LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178831
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 Empty
02042024
ObjavljaSedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 Untitl45
T Formci tuki je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje v tplh pmldnih dnevh : tensč  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da pjdete na pmladno distanijo hrošča Baloassa z namakanjem šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic pa do glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta sedmi dogdk se zčne igrati (5.4.2024) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn  urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl Baloassa (hrošča) pohajkovanje distanije 3 različnih šopkov rož ob videnju črnega soda v katerem se namakajo v vodi 4x vsi šopki rož, katere nato presajamo kot veli igra 3 n 1 itd  z nastavitvijo moči drevesa katera daje moč za naprednost nove stopnje ob spoznanju trgi palčka, ki ni preveč prijazen saj kadar ga zagledate vam začara vidne zelene deteljice za eno manj, kadr vm hrošč Baloass omaga ga potrebn posadit na blato 2- 3 minute do nove stopnje v igri pridte tkrt, ko vidite drugo brvo, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (17)x deteljic , ki jh iščete v pmldnem svetu distnčnega igranja tkrt tud ste prispel do knca  pohajkovanja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti, dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 25 aprila 2024 ob 17:00 uri končujte spmldno pohajkovanje različnih šopkov rož z namakanjem v sodec z vodo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 Hroeui10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je hrošč Baloass
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- šopki rož
- sod z vodo
- blato
- tragi palček
- moč dreve
- stopnja
- glavna vsebina (deteljica)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v sedmem dogodku za glavno nagrado:

- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- kartica
- poster
- originalni lines Baloasssa
- 20x kovanicev



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In cvetčo svežo tplo pmld forumci sonček spremeb vetra

_________________


Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 Bnr_to10

Admin, Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: :: Comments

V Morava se truditi Crist zdaj sva ista tudi midva 😋
C To mi je želja Nives, če že igram, da pridem nekam ah koliko je že, da ne izpadneš? Vika se trudim ne dvomit darilec

Nives likes this post



Nazadnje urejal/a Cristzep Sre 17 Apr 2024, 10:43; skupaj popravljeno 1 krat
N najmanj 3 deteljice se bi mogel poloviti da ne izpadeš iz igre. Vse skupaj jih je 17 ne.

Cristzep likes this post

V Super pol pa booo aja 8,5 je ti polovica, da pristaneš na predzadnjem mestu v igri 😗

Nives and Mauro like this post

C Hvala ah ni malo 🤨 še dve zame

Nives and Mauro like this post

N boljše je 3 več ali celo 4 ali 5 deteljic samo boš videl kak jih bos polovil Cristzep. 👍

Mauro likes this post

M Vso srčo jo bš potreboval glede nato, da jih je tlk v igri 😂

Nives and Mauro like this post

C Vem sem to vzel za nadznanje Mauro 😌

Luka, Nives and Mauro like this post

T Sedma mojaaaa 😍

Nives and Vikaluceria like this post

V Bravo si pobegnil te bom ulovila smeh

Luka, Nives, Tinaj8 and Lityo like this post

T  Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 1f606  
N boš mene tudi ulovila Vika? 🤣🤣 Lahko Tinaja8 tudi prehitis če polovis dve ali tri deteljice od njega 🤣🤣

Luka and Lityo like this post

L Ja kaj pa te Mauro opet? Odlična igra je bila danes z palčki zelo užival pa tudi ob novi vlovljeni 11 deteljici juhjjj praznovanec

Nives, Mauro and Lityo like this post

L Itak, da si to vsak Crist želi, au dobitna kombinacija polovila 7 deteljico ponorel

Nives and Mauro like this post

M Ni je bilo v nletu Luka, kul čestitm Lityo uživač
N Nisem si sploh mislila da me bo spet obiskal tragi palček nea si ga želite videt ker vam bo odvzel eno deteljico vstran kot je dans meni 9 vse skup jih imam začuden  ampak vesela sem da mi nekako igranje igre gre.
C Nives v igri je 😑 aja pozabil si sedmo ulovil l ploska

Nives likes this post

L Midva tudi ista 7 imaš fajn štopar A spet se ti pojavil ja kolikokrat pa je viden?

Luka and Nives like this post

N nekateri boste očitno isti lepo bravo štopar Lityo do sedaj sem ga videla dvakrat v igri igranega dogodka ne bi vedela kolikokrat je viden.

Luka likes this post

J Jauobb videla tragi palčka a v naletu ni bilo deteljic 😐

Luka, Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

L Uživam v igranju te igre na polno, čeprav nisem ulovil deteljico, pa saj jaz enako in ne vem zdaj kaj to pomeni, če ga vidim celo drugič? Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 1f62e

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

C Ga tudi jaz zdaj videla o samo je lepi, naloge pa nima lepe zlo vesel In zgleda je tudi zamešal igro saj, ko preden igraš piše vonjaj ko pa igraš pa piše odkrij smeh smeh

Nives and Tinaj8 like this post

V Ah tako podrobno pa jaz ne gledam ponosna pa, da imam 7 d. ... praznovanec

Nives, Cecy and Tinaj8 like this post

C In sva istiiiiiiii ju darilec

Nives and Tinaj8 like this post

T Sreča, sreča pri naletu deteljic ujel 8 uživač uživač uživač

Nives and Vikaluceria like this post

V Čestitam Tinaj8 bo boooo sonček Ti veš koliko jih keri ima saj imaš nek podatek ali lahko prideš do njega?

Nives and Tinaj8 like this post

V Hvala za ene veš, no ti Cecy, Lityo, Crist imate 7 d  Rosi, Jacixa in jaz 8 Mauro 9, Luka 11, Nives 10 in Josel 12 Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 1f604

Nives likes this post

J Samo zame ni držalo zaj jih imam 13 štopar

Nives, Tinaj8 and Josel like this post

Josel je napisal/a:
J Samo zame ni držalo zaj jih imam 13 štopar


T Čestitam ja zdaj si jo polovil Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 1f619

Nives and Josel like this post

J Tako je Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024: - Page 4 1f606
N minus eno deteljico manj Tinaj8 nisi prebral? Upam da mi jih ne bo več vzel vstran. O vsi ste neki dobri bravo štopar štopar

Rosalda likes this post

R Hvala enako se trudimo igrati, ooo si ujela deveto madonca 😍

Nives, Mauro and Cecy like this post

J Zelo jedrnata lepa igra za igrat 😙 Zame tudi sreča polovila 10 🎉

Nives, Mauro and Cecy like this post

N Rosi 10 deteljico z današnjo igro če še polovim deteljice bom več kot vesela ponorel ponorel sedaj samo ne želim spet srečat tragi palčka ostali ste ga že ziher videli pa vam je kakšno deteljico že vzel

Mauro and Cecy like this post

C Ja jaa bravo vsem nismo slabi igralci, si polovila 8 detteljiicoooo ponorel

Nives likes this post

N To bomo videli na koncu Cecy kakšni bomo ponorel ponorel pleše pleše

Cecy and Cristzep like this post

Nives je napisal/a:
N Rosi 10 deteljico z današnjo igro če še polovim deteljice bom več kot vesela ponorel ponorel sedaj samo ne želim spet srečat tragi palčka ostali ste ga že ziher videli pa vam je kakšno deteljico že vzel

C Ne jih imam trenutno premalo 😅

Nives, Jacixa and Cristzep like this post

C Zdaj se bo počasi videlo kakšni bomo v igri no nisem ujel d. 😗

Nives, Mauro and Cristzep like this post

V Ostajaš pri istih jaz pa šibam naprej osmo imam juhejjjaa štopar štopar

Nives, Mauro, Jacixa and Cristzep like this post

C O dobro zate 😃

Nives, Mauro and Jacixa like this post

M Menda so letele deteljice smo jh nisem vidl 🫣 Še vedno jih imam 9

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Kako jih te ne vidiš jaz polovil si 14 uuu plešem že sonček

Luka, Nives, Mauro and Jacixa like this post

M Ti si ti ne nisem je opzl, da bi letela 😬

Luka, Nives and Jacixa like this post

C Josel saj lahko, ampak nisi ti videl tud tragi palčka že? 😋

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Sem jaa in če misliš na deteljice imam vse saj to se po zaključku igranja vidi 😘

Nives and Jacixa like this post

C Aha ker potakem bi imel jih zdaj 13, ker eno ti vzame 😐

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Dobro ampak mislim vseeno, da se to na koncu vidi 😁

Nives likes this post

J Čez igro se to opazi drugače pa na koncu igranja po končani igri 😄

Nives and Jacixa like this post

V Po končani igri se to ne vidi te bi jaz videla pa ostali 😂

Luka, Nives and Jacixa like this post

J Tako sem rekla nisem tak mislilia po zaključeni igri, ko se jo v celoti odigra ☺

Luka, Nives and Jacixa like this post

 

Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Resničnostni šov
» Nova tema za pošiljanje dokumentov (2024):
» Novejša novost (izpisi forumskih dejanj - poročil) 2023:
» Novica od Lety Calderon

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: