danes se dalo odlično igrati, samo nalet deteljic ni bil vrhunski tudi jaz je nisem videla 4 ostaja Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 1f61c
M Ni deteljic Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 2 1f611

Jacixa likes this post

C Kaj tudi danes nisi polovil deteljice?

Jacixa likes this post

M Noup brz.... 😵

Tinaj8 and Jacixa like this post

C O jej silent

Nives and Jacixa like this post

N tudi sama nisem vlovila deteljice v naletu in težavna igra bila dans pa nasploh lepa kot vedno. 😃😃

Jacixa likes this post

L Malo čudno Mauro probaj pisati res jim 🙄
J Jim je že mislim, da čaka na odgovor 😃 jaz pa ulovila v naletu 7 deteljico vovvv ponorel

Nives, Josel and Jacixa like this post

L O to je sreča dupla 🎉

Nives and Josel like this post

J To pa je resnica še sama sem bila presenečena 😌

Josel and Jacixa like this post

J Ah meni gre 8 jujjj 😍 😍

Nives, Josel and Jacixa like this post

J Lepo ja približuješ se zlati sredini deteljic 🫣

Nives and Josel like this post

N Josel nas je vse premagal za zdaj 🤣

Josel likes this post

J Hitro gre pol naprejjj neee hvala 😁

Nives likes this post

Nives je napisal/a:
N Josel nas je vse premagal za zdaj 🤣

J Neše nekaj deteljic sem vam še pustil 😂😂

Nives likes this post

C Jaz čakam novo 🥳

Nives and Jacixa like this post

N Ni kaj Josel. Verjamem da si nam nekaj pustil a vprašanje če bomo kaj lovili deteljic🤣🤣eni se ne predamo

Cecy and Jacixa like this post

J Sem mislila, da si jo? 😅

Nives, Cecy and Jacixa like this post

C Kipa nisem bila tako hitra 😆

Nives, Cecy and Jacixa like this post

J A to je to 😉

Luka and Cecy like this post

N včasih je fajn počasen bit v igranju pa osredotočeno gledat in igrat igro forum 😃

Cecy and Jacixa like this post

C Imaš prav pa biti fokusiran 😗

Nives, Mauro and Cecy like this post

M So mi le odgovoril igra bila nrta avtmtičn tako da so z sklepi kje se deteljice nahajajo sj lhk leta ena ali pa ki vč kot ena 😃 no sm jaz tkšne sreče nism še imel

Nives, Ustanovfor and Vikaluceria like this post

V Potem ne morejo več uredit, kaj torej jih lahko leče tudi več recimo več kot tri uuuuu? Ampak kje te so 😊

Nives and Ustanovfor like this post

N Današnja igra je bila top s pticami in polovila 7 deteljico ponorel ponorel uživač uživač Mauro lepo da so ti odgovorili na Ustanovi a bodi pozoren na celotno igro in opazuj kje bi lahko letale deteljice. Celo tri lahko letajo? Dobro da vem in bom pregledala vsak kotiček ko igram. strinja

Mauro and Cecy like this post

M Končno ulovil deteljice 🤪 nevm al bi se jkl al ne že od sreče kj tri vč praznovanec Pa jih le imam 6 jujjj 😍

Nives and Cecy like this post

M Lepo tle Nives skušj tako nprj igrati 🥳

Luka, Nives and Cecy like this post

L Meni ni ratalo je poloviti tebi Jacixa? 😁 Bravo Mauro, Nives štopar Ostanem 4

Luka and Nives like this post



Nazadnje urejal/a Lityo Pon 15 Apr 2024, 13:09; skupaj popravljeno 1 krat
V Ni deteljic ah zanimivo, da si jih polovil te Mauro saj ti privoščim 😙

Luka and Cecy like this post

J Fantazija od igre danes no ne vem zakaj v naletu ne polovite ampak jaz ujel si 10 uuu resno ponorel

Luka, Nives and Cecy like this post

M Odličn ti gre ne mrm znikt Josi, auu ja Vikaluceria je tako ne mrš nč! 😬

Luka and Cecy like this post

N hvala vsem štopar jaz pa nikoli ne vidim treh deteljic v naletu. Lahko da se bom si želim strinja Vika ne moreš nič. Josel bravo 👍

Luka, Nives, Rosalda and Tinaj8 like this post

R Vam gre no enim 😄 Mene tudi doletela deteljica v poletu moja 5

Luka, Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

L Kaj veš morti pa kdaj poloviš tri Nives 😊 A si jih videl in ulovil čestitke Mauro zdaj je lažje nisi pa edini tudi sam v naletu vlovil kuj 3 deteljice skupaj 8 praznovanec

Nives, Cecy, Tinaj8 and Lityo like this post

T Ah, da nato naletiš moraš že vredu igrat to je moje je mnenje, zdaj tudi jaz napredujem z 5 deteljico štopar

Nives and Cecy like this post

L Bom polovila šesto jajaa bom 😋

Nives, Tinaj8 and Lityo like this post



Nazadnje urejal/a Lityo Sre 17 Apr 2024, 16:34; skupaj popravljeno 1 krat
T U srečno lahko ti uspe se mi zdi, da nismo tako slabi v igranju te igre 😉 Jaz lovim že 6 bom jo?

Nives and Lityo like this post



Nazadnje urejal/a Tinaj8 Pon 15 Apr 2024, 13:19; skupaj popravljeno 1 krat
L Misliš super 😙😙
T Ja opazi se 🤩

Nives and Cecy like this post

C I uspelo mi poloviti 5 ponorel ponorel

Nives and Cecy like this post

T O bravo menda sva ista ploska Si šibnila ene tudi Lityo 😃

Nives likes this post

L Ne tekmujem bom jo nazaj šibnila 🤨

Nives likes this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: