LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

L Se veselim, da jo vidim drak. kri ja vijolčasta je buča

Tinaj8 likes this post

T Tako je na 2 stopnji si Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 1f604
J Jaz pa zagledal zvito sovo ma je lepa Razz Tako imam zvarek zdaj samo še ga moram zajettt ooo sreča zame 8 strašni prsti so mojiii vesela bučka vesela bučka vesela bučka vesela bučka
V Tale igra pa zdaj mi kar leži  odlična je polovila 5 strašne prste ponorel grz. čarovnca
L Pa te le ujela si 4 s. prste ja končno so mojiii buča maskirana Super bila to igra zdaj z neko jezno bučo smo igrali Čar
M Kj to bila zdj tmbula al kjjj z igrnjmm ne mrm verjet kj dvjne stršne prste plvil 6 je mjh vesela bučka vesela bučka pa druga stopnja je mjaaa! Josel lvim te pčsi kimar
T Bravo ne vsem keri ste danes dobro igrali med njimi tudi jaz drak. kri Sam si polovil tudi pete s. prste kul batnet
N Današnja igra perfektna z jezno bučo ponorel ponorel potem smo večina za Joselom tudi jaz polovila 5 strašne prste štopar štopar in preidem na drugo stopnjo komaj čakam da viidm zvito sovo ploska uživač buča maskirana mačkal čarovnik netopir zlobkačarovnica grč netp
L Lepo Nives si me premagala tukaj mačkal Jo je že videl forumec Josel vesela bučka
T Superca Nives nam gre Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 1f389 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 2 1f31f Tudi jaz na drugi stopnji ampak zdaj bo težko 6 s. prstov za polovit?
N Bori se da prideš do druge stopnje Lityo ni težko smeh Tinaj8 ali pa ne moremo se trudit, da se ne zmotimo.
J Vredi igrate tudi drugi lahko rečem to ploska Ti me le lovi, če boš lahkoo Mauro? Čar

Nives likes this post

V Ja kako pa lahko veš, da lahko zajemam iz kotla zvarek? čarovnica let

Tinaj8 likes this post

L A ni ta zvarek dodaten napoj ali sem kaj spregledala? strš buč
T Zvita sova ti prinese dodaten napoj in ko ga imaš, se ti je nardil zvarek in nato znjim samo z njim zajemaš iz kotla! dugpoš

Nives likes this post

V U ahaaa nekako mi je jasno, ko sem prebrala za igro ampak bila skeptična zakaj pa znjim torej kaj pa drugimi napoji? duhc

Nives and Tinaj8 like this post

T Ne znjimi ne takrat so na 0 buča
R Če si bom jaz tole zapomnila sem bicikul čarovnica metla
N Zapomniš si le na en način da si prebereš velikokrat smeh buča maskirana  Torej če so na nuli se jih ne uporablja v tistem času Tinaj8?
M Si bš mgla kr drgče negre buča maskirana
Nives je napisal/a:
N Zapomniš si le na en način da si prebereš velikokrat smeh buča maskirana  Torej če so na nuli se jih ne uporablja v tistem času Tinaj8?

T Ne pustiš jih in ne se prestrašit maskrn strhc

Nives likes this post

M Sj tko dolg dkler je zvrk v igri sj se vid v igri grozbuč
T Dokler se zajema iz kotla ja Parkelj
C Nisem še tako daleč pa vseeno vprašam kaj ni napojev ali kaj, da jih moraš pustit na miru? netopir
J Seveda nismo uuu to bomo videli in kako je zavidet zvito sovo Josel? čarovnca na metli ms
J Cecy napoji so menda le, da so na nuli straš. maska
Jacixa je napisal/a:
J Cecy napoji so menda le, da so na nuli straš. maska

C A zato je to tako povedal pod M drak. kri Hvala Jacixa mahač

Jacixa likes this post

J Nz veselo noč čarovnic
J Ja super tako temna je z rumenimi očmi samo nisem še pa zajemal zvarek iz kotla? grzna buč


Nazadnje urejal/a Josel Pet 27 Okt 2023, 10:49; skupaj popravljeno 1 krat
N Cecy to bos dejansko videla v igri zakaj moreš napoje pri miru pustit se jaz ne vem v čem je fora a bomo tako ali tako zvedeli sproti smeh strš buč:
J To boš v naslednji igri Josel saj postopek takšen! buča maskirana Zato Nives ker so takrat napoji na nuli Čar
N na nuli že samo zakaj se ne smemo pol prestrašit Jacixa? netopir
J To pa nebi vedla čarovnik

Nives and Cecy like this post

V Za vse tiste, ki smo spregledali vsebino za igranega dogodka, še enkrat preberimo

Z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi  grz. čarovnca

Nives and Cecy like this post

J Bravo, bravo si le dobro pogledala Krampuser

Nives and Cecy like this post

V Moralaaaaa buča

Nives and Cecy like this post

N Še boljše da si prilepila na temo to vsebino odigraj dogodka strinja vesela bučka

Cecy likes this post

Vikaluceria je napisal/a:
V Za vse tiste, ki smo spregledali vsebino za igranega dogodka, še enkrat preberimo

Z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi  grz. čarovnca

C Forumka Vika hv.... grč netp
T Našla, našla superca veselo noč čarovnic
L Tale igra pa je zabavna pa tako kratka za igrati čarovnica let Z to jezno bučo sem rad igral upam, da še bo v igri kdajjjjj pa jupiijaa sem ujel strašne prste zdaj jih imam pa 6 svetovnoooo bi lahko rekel, da mi gre ta igra za noči čarovnic? hrus. buča
J Odlično 6 praviš saj pol ti res gre igranje strš buč
L Veš to bom pol videl ne morem še zdaj tega 90% trditi npj. čarv
C O čudovito mene si že prehitel vidim maskrn strhc
L Igra je vrhunskaaa samo se mi pa zdi opet pri tej, da je kratka in napoje sem imel na 0 hmm sicer vem kaj pomeni ampak nisem preričan, da sem prav igral jupiuiii 7 s. prsti so pa le mojiiii videl tudi zvarek rdeči vesela bučka
T O jej Luka to ni zvarek rdeči ampak (dodatni) napoj rdeči čarovnica let Včeraj narobe igral tako, da nisem polovil nove s. prste škoda no silent
N jaz sem polovila 6 strašnih prstov in mislim da jutri že vidim zvito sovo se že veselim strš buč:strš buč:netopirnetopir bravo Luka vidim da ti lezi igranje odigraj dogodka 😃
L A to je dodaten napoj ok kdaj pa zvarek nastane zvito sovo že videl lepa je bila Super Nives Krampuser
T Tako ti je nastal sedaj ga imaš ne ne noo v naslednjem igranju ga zajemaš! čarovnik Midva sva pa sedaj enaka Nives čarovnca na metli ms
N sva enaka kar je dobro Tinaj8 🦉🦉dokler se ne zmotiva 🤣🤣
J Kako super je ta igra bila zdaj pa 9 strašne prste imam presrečen sem vesela bučka
 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: