LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

C Superca a plus minus točke iz prejšnje no iz igranega dogodka 🤨

Nives and Jacixa like this post

V Hja še to 😒😒

Nives and Jacixa like this post

J Tisto je pol zase pri vsakem kateri jih imamo, drugače pa vse skupaj 😗

Nives likes this post

N eni ste na plus minus točke od igranega dogodka čisto pozabili 🤣 ampak upajmo na dobre rezultate ko bo končan namenski dogodek
L Nismo jaz pa na rada govorim o tem, da bi se pozabilo 😂

Luka likes this post

N Kdo pa rad govori o teh minusih noben Lityo smeh le zraven morejo bit

Luka and Mauro like this post

M Pristni ne 😌

Luka, Nives and Cecy like this post

L Polovil 12 deteljico vovvvvv praznovanec

Nives and Cecy like this post

C Luka resno čestitam ploska letiš za Josijem a kdo je te zdaj boljši v pomladni igri si boljši od Maura celo

Luka and Nives like this post

L O hvala ja resno ti pravim ponorel ponorel Menda sem boljši od njega saj mislim, da še on ni polovil 10 deteljice

Nives and Cecy like this post

C Aha potem si Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f609 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f609

Luka and Nives like this post

V Čestitam še jaz ti kuj 12 imaš bravo no, ko bi meni to ratalo? Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f617

Luka and Nives like this post

M Ja čestitam Luka dbr siiii štopar Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f389

Luka, Nives and Cecy like this post

L Hvala tebi Vikaluceria trudim se pa upoštevam pravila igranja, da sem osredotočen Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f604 Mauro bom videl na koncu igre a vseeno ti hv ... Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f600

Luka and Nives like this post

L Joj ne morem verjtiiiii kaj je to možno polvil si 13 deteljico že vauu jau ful ful sem srečen in vesel saj verjetno to se opazi praznovanec praznovanec Igra je topi saj neizmerno uživam vsakdanjem igranju pa tole, da sem videl prejšnega pajaca Urzaya iz pomladne igre voooo kak je še vedno lep še rajši sem igral samo ne vem tokrat, če prav? Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 5 1f615

Nives, Cecy, Josel and Vikaluceria like this post

L Uuu pa dober si Luka čestitam 😙👏👏

Nives, Cecy and Josel like this post

M Imel srečo plovljena 10 deteljica ponorel Kul Luka to pa je nekj ploska

Nives, Cecy and Josel like this post

N 11 deteljica je moja ponorel ponorel in igra z Urzayem je bila fenomenalna štopar štopar komaj čakam da naprej igram

Josel, Cristzep and Vikaluceria like this post

J Zares svetovna igra, ste ga opazili ne Urzaya uuu svetovno, moja 15 ponorel ponorel ponorel ponorel ponorel ponorel

Nives and Vikaluceria like this post

Nives je napisal/a:
N 11 deteljica je moja ponorel ponorel in igra z Urzayem je bila fenomenalna štopar štopar komaj čakam da naprej igram

J Bravo tebi gre pomladna igra štopar

Nives, Cristzep and Vikaluceria like this post

N Hvala Josel ponorel ponorel trudim se da mi gre igra

Cristzep and Vikaluceria like this post

C Čestitke Nives drži se tako dalje v igri ponorel No tudi jaz si polovila 9 v tem trenutku praznovanec

Nives, Cristzep and Vikaluceria like this post

N Tudi ti se drži tempa igranja kot ga imaš Cecy hvala, čestitam za 9 deteljico štopar štopar

Vikaluceria likes this post

V Spet razturaš Josel ala ti vera uživač Pa tudi ostali niste slabi zelo pohvalno vredu igrate pri meni pa deteljic ni bilo videt leteti začuden

Nives, Cristzep and Vikaluceria like this post

C Videl Urzaya ja isti je še 🤩 No pa sva ista Tinaj8 ujel si 8 deteljico 😙😙

Nives, Tinaj8 and Cristzep like this post

T A lepo sam je danes nisem ujel 😒 ga videl lepi medo Urzay samo upam, da sem vredu igral znjim

Nives and Cristzep like this post

C Na ruker se zdela igra lahka a sploh ni bila 🤨

Nives and Tinaj8 like this post

T Jasno, da ni 😗
N Današnja igra je bila svetovna polovila 12 deteljico in na 3 stopnji sem ponorel ponorel ponorel uživač uživač uživač vso srečo vsem pri lovljenju deteljic

Mauro and Lityo like this post

L Igra z Rakunom mi prinesla dejansko srečo imam pa 8 d praznovanec

Luka, Nives, Mauro and Vikaluceria like this post

M Ostjm na enkm 10 bila moja nzdnje 😅

Luka and Nives like this post

Nives je napisal/a:
N Današnja igra je bila svetovna polovila 12 deteljico in na 3 stopnji sem ponorel ponorel ponorel uživač uživač uživač vso srečo vsem pri lovljenju deteljic

M Čestitam km rinš Nives? 🎉

Luka and Nives like this post

N Hvala Mauro samo naprej rinem ponorel uživač

Luka and Vikaluceria like this post

V Bravo Nives 👏 do kod pa rineš? Polovila si jaz 9 haha 😚

Luka and Nives like this post

N Hvala Vika ponorel uživač praznovanec to pa ne vem bom videla do kam smeh

Luka and Tinaj8 like this post

L Ja čestitam Nives štopar a bi me ti rada dobila? Spodbudno Vika le tako naprej, včasih gre ne Lityo tako je prav, pa sem polovil si 13 štiriperesno deteljico praznovanec jupiiij

Nives and Lityo like this post



Nazadnje urejal/a Luka Pon 22 Apr 2024, 10:54; skupaj popravljeno 1 krat
N Hvala tudi tebi Luka ponorel štopar a te nisem že dobila? pleše

Cristzep and Lityo like this post

L Lepo počasi gre meni Luka Razz

Nives, Tinaj8 and Cristzep like this post

Nives je napisal/a:
N Današnja igra je bila svetovna polovila 12 deteljico in na 3 stopnji sem ponorel ponorel ponorel uživač uživač uživač vso srečo vsem pri lovljenju deteljic


L Čestitam tebi zdaj pa gre ti ta igra ponorel

Nives, Tinaj8 and Cristzep like this post

J Dosegel vrhunec v igranjuu polovljena 16 deteljica v naletu ful sem vesel praznovanec Bliža se zmaga a najprej moram prit na cilj? Čestitke tudi vama Luka in Nives vidim, da vama gre tudi igra 😙😙

Nives, Tinaj8 and Cristzep like this post

N Jutri če 17 deteljico poloviš pol si zmagal tako rekoč je že zmaga tvoja Josel čestitam štopar štopar Lityo ena igra pa mi more it ne? pleše cheers

Cecy, Tinaj8 and Cristzep like this post

C Vika, Rosi pa smo isti pri naletu d. 9 le imam ploska

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

J Sama si ujela v naletu deteljic 10 deteljico no slabo ni, če mi nebo tragi palček stopil na pot?😁

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

Nives je napisal/a:
N Današnja igra je bila svetovna polovila 12 deteljico in na 3 stopnji sem ponorel ponorel ponorel uživač uživač uživač vso srečo vsem pri lovljenju deteljic

J Navdušuješ me Nives s svojim igranjem nove igre čestitam za polov.12 d 🎉

Nives, Cecy and Cristzep like this post

T Jeee polovil 9 še vedno ni deseta meni neleži ta igra study

Nives, Cecy, Tinaj8 and Cristzep like this post

C Hja truditi se moraš smo istiii 😂

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

T U očitno 😆

Nives and Cecy like this post

C A Josiju pa lahko uspe priti do konca 😁

Nives and Cecy like this post

J Njemu skoz gre mislim, da se ni niti dvakrat zmotil zares aplavz ploska ploska

Nives and Cecy like this post

C Adijo ima potencial mi pa skoz, samo še zdaj tudi ostali kažejo dobri tudi Luka napreduje v igranju pa Nives ful presenečen 😉

Nives and Cecy like this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 5 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: