LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 6 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 6 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 6 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 6 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

J Potencial pa ima res 🎊 Saj tudi mene preseneča, da onadva dobro igrata res lepo, da še ostalim gre! 😙

Nives and Cecy like this post

T Kaj te Luka je tik za Josijem sledi pa za njim Nives 😄

Nives and Cecy like this post

J Kolikor vidim po objavah jaa 🤩

Nives and Cecy like this post

C Zares gre Lukaju tokrat 😃

Nives and Cecy like this post

J Ja brez dvoma 😌

Nives and Cecy like this post

T Ni še pa konec igre se lahko spremeni, če zafrkne 😅

Nives and Cecy like this post

C Saj nama nebo uspelo Crist sva na istem še vedno pri 9 d čepim igra pa je bila top klanjar

Nives likes this post

C Dobro a bi rad kam višje prilezel 😆

Nives and Cristzep like this post

N 13 deteljica polovljena ponorel ponorel a današnjo igro menda zafurala in prejšnjo, gre se mi za čimveč deteljic da jih polovim hvala vsem štopar štopar ploska ploska Za Joselom sva jaz in Luka kar se še ni zgodilo smeh Saj boste prilezli še kam verjemite vase

Mauro, Cecy and Jacixa like this post

M Zminr bil v pmldni igri viii ponorel Evo pa vlovil si 11 d k .. 🥳

Nives and Cecy like this post

N Zminar je bil zelen to je Sedynom. Lepo ga je bilo videt ponorel čestitam za 11 d  Mauro ploska

Jacixa likes this post

C Pri 9 deteljici 😁😁

Nives, Josel and Jacixa like this post

L Juj enak podpis nikamu se v naletu ne premaknem 😒 čakaj, čakaj ali ni to Seydinom zmaj še v igri bila tehnična 😂

Nives and Jacixa like this post

J Po mojem je bil on ja so imeli tehnično 😝 toliko pa bolj vesela d. ni bilo mam pa jih le 10! 😍

Nives and Tinaj8 like this post

Nives je napisal/a:
N 13 deteljica polovljena ponorel ponorel a današnjo igro menda zafurala in prejšnjo, gre se mi za čimveč deteljic da jih polovim hvala vsem štopar štopar ploska ploska Za Joselom sva jaz in Luka kar se še ni zgodilo smeh Saj boste prilezli še kam verjemite vase

J Nives 😱

Nives, Josel and Vikaluceria like this post

R No eni pa nimamo sreče 🤤

Tinaj8 and Josel like this post

T Danes pa le polovil 10 auu je trajal ta nalet 😆

Nives, Josel and Vikaluceria like this post

L Ja tako je forumci, če se trudiš in osredotočiš na samo igranje, ponosen sem na svoje igranje v tej pomladni igriii pa opet polovil deteljico juhejaaa juu moja 14 praznovanec Nama gre Nives čestitke za polovljeno 13 in vsem ostalim, kateri ste jo tudi danes ploska

Nives, Josel, Jacixa and Vikaluceria like this post

N Nikakor te ne morem vlovit Luka hvala smeškec ful čestitam tebi za 14 deteljico strinja

Admin, Josel and Vikaluceria like this post

J Odigral pomladno igro nalet mi doprinesel v lovu zadnjo deteljico jujuuujeeeii praznovanec Ful sem srečen pa je tu 1.mestoooo smeh

Admin, Nives, Tinaj8, Ustanovfor and Vikaluceria like this post

N Saj nisem dvomila v tebe ker sem vedela da boš zmagal Čestitam Josel za 1.mesto pleše  štopar štopar ploska ploska

Tinaj8, Josel and Vikaluceria like this post

T Čestitke za osvojeno prvo mesto štopar Pa si zmagal tudi v tej igri no in koliko stopenj je do cilja?

Admin, Nives, Josel and Vikaluceria like this post

J Hvala vammmm 😙 4 pod Moderator v zadnji sem bil ta je rdeča ponorel

Nives, Jacixa and Vikaluceria like this post

J Ja čestitke za odigrano igro Josel 🥳

Admin, Nives, Josel, Ustanovfor and Vikaluceria like this post

Josel je napisal/a:
J Odigral pomladno igro nalet mi doprinesel v lovu zadnjo deteljico jujuuujeeeii praznovanec Ful sem srečen pa je tu 1.mestoooo smeh

U 🎉

Admin, Nives, Rosalda, Josel and Vikaluceria like this post

V Au zalas ujela 10 🎉 zdaj pa že sem boljše volje u res je to v igri bil Sedynom 😍

Admin, Nives, Tinaj8 and Josel like this post

J Hvala ja hvala vsem 🥳

Nives, Mauro, Rosalda, Tinaj8 and Vikaluceria like this post

R Uspelo tiiii 😄😄

Nives, Mauro and Lityo like this post

T Vsakokrat muu 🙂

Nives likes this post

J Vsi kateri še igrate gromno sreče, da tudi vam še uspe v pomladni igri 😍

Nives likes this post

M Hvala bo kr potrebna sreča 😁 Ti mrš zdj čkt al si že osvjll glavno nagrado? cheers

Nives likes this post

J Zakaj ne ne osvojil 1 mesto in zmagal včeraj pa prejel nagrado, ker sem zadnjič igral to igro 🎉

Luka and Nives like this post

N Že imaš nagrado čestitam pol uživaj z njo štopar štopar mi še pa moremo čakat. 14 deteljica moja štopar štopar enkratna igra dans

Luka, Rosalda, Cecy and Lityo like this post

R A pri igranih dogodkih je drugače ja ko odigraš igro že prejmeš mesto in osvojeno nagrado 😙 ne danes ni bilo sreče z deteljico

Nives likes this post

Nives je napisal/a:
N Že imaš nagrado čestitam pol uživaj z njo štopar štopar mi še pa moremo čakat. 14 deteljica moja štopar štopar enkratna igra dans

R Čestitke štopar

Rosalda likes this post

N Verjetno je drugače Rosi ampak on je tak osvojil prvo mesto in je prejel nagrado da ni rabil čakat pa saj prav zasluženo je dobil prvo mesto štopar štopar bravo še enkrat Josel

Rosalda, Josel and Lityo like this post

J U a ciljaš na glavno nagrado Nives? 🎊

Nives and Rosalda like this post

N Lepo bi se slišalo da bi jo prejela Josel ponorel ponorel a mi le falijo 3 deteljice veš

Rosalda and Lityo like this post

R Ne pri igranih dogodkih se ne čaka za osvojeno nagrado v igri kot pri posebnih igrah!
N Saj ti verjamem da je tako kot si zapisala Rosi strinja

Mauro likes this post

M Super Nives lahk jih polvš kj te vš? 😗

Nives and Lityo like this post

N Mauro bom tak videla če jih bom Very Happy vesela sem ful

Lityo likes this post

L 😅10 juhejjj

Luka and Nives like this post

Nives je napisal/a:
N Že imaš nagrado čestitam pol uživaj z njo štopar štopar mi še pa moremo čakat. 14 deteljica moja štopar štopar enkratna igra dans

L Vov tokrat pa tebi maksimalno gre, bravo ploska

Luka and Nives like this post

N Enkrat mi pa res more it tak kot treba Lityo hvala ponorel ponorel

Luka likes this post

L Volaaaa pa to je neverjetno 15 55555 kaj si smešen ful ful sem srečen praznovanec Adijo ta pomladna igra pa mi gre bi lahko rekel, da imam srečo štopar Nives superrrr čestitam tebi pa za 14 štopar

Nives, Mauro, Cecy and Cristzep like this post

N Luka hvala enako res ti odlično gre igranje tega dogodka ponorel štopar jaz tudi presrečna da mi igra gre a vlovit te nikakor ne morem 🤣🤣

Mauro and Cristzep like this post

M Čestitke Luka jz ti privoščim, da plvš še dve pa si tud ti zmgvlc 😚

Nives and Cecy like this post

Luka je napisal/a:
L Volaaaa pa to je neverjetno 15 55555  kaj si smešen ful ful sem srečen praznovanec Adijo ta pomladna igra pa mi gre bi lahko rekel, da imam srečo štopar Nives superrrr čestitam tebi pa za 14 štopar

C Razturaš 😂 Tudi jaz polovil zdaj si deseto uživač

Nives and Cecy like this post

V 11 tudi mojaaa mislim, da je to to 😀 Luka čestitam dober si 🥳 Nives ti me tudi presenečaš ajde zmagaj! 🎉

Nives and Cecy like this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: