LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 5 Empty
15042023
ObjavljaČetrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 5 Untitl35
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za tople pmldne dneve sonček  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da se pdte na urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu in do nove polnitve vde v sodu pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta četrti dogdk se zčne igrati (27.4.2023) od 10.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl princeso Piko (pikopolonico) pskokvnja v plnjvi trvnika  z postavitvijo trh ržc, psdt bste mrl princeso Piko prd sdom z vdo, it do knglice zjt vdo 3x iz sda in zalt vse rže 2x ptm z Piko skčite na prvo ržico 1x in še na ostali nto stisnte isknje, da najdete med, ko kliknete na sd 1x vsk dn imte v njm vdo in pmen, da ste v nvi stpnji igre, če vde nimate tkrt pa niste v nvi stpnji nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (16)x medu , ki jh iščete v pmldnm času na plnjvi urnga pskokvnja igranja tkrt tud ste prispel do knca urnga pskokvnja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% aktiviteta celotnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 17 maja 2023 ob 17:00 uri končujte spmldno pskokvnje ržc in klikanje sda za vdo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 5 Pika_z10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je princesa Pika (pikapolonica)
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- tri rožice
- sod z vodo
- kanglica
- glavna vsebina (med)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v čtrtm dogodku za glavno nagrado:

-  50x nvh tčk frmske krme
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- voščilnica
- broška
- prejšnja izredna priložnost
- 10x nvh točk forumskega ugleda



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo zeleno tplo pmld forumci tensč na dežju darilec

_________________


Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 5 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): :: Comments

L Ni slabo superr pol 😗
N pomaga a če je napisano več stvari je recimo treba razmišljat(poskakuj s Piko dregni jo skrij se v njej pod njo nad njo) 😃

Vikaluceria likes this post

T Če se držiš tega napotka ti koristi ampak moraš pazit, ker nisi ti Pika! 🤗
N koristi Tinaj8 in se tudi zavedam da nisem Pika. Pač probam si predstavljat ki bi naj stala Pika. 😃

Luka and Vikaluceria like this post

L Težko ja bi rekel 😑

Vikaluceria likes this post

N v reali recimo vidiš Pikapolonico drugače kot tukaj v igri odigraj dogodka Luka.
V Itak, da aaa Josi čestitke za med štopar
R Le polovila zdaj četrtega u dolgo je to trajalo 😙
M Aja rs lpo Rosi tud men je dns uspl plvit nv md zdj pa je 6 mj 😆 😆 ✨

Jacixa likes this post



Nazadnje urejal/a Mauro Tor 09 Maj 2023, 11:02; skupaj popravljeno 1 krat
R Čestitam Mauro te 👏
T Bravo obema men pa te petega (5)!!! štopar
M O pd Moderator čestitam za nv md bo pčsi? darilec
T Ja hvala ne vem kaj naj sploh rečem ali je to dosti ali ne? 😬
J Sama igra je težavna mislim, da sem jo spet zafurala 🙁 Pa bila sreča vlovila ta med uu 4 tiga ploska ploska
Jacixa je napisal/a:
J Sama igra je težavna mislim, da sem jo spet zafurala 🙁 Pa bila sreča vlovila ta med uu 4 tiga ploska ploska

R praznovanec Pa spet bil črv v igri 🐛
J Jaa res 😂😂
J Bravo vsem 👏👏👏👏 Očitno je bil dan d za lovljenje medu jaz prav tako si ga polovil že veste ne (9) 🎉 ponorel
L II čestitam tiii in ostalim ploska Tudi sama srečna zdaj, ker sem ga v hipu vidla in vlovila je pa 4 pri men uživač
M U brvo brvo 😙 Mislš Josi lhk je nikl ne vš 🙉
J Jasno svita se mi 😄
L Madonca čestitam prav vsem keri ste danes le polovili medd jupiii sam pa prav tako vesel, ker imam 6 juhej praznovanec Pa zamislite si to narobe igral igro pa kljub temu polovil si med kaj naj rečem niččč sreča ne Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 5 1f60b
N Pol smo vsi veseli trojno dans tudi jaz ker imam 5 med štopar štopar Igra bila s črvom svetovno smeh smeh
C Normalna bila igra danes in čestitke vsem no jaz ga sem včeraj vlovil 👏 😁
C Juhuuujii prav vesela, vesela poskočna polovila si 3 jaa 3 med kaj pravite? 😀
C A si ga našla 👏
C Pa samo sem vesela, da sem ga polovila drugo ne, ker sem itak slaba 😑😑
C No ni nekiga navdušenja 😫
N čestitam vsem za dobro ulovljen med dans praznovanec res je bila sreča za vse nas ki smo ga vlovili to je super 🤣🤣
C Ni ni Crist, da bi lahko rekli to pa je najboljša igra do zdaj! Verjameš prej v srečo ali naključje Nives? 😝
Cecy je napisal/a:
C Ni ni Crist, da bi lahko rekli to pa je najboljša igra do zdaj! Verjameš prej v srečo ali naključje Nives? 😝


N Cecy prej v srečo pa ti? Navdušenje je takrat ko polovimo med uživač glede igranja pa se ne morem pohvaliti
C Prej v naključje, ker tako pol vem, da ni vse samo z srečo povezano u sem pametna jaz smeh
C Imaš prav to si zvedela od enga deca pametna! 😄
N sreče vedno ni pa vendar. Tudi če med kdaj v igri ne vidiš pol ne smeš obupat. Mogoče včasih preveč 😛
Cristzep je napisal/a:
C Imaš prav to si zvedela od enga deca pametna! 😄

C smeško
N hitro si se izdal Cristzep smeh smeh
Nives je napisal/a:
N sreče vedno ni pa vendar. Tudi če med kdaj v igri ne vidiš pol ne smeš obupat. Mogoče včasih preveč 😛

C Ne skozzzz 😬
N vsi želimo bit pametni Cecy pride kdaj tu in tam a tu v igranju prevlada Josel 🤣🤣 in vsi si ga želimo tako uloviti da nam to ne uspe
Nives je napisal/a:
N hitro si se izdal Cristzep smeh smeh

C Ni sile niii 🙊
M Kj si norrr to bila pa dns velika sreča kul kulll ulovil 7 md svetvnnnn! praznovanec ✨ Zgleda sm na nvi plnjvi kako pa vm?
T U resno čestitam Mauro to pa je zdaj super 👏 pri meni ni tako 😯 Saj vidiš, če imaš drug sod?
M Tinaj8 hvala ajaa nisem gledal ja rumen je uživač
T Ja na novi planjavi igraš mi samo poveš, koliko medu potrebuješ za polni sod?
L Čestitke Mauro ploska Sama tudi nisem danes polovila meda 😝
M Lityo hvala bš pa ga te jutr, Tinaj8 pisl je 4 😄
T Čudovito nekako sem vedel pri prvi jih moraš 6 imet pri drugi praviš 4 torej v tretji sta samo 2? 😀
J Polovil (10) med ulaleeee praznovanec praznovanec In tako prišel v 4 planjavo topp 😆 🎈Mauro čestitam ti za 7 med ni slabo ja Tinaj8 prav imaš 😙

Luka likes this post

T Oo čestitam Josi 👏 😆 hvala, da si potrdil torej imaš v četrti planjavi za dobit samo 2 meda, da si pol v 5?
J Hvala ti 😁 Tako je pisalo (Da imaš polni sod potrebuješ še 2 meda) torej še en pa bom na peti planjavi ponorel
V Josel, Mauro čestitam za ulovljen nov med ploska Koliko pa jih potrebuješ v 5?
J Hvala Vika ja nisem še v peti smeh
 

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 5 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: