LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 3 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 3 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 3 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 3 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

C Poskusi smeškec ful

Nives and Cecy like this post

T Nimata kaj izgubiti skoraj enaki sta eni bo ziher tragi palček vzel jih proč 😂

Nives, Cecy and Vikaluceria like this post

N bomo se videli če bomo dobri v igranju te igre. Res me zanima. Bravo vsem za ulovljene deteljice ploska

Cecy and Jacixa like this post



Nazadnje urejal/a Nives Pon 15 Apr 2024, 13:28; skupaj popravljeno 1 krat
C Ne šali se 🫣

Nives, Tinaj8 and Vikaluceria like this post

T Se bo kmalu pokazalo 😁

Nives, Tinaj8 and Vikaluceria like this post

N seveda se bo. Upajmo samo da naj tragi palcek ne vzame deteljic tega pa si ne želimo ne?

Tinaj8 and Vikaluceria like this post

L Veš bomo tako igrali, da jih nebo mogel 🫡🫡🫡

Nives, Rosalda, Tinaj8 and Jacixa like this post

J Pa ostanem na istem pri 6 deteljic, čeprav sem pravilno igrala 😝

Nives and Rosalda like this post

R Saj ne moreš vedeti si lahko bolj pripravljena 🫢 Bi rada polovila si 6 pa mi menda negre sem pa vesela za vas ostale, da vam je šlo 👏

Nives likes this post

J U hvala ti ja bolj nebi šlo 🧐
R Lahko, če si trdna v tem 😂

Nives, Josel and Jacixa like this post

J Pa dovolj igrana v spretnosti 😄

Nives likes this post

J Debestna igra z žogamaaaa skoraj nepričakovano a polovil še dve deteljici jujjjhu 12 moja praznovanec

Nives and Cecy like this post

C Ti pa si odličnjak v igranju prekosil celotno sredino deteljic super klanjar Enako polovila si 6 zdaj pa lahko rečem, da sem vesela 🥳

Nives likes this post

R Kaj sva še vedno isti Cecy meni tudi uspelo le poloviti si šesto d ploska

Nives and Mauro like this post

N Je videl kdo v igri tragi palčka? jaz sem ga danes in imam 9 deteljic polovljenih ponorel ponorel

Mauro and Josel like this post

M Zlo uživm v igranju pmldne igre in tud dns mi uspl ujt 8 deteljo presrečen sem ponorel  Ga videl Nives tud jz lp je a se ga ne veselim o brvo ti gre igra 😀

Nives likes this post

N Tudi jaz uživam v igranju pomladne igre ko igram pravilno ponorel ponorel gre mi igra a se ne bom kaj preveč hvalila ker lahko hitro izpadnem iz ritma igranja igranega dogodka strinja lepi je a se ga tudi sama ne veselim.

Josel likes this post

J O krasno, da ti zdaj leži igra, no rineta za menoj bravo darilec Čeprav igram že na tretji stopnji in ga že prej videl 😜

Nives and Josel like this post

M Hvala pa ti je kakšno že vzel?

Nives and Josel like this post

N Hvala Josel strinja

Josel likes this post

J Ne, da bi vedel še skoz imam jih enako število d.... 😁

Nives, Mauro and Vikaluceria like this post

NKak je to možno da jih imaš enako številko Josel? Torej še ti ni noben odvzel?

Nives, Mauro and Josel like this post

M Verjetn nis gledal al pa po nekaj dlčenh zčne jemt 🙄

Nives, Cecy and Josel like this post

N Možno je tudi da jih nekaj polovimo pa jih potem jemlje vstran. Bomo videli in sicer kak bi to videli mi? Very Happy

Josel and Vikaluceria like this post

J Saj zato glih, če bi videl bi povedal, ne nobene Nives 😗

Nives, Cecy and Josel like this post

N Mogoče še pa ti bo kakšno vzel če ti je še ni strinja opazuj Josel

Mauro, Cecy and Josel like this post

Nives je napisal/a:
N Možno je tudi da jih nekaj polovimo pa jih potem jemlje vstran. Bomo videli in sicer kak bi to videli mi? Very Happy

M Da ti jih nh pr fliiiiii 😅

Nives, Cecy and Josel like this post

L Tombolaaaa adijo še sam nisem mogel verjeti, da sem polovil a kuj 2 deteljici tako jih imam skupaj 10 uuu to pa je lepo praznovanec

Nives, Jacixa and Vikaluceria like this post

J Luka uspeva ti sreča te je izbrala ali pa se maksimalno trudiš z igranjem, da bi uspel v igri štopar  In le polovila 7 deteljico si nadvse želela v tej igri štopar

Luka, Nives and Cecy like this post

L Ali misliš, da obje o hvala lepa tiiiii Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 3 1f604

Nives, Cecy, Jacixa and Vikaluceria like this post

J Kakor koli Razz

Nives, Cecy and Vikaluceria like this post

T Zdaj bom tudi jaz napredoval ane 6 bila polovljena štopar

Nives and Vikaluceria like this post

C Samo, če boš pravilno igral? 🫢 ista svaaa pa še Rosi

Nives and Vikaluceria like this post

T Aaaa 😆
V Jaz tudi jih imam 6 ne se tako hvalit brez mene 😅

Nives and Vikaluceria like this post

C Saj to je lepo dobrodošla v klub istih 😙

Nives and Vikaluceria like this post

V Lepo je biti tuuuu 🤩

Nives likes this post

N vsem cestitam kateri ste polovili deteljice dans neko srečo smo vsi imeli štopar štopar greste za mano 🤣

Mauro likes this post

M In t.d.zgdba se ponavlja spet nism ulvl nobene n deteljice bounce
J Bravo vam ploska Ampak res je bil danes šmorn sam tud nisem videl naleta deteljic tako ostanem pri dvanajstih 😄

Nives likes this post

N svetovna igra s palčki in 10 deteljica je polovljena ponorel ponorel uživač uživač

Josel and Jacixa like this post

J No vedno pa jih ne rabiš lovittt 😚 Zase si polovila 8 ooo ja gremo dalje....

Nives likes this post

J Saj jih vedno ne 😋
C Če bi trdil, da mi pomladna igra leži bi se zlagal uživač Do sedaj polovil šest jih sedaj pa se ne premaknem nikomur!

Nives and Jacixa like this post

J Saj greš pa za mano pa kar nekaj vas je z polovljenimi 6 deteljicami do zdaj (ti,Cecy, Vika, Lityo pa Rosi) 😃

Nives likes this post

C Jacixa kar nekaj a hočem poloviti si že sedmo čakam in čakam strinja
J Boš veš kaj pravijo kdo čaka tisti tud dočaka 😆

Nives likes this post

C Res upam, ker hočem saj to, da nebi izpadel iz igre Suspect
N Cristzep ne obupaj pa samo rini naprej v igranju. Uspelo ti bo ujet 7 deteljico verjemi vase.

Cristzep likes this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 3 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: