LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 Empty
15042023
ObjavljaČetrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 Untitl35
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za tople pmldne dneve sonček  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da se pdte na urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu in do nove polnitve vde v sodu pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta četrti dogdk se zčne igrati (27.4.2023) od 10.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl princeso Piko (pikopolonico) pskokvnja v plnjvi trvnika  z postavitvijo trh ržc, psdt bste mrl princeso Piko prd sdom z vdo, it do knglice zjt vdo 3x iz sda in zalt vse rže 2x ptm z Piko skčite na prvo ržico 1x in še na ostali nto stisnte isknje, da najdete med, ko kliknete na sd 1x vsk dn imte v njm vdo in pmen, da ste v nvi stpnji igre, če vde nimate tkrt pa niste v nvi stpnji nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (16)x medu , ki jh iščete v pmldnm času na plnjvi urnga pskokvnja igranja tkrt tud ste prispel do knca urnga pskokvnja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% aktiviteta celotnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 17 maja 2023 ob 17:00 uri končujte spmldno pskokvnje ržc in klikanje sda za vdo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 Pika_z10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je princesa Pika (pikapolonica)
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- tri rožice
- sod z vodo
- kanglica
- glavna vsebina (med)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v čtrtm dogodku za glavno nagrado:

-  50x nvh tčk frmske krme
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- voščilnica
- broška
- prejšnja izredna priložnost
- 10x nvh točk forumskega ugleda



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo zeleno tplo pmld forumci tensč na dežju darilec

_________________


Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): :: Comments

N verjamem da je premalo a igrala si tak kot si znala Vika. Jaz tudi nisem nekaj ekstra igrala dobro.
M Pristl na 4 mestu nimam kj za gvrt 😯 Ngrde tri pa toppppp hvala ponorel
J Slab si bil Mauro jaz na (2) veseli II štopar štopar
N Ne vem kaj naj rečem 4 mesto osvojila in 3 nagrade prejela ponorel hvala vam
V Izpadla kot vedla 😟😟 Ena osvojena nagrada poster iz poml. igre imam zelo je lepi Razz
L Slabo adijo ne pričakoval 4 mesto slabo 😗
R 🙄🙄🙄🙄
J Tudi jaz osvojila 4 mesto ni mi jasno, da mi spuzlalo se tretje 😝
L Zadnje mesto zame pobesnela sem 😤
T Noben ni na 3. mestu šmorn kaj sam na predzadnjem (4) nisem tako vesel vidim pa, da ste še drugi slabši!
N Očitno res noben ni na 3. mestu Tinaj8 ja res vidim da smo slabi bili slabo
C Očitno nam ta igra ni tako dobro šla kot smo mislili 🥱 Imam 3 lepe nagrade a četrto mesto dobil ah nisem presenečen glede mojega igranja 🧐
L Ista koliko pa si imel oceno? 😄
C Ahaaa 2,4 😉
N Jaz sem pa imela 2,3 malenkost več imaš ti Cristzep
L U malenkost samo boljši od tebe 2,5 😆
C 👋
C Pa bejš požrla se po dolgem času izpadla ja 5 mesto imam 🤮
J Ti prav tako uu jej kuj nekaj vas je izpadlo iz te pomladne igre škoda 😐
N Res škoda mislim da 4 so izpadli. Planjava je vsem delala težave se ve.
L Pa še kako ne bom se spominjala te igre 🤐
N te bo nagrada spominjala na igranje odigraj dogodka
L Dobro to ja 😛
N vem kaj misliš drugače ko si tako napisala 😃
M V tj nvi igra bila tka plmija, da dl pdš 😌
N pa se kakšna polomija Moderator Mauro
L Kako pa to misliš? 😄
M Ni bla stpenjska pa hkrati tko težavna za igrt 😑
L Ja se strinjam 😬
N res je Mauro
M Nives 😀
N nagrad sem pa res vesela in tudi tega da sem te vsaj 8 medov polovila drugače bi res bila najslabša štopar štopar
T Pri tej igri pa niso MED. nič zaslužili od nas baje so kar v dilektu uživač

Vikaluceria likes this post

R Naj kar bodo pretežka je bila pomladna igra  Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f61e Ti vse pove 3 mesta sploh ni noben od nas osvojil le 2, največ 4 in zadnje 5 mesto kar 4!  Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f631
N Še zdaj mi ni jasno zakaj sem bila na 4 mestu. Ne vem kje sem sploh  izgubljala točke. Kak bi naj zaslužili če smo pa slabo igrali logično ne Shocked
V Ne rabijo se čudit nismo profesionalci, da bi znali vsi dobro igrati to se le zavedajo? Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f617
Nives je napisal/a:
N Še zdaj mi ni jasno zakaj sem bila na 4 mestu. Ne vem kje sem sploh  izgubljala točke. Kak bi naj zaslužili če smo pa slabo igrali logično ne Shocked

V Ja oni tako mislijo, da znamo vse na forumu še zdaleč ne igrati pa itak, da ne meni sploh negre izpadla pa prisvojila si eno nagrado Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f615
N Dvomim da oni tak mislijo Vika saj pa vidijo ko igramo odigraj dogodek kako nam gre. Igrat ravno profesionalno večina ne zna kot Josel on se lahko hvali in hvali pa ga noben ne bo nikoli premagal smeh smešno in realno
C Ne morem pomagat naj bodo te lažje ne vem v sistemu lahko to naredijo ali ne? Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f60e
T Težko, ker imajo sestavo narejeno in tako vnesejo tud v sistem! Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f603
N In Cecy če bi bile lažje igre odigraj dogodek pol bi Josel zmagoval ni tako? se strinjam Tinaj8 strinja
V Dobro ampak mislim preden vnesejo v sistem bi lahko popravili ali spremenili Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f610
N Oni se dogovorijo kakšne bodo igre namenskega dogodka in to je treba sprejet. Na nas pa je kako bomo igrali Very Happy
T Kako Vika, če pravni sistem ne dopušča niso naše igre Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f60b
V Saj glih zato ja mednarodne so vem Surprised Te pa naj naši ustvarijo igre za sistem nimajo dovoljenja ali ne znajo?
N Vika veš koliko je to dela, da bi naši sami nastavili in posodobili igre odigraj dogodka. Jaz sem zadovoljna, če ima to Ustanova preko.
T Mislim uuu, da ne, da nebi znali nimajo dovoljenja po Zakonodaji ustvarjanja igre, ker so te le iz MED. forumov Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 9 1f62f

Vikaluceria likes this post

N Se popolnoma strinjam Tinaj8. Raje bodimo srečni, da sploh lahko igramo te namenske dogodke iz strani MED. Ustanove. Ustanova si je boga, če more nastavit sistemsko igro ali karkoli na forumu. Pa še znat poleg tega kaj druga recimo. To ni malo dela veš Vika.

Vikaluceria likes this post

V Veš, da vem Nives aja Ustanova misliš MEDNARODNI FORUMI (glavni tributi: ustvarjalci, komitenti in sekreteranti)
N Vem da veš Vika točno tako ti glavni kaj si jih omenila. strinja
 

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 9 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: