LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 2 Empty
15042023
ObjavljaČetrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 2 Untitl35
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za tople pmldne dneve sonček  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da se pdte na urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu in do nove polnitve vde v sodu pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta četrti dogdk se zčne igrati (27.4.2023) od 10.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl princeso Piko (pikopolonico) pskokvnja v plnjvi trvnika  z postavitvijo trh ržc, psdt bste mrl princeso Piko prd sdom z vdo, it do knglice zjt vdo 3x iz sda in zalt vse rže 2x ptm z Piko skčite na prvo ržico 1x in še na ostali nto stisnte isknje, da najdete med, ko kliknete na sd 1x vsk dn imte v njm vdo in pmen, da ste v nvi stpnji igre, če vde nimate tkrt pa niste v nvi stpnji nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (16)x medu , ki jh iščete v pmldnm času na plnjvi urnga pskokvnja igranja tkrt tud ste prispel do knca urnga pskokvnja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% aktiviteta celotnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 17 maja 2023 ob 17:00 uri končujte spmldno pskokvnje ržc in klikanje sda za vdo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 2 Pika_z10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je princesa Pika (pikapolonica)
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- tri rožice
- sod z vodo
- kanglica
- glavna vsebina (med)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v čtrtm dogodku za glavno nagrado:

-  50x nvh tčk frmske krme
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- voščilnica
- broška
- prejšnja izredna priložnost
- 10x nvh točk forumskega ugleda



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo zeleno tplo pmld forumci tensč na dežju darilec

_________________


Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 2 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): :: Comments

C To je pa smešno Jacixa, če nisem polovila si ga danes noro no 🙄
N joj enega samo škoda če pa medu ni vsakokrat videt da bi ga ujela Jacixa eni srečo majo drugi ne ali pa se naključno pojavlja med
J Škoda saj pravim vedela sem zate morda pa boš jutri že ujela novega privoščim ti 😃 Res ne razumem nove igre!
N eh jaz razumem vse Jacixa samo planjave ne preveč ker se spreminja vsak dan in se stos je v tem ker bom sedaj brez soda z vodo en cajt očitno
C Bom videla še vedno lahko kam prilezem 🤔 Ah saj to pa itak o planjavi nimam pojma Nives
Cecy je napisal/a:
C Bom videla še vedno lahko kam prilezem 🤔 Ah saj to pa itak o planjavi nimam pojma Nives


N saj boš prilezla kam lahko da se boš ulovila si med. Pazljivo igraj da ne boš ostala brez soda z vodo. Saj tudi jaz ne ker se spreminja vsakokrat skušam igrat pa prav.
J Kdaj ostaneš brez soda z vodo? 😆
T Kadar ti zmanjka vode pa ti to tako zaenkrat ne rabiš skrbeti ti gre 😀
C Če slabo igraš kakor tudi jaz 😬😬 Naj nekdo pove kako seda prav igrati planjavo?
J Za planjavo pravilno PREBERI Cecy skušaj počakat preden začneš igrati, pol se loti igranja in omisli si, da je planjava pred tabo (takrat igraš v njej), omisli si, da je planjava za tabo (takrat igraš pred njo) omisli si, da je planjava pod tabo (takrat pa igraš na njej) tega se jaz držim in mi gre igra 😄

Cecy, Tinaj8 and Vikaluceria like this post



Nazadnje urejal/a Josel Sre 03 Maj 2023, 15:11; skupaj popravljeno 1 krat
T Dobro naštudirano igranje v igri Josi ponorel ampak je tudi izvedljivo tako skoz?
C U jaaj hvala Josiii ploska To ja sem poskušala nekako tako, da bi si omislila pa sem pol pozabila vidim, da moraš tud za igranje študirati 🤨
J Gre gre Tinaj8 pol še samo osredotočenost in igraš saj meni vžge, Cecy ahaa treba na blef ne smeš igrati slej ko prej se bi opekla (narobe igrala) 🤪

Tinaj8 likes this post

N Josel torej to vžge kot si zapisal za planjavo travnika ja hvala da si to povedal bom probala tak igrat s tem da soda v igri nimam
L Voo tole pa je zapleteno ful Josel a vseeno ti hvala zato izčrpanost igranja 😊 Dejansko si moram predstavljat kje je Pika ooo 😯

Tinaj8 likes this post

T Tako nekako 😛
R Igra bila vrhunska in trudila, se, da sem jo pravilno igrala Razz Ampak to zdaj ni vredi kaj? zmanjkalo ti je vode! 😐
N Imam 3 med kako sem vesela čeprav narobe igrala dans pa kar 4 krat s Piko po planjavi travnika uf ne vem če prav to igro odigrala dans pa še vedno vedra z vodo nimam eh
J One ti tudiii ne boš imela soda jaz upam zase, da sem pravilno igrala 😁 Josel koristi tole samo težje je vedet, kako pa stoji Pika!!
Nives je napisal/a:
N Imam 3 med kako sem vesela čeprav narobe igrala dans pa kar 4 krat s Piko po planjavi travnika uf ne vem če prav to igro odigrala dans pa še vedno vedra z vodo nimam eh

J Upaj, da se ti povrne a samo z dobrim igranjem!


Nazadnje urejal/a Jacixa Sre 03 Maj 2023, 09:15; skupaj popravljeno 1 krat
Jacixa je napisal/a:
J One ti tudiii ne boš imela soda jaz upam zase, da sem pravilno igrala 😁 Josel koristi tole samo težje je vedet, kako pa stoji Pika!!

C Točno ne moremo si predstavljati, če nismo Pika 🥱


Nazadnje urejal/a Cristzep Sre 03 Maj 2023, 09:07; skupaj popravljeno 1 krat
C Bila pa res neka težka igra danes po mojem je nisem vredi igral pa niti ni blo leteti medu 😬
R Ja tale med je težavno vlovit confused
C Težavna za igranje saj se kljub temu opet lovim pri planjavi bjzzz 😶 In neee zmanjkalo ti je vode Shocked
J O tebi isto oo kaj pa te? 🧐
C Kaj pa jaz vem te mi že negre plus tega imam 1 med ne vem kaj bo z mojim igranjem 🤐
M Mn dns pmgl tle kr si pvedl Josi hvala 🤓 sm kljb tmu pa nism polovil md 🙄
N Dejansko je treba priznat da slabo igramo nekateri odigraj dogodek ne vsi. Cecy tebi isto zmanjkalo vode z današnjim dnem? Rosi verjetno isto narobe igraš kot jaz in ostali ki smo brez soda z vodo. Saj koristno je da je Josel povedal kak naj si omislimo planjavo samo nismo Pika ko igramo.


Jacixa z dobro igro že razumem ampak kak naj igram če sodu z vodo nimam? Saj ne morem igrat in zalivat rož. S planjavo pa je dans res bila težava najprej sem mogla poskakovat, pol dregnit, pol spredaj in zadaj jo postavit.... Ne vem nimam dobrega občutka glede ocene vsaj pri sebi ne...
M Tžko Nives kjti brz sda z vodo ne mrš zlivt si ržc tko pa Pika ne mre nbirt medu ja smo z prvilnm igrnjm pmldnga odigraj dogodka si lhk pvrnš nzj sod z vodo v srečo ne obupst pri tm 😯
L Jaz moram tudi paziti me skor zmedlo tale palnjava pa je bila zdaj začuden No ne želim si glih, da nebi imela dovolj vode oziroma, da bi mi je zmanjkalo si pa ulovila v zadnjem momentuuuuu adijoooo nov med 3 ponorel
N Mauro saj ne obupavam le želim si nazaj sod z vodo, to je vse. strinja Lityo bravo za 3 med štopar štopar
L Dejansko bila težka igra sem pa toliko bolj vesel, ker sem polovil 4. med to jaaa praznovanec Pa tudi žalosten in predvsem besen ni bilo soda saj mi je zmanjkalo vode a nas je še več takih vidim, pa še narobe odigral zdaj Neutral
J No bi lahko rekli, da je bila težka igra tudi jaz ne videl leteti medu 😲 Zdaj ostajam na istem pri 5!
J Ne skrbi saj boš vlovil naslednjega 😄😄
L Josi tudi tako more bit ni ga za videt skoz letatiiii 😵
J Ne postane, ker princesa Pika nima kaj nabirat 🤓
N Josel vedno medu ne boš videl in ga zato ne boš mogel vlovit. Sicer pa tebi igranje in lovljenje gre tako da veliko sreče naprej, da uloviš dosti medu in mislim da ga tudi boš strinja
J Aho to je tisto pa noče prinest medu 😋
N Misliš da noče? smeh
L Jacixa ona ga tudi zase rabi, da se posladka nebo ga nam skoz dala 😆
N Skozi pa res ne tu in tam pa Luka štopar
Luka je napisal/a:
L Jacixa ona ga tudi zase rabi, da se posladka nebo ga nam skoz dala 😆

J Pa veš da je tako je rada svoj med 😋
Nives je napisal/a:
N Misliš da noče? smeh


J Zgleda tako 😁
N Ne razumem ko je tehnična igram pravilno in si ulovim med, ko je pa prav igra pa si ne polovim medu kaj je to? Pa še pisalo mi je da se mi je vrnil sod z vodo pa ga nisem videla v igranju odigraj dogodka? Kako potem naj pravilno igram??? Ostajam pri 3 medu confused
M Tehnična bila tud sm vidl, da sm ml dve igri zaigrati a tko jasn, da če je tk se vedn igra zadnja! strinja Prti njej ne mrš nč Nives tud oni nevdo dklr ne zaznajo 😏 In imam 4 mddd to je bla sreča 🤩
J Res je bila velika tehnična napaka danes saj nisem razumela ali naj igram ali počakam zdaj vedno počakam oo pa kljub temu ujela si svoj (3) medekk njam ponorel
T Opazil a ni neke sreče z medom saj pri meni opet ne čudno pri 4 še ostajam 🥴
J Sprva je nisem mogel igrati pa sem po nekaj minutah na novo igral in se splačalo uuu Pika si bla vesela, da dobro igram moj 6 med zelo sem srečen, da sem ga ujel! praznovanec
T Važno, da ti pol šlo naprej igrati čestitam za nov 6 med greš počasi do cilja 😆
J Aha hvala ti res si želim, ker vidim, da mi gre ampak še na polovici nisem pri medu! 😊

 

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: