LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 8 Empty
15042023
ObjavljaČetrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 8 Untitl35
T Formci prd vmi je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za tople pmldne dneve sonček  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da se pdte na urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu in do nove polnitve vde v sodu pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta četrti dogdk se zčne igrati (27.4.2023) od 10.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm odigraj dogdku bste vidl princeso Piko (pikopolonico) pskokvnja v plnjvi trvnika  z postavitvijo trh ržc, psdt bste mrl princeso Piko prd sdom z vdo, it do knglice zjt vdo 3x iz sda in zalt vse rže 2x ptm z Piko skčite na prvo ržico 1x in še na ostali nto stisnte isknje, da najdete med, ko kliknete na sd 1x vsk dn imte v njm vdo in pmen, da ste v nvi stpnji igre, če vde nimate tkrt pa niste v nvi stpnji nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (16)x medu , ki jh iščete v pmldnm času na plnjvi urnga pskokvnja igranja tkrt tud ste prispel do knca urnga pskokvnja igranja in do glavne ngrde ponorel In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% aktiviteta celotnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 17 maja 2023 ob 17:00 uri končujte spmldno pskokvnje ržc in klikanje sda za vdo za pmldne dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 8 Pika_z10


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je princesa Pika (pikapolonica)
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- tri rožice
- sod z vodo
- kanglica
- glavna vsebina (med)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v čtrtm dogodku za glavno nagrado:

-  50x nvh tčk frmske krme
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)
- voščilnica
- broška
- prejšnja izredna priložnost
- 10x nvh točk forumskega ugleda



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo zeleno tplo pmld forumci tensč na dežju darilec

_________________


Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 8 Bnr_to10
Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): :: Comments

J Sreča, sreča pa sem si polovila 6 med in sem na drugi planjavi uu u praznovanec


Nazadnje urejal/a Jacixa Tor 16 Maj 2023, 08:28; skupaj popravljeno 1 krat
V Vam je šla danes ta igra 🧐 Ja končno no ujela 5 😋 auu
C Meni ni šla tako mislim, da sem se vsekala 😳 😳 A si ga zagledala Jacixa jaz pa ne imam samo 4 in še na 1 planjavi 😤
J Adijo še skoz na 1 slabo igraš ej 😬
R Zdaj pa polovila ta 5 med bi lahko dejala čudež ponorel ponorel A zmanjkalo mi je opet vode jujja! 😑
C Bravo o nimaš je več pol soda z vodo več nimaš v nadaljevanju igre 😬
R Kaj jaz vem verjetno zdaj sem še vidla sod 😗
C Ga pa jutri ne boš 😀
N Igrala pravilno prejšnjo igro pa zmanjkalo vode opet. Dans sem še imela sod pa polovljen 7 med končno štopar štopar ponorel ponorel uživač uživač

Luka likes this post

T Beda ko ni meda 🙄 Bravo Nives pa boš prišla sploh na sredino?
N Še sama se to sprašujem Tinaj8. Če bi bila sreča z medom pol bom ful vesela, če ne bo sreče pač se ne bo svet podrl smeh Mislim da boš ti ujel jutri med, če boš imel srečo strinja
L Danes malo boljše, ker si polovil 8 med ja končno neee pa sem na sredini tako rekoč blizu tretje planjave štopar štopar štopar
N o bravo Luka torej če si jutri na tretji planjavi ti je vseeno kak igraš 🤣 meni samo en med fali do 3 planjave si lahko misliš?
J Zdaj veselje (12) med zameee praznovanec hujee jujaai ponorel In prilezel do 5 planjave ee vuiii uživač
N čestitam Josel za dobro igranje odigraj dogodek štopar štopar kar dva medu si polovil dans?
C Čestitke Josel 12 praviš nekjje na tričetrt poti si uu kulsko uživač Jaz pa ga nisem videl 😮
J Hvala tako nekako blizu nekje cilja ah 4 še bi jih moral 😆
T Morda ti celo rata 😋
N Tinaj8 njemu bo ratalo smeškec ful
L Čestitam keri ste igrali prav in vlovili nov med ploska No jaz pa ga nisem tak nisem edina naj se konča igra ta 😒
N Lityo no ne tak govorit. Konča se jutri odigraj dogodek s tem da še vedno lahko med vloviš.
M Jutr se pomladni odigraj dogodek zaključ zto djmo vse od sebe, da igrte solidn 😄
N Zadnja igra je bila briljantna dans in nasploh lahko rečem da je bila igra odigraj dogodek s Princeso Piko top če tudi mi kdaj igranje ni šlo hihi ponorel ponorel ponorel uživač uživač uživač Zakaj sem vesela ker sem ulovila si 8 med praznovanec praznovanec Tako da vsakemu posebej želim dober ulov pri medu in dobro igranje zadnje igre s Piko štopar štopar
J Zadnjič igramo potrudimo se zdaj 🤩
C Sem se koliko je šlo a ni haska zdaj se tako zaključi 😯
M Ko že mislš, da bš plvil si md ga pa ni 😬 vso srečo ostlm, ki še igrte!


Nazadnje urejal/a Mauro Sre 17 Maj 2023, 13:24; skupaj popravljeno 1 krat
C Hvala Nives o super tudi jaz ga imam zadnjič igra odlično se je zaključila praznovanec
M Bravo brvo za ujt nv md Nives, Cristzep ploska
R Čestitke Cristzep, Nives 👏👏 Menda igram narobe saj nimam soda ehhh 😝
N Hvala vsem za čestitke in kateri še mi boste čestitali naprej hvala. Rosi tudi jaz ga nisem imela pa ni več pomembno samo da smo se naigrali ponorel ponorel
L Nič novega pri meni opet narobe igral le toliko bolj vesel, da sem na 3 planjavi to pa je vse, kako vem, ker sem videl sod zelnkast namesto rumen  Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023): - Page 8 1f617
L Saj tudi jaz nisem pravilno igrala Luka adijo no 😟😟 Čestitam za tretjo planjavo izpast ne moreš 👏🎉
N Kaj bom pa rekla jaz, ko res nisem pravilno igrala zadnje igre pa še sodu nisem imela? Pa kaj morem zdaj fertik je igranja in sem vsaj toliko vesela prevesela da sem ujela 8 med ter skoraj prišla na 3 planjavo štopar štopar ni vredno jamrat pač pa se potrudit pri naslednjem odigraj dogodku, ko bo
J Definitivno dobra igraa jaa meni se posrečilo in prišel do (13) meda u samo kaj zdaj to pomeni bom tako videl uživač Fajn igrajte še ostali 😀
J Stvarno si doberrr bil čestitam štopar
N čestitam Josel za 13 med ulovljen štopar štopar ja res bila lepa zadnja igra
L Vem Nives 😄 😄 neverjetno no Josi ploska
J Naslednjega odigraj dogodka nebo neveste? Malo preverite aktiviteta celotnosti 😬
T Zakaj te kje si to zasledila? 😀
N sem videla Jacixa in preverila škoda da poletnega ne bo.
L Nismo je dosegli 100% vem 🙄 vidla 90%
T Aja 90% nisem si zapomnil škoda 🧐
N 100% more bit klikanja da je lahko naslednji namenski dogodek. Dejansko smo bili slabi ali ne?
J II pa res eh 😑
V Ostala na istem nič me ne preseneti izpadlaaa 😮
J Si stoprocentna 😉
N Vika zakaj tak govoriš?
V Veš, da drugi so izven 2 na 3 planjavi jaz pa komaj prilezla do druge 😬
N te pa nisi vesela da si prilezla do druge planjave? Na tvojem mestu bi skakala od sreče lej jo 🤣
V Ne to je premalo
 

Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 8 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: