LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 6 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 6 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 6 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 6 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

L Zanimivo torej je to tako pri vsakem odigraj dogodku, tega se ne spomnim pri posebnih igrah (ni bilo)! duhc

Tinaj8 likes this post

T Tako je, to niso posebne igre pozabi že čarovnik
N Tinaj8 posebnih iger se ne da kar tako pozabiti ker so bile vrhunske igre 🦉🕷🕸strš buč: koncept igranja je bil čist drugacen  kot pri igrnih dogodkih. Sem vse prebrala nazaj

Josel likes this post

J No zanimiva poteza zdaj pri igri, ker jaz nisem ujel zadnje s prste ahhh zelen vampir
V No neskrbi saj jih boš itak si že zmagal drak. kri

Nives likes this post

N praktično si zmagovalec odigraj dogodka Josel ne rabiš več strašnih prstov 😂strš buč:strš buč: le jaz si želim se dva a bom videla če se dva pridobim in ujamem
M Pa kdo te prvi, da ni vč stršnh prstvvv eto ulovil si jh dnsss 11 je mjh praznovanec strš buč

Nives and Jacixa like this post

J O Mauro superrrr buča so so jaaa tudi jaz videl jih danes in si tako polovil zadnje 14 juhejjjj z igro sem prišel do cilja top je bila! vesela bučka vesela bučka vesela bučka hallowpajk letč. čarovnca zlobkačarovnica

Nives, Mauro and Jacixa like this post

M Čestitke Josel jih imaš bravo, torej pa si spet 1 in odigral igran dogodek do konca čarovnik

Jacixa likes this post

L Nesrečna jaz no danes pa sem pravilno igralaaaa in s. prstii? čarovnica let Česttiam ti Josel za odigran dogodek za noči čarovnic veselo noč čarovnic

Jacixa likes this post

T Igra pa bila odličnaaaaaa in tudi dobro sem igral sedaj sem že bolj veseli z polovljenimi 8 strašnimi prsti buča maskirana Lityo še skoz pri 7 ali kak?

Nives and Jacixa like this post

L Česttiam ti a si jih polovil dober si no, še vedno jaaa buča

Nives and Jacixa like this post

C Sem pa ful slaba proti vam a se ne bom sekirala bučasveč Trenutno si polovila samo 5. strašnih prstov je to mogoče? vesela čarovnica Čestitam Josel za zmago in osvojeno glavno nagrado, tudi tebi Mauro za 11 že napreduješ drak. kri

Jacixa likes this post

T Slabo to Cecy je mogoče očitno nea pravilno igraš pa tudi na začetku si morala kaj zafrknit z igranjem? Čar

Nives and Jacixa like this post

C Torej kaj sem izpadla že ali kako? čarovnca na metli ms

Jacixa likes this post

M Hvala ti Cecy za čestitko no ne tko rzmišljt dj še nprj igrt še dva dni je igra ne pzbi lahk še se zgdi ti čudš Parkelj

Nives and Jacixa like this post

N Cecy res mas samo 5 strašnih prstov al kak? To je pa slabo zate nebi sploh pravila če bi se meni to zgodilo. Mauro kak si te polovil strašne prste če jih ni v igri? Pol bi jaz se dva polovila več jih tak ne morem imet ker bo fertik igranja odigraj dogodka netopir🦉strš buč:🕸🕷️Josel čestitam za dobro odigran dogodek bravo štopar štopar

Jacixa likes this post

R Ja čestitam Josel opet raztural ne morem verjet Čar Mislim, da bo naslednji namenski d.  odigraj dogodek, ker je dejavnosti skupnosti 87% čarovnik

Nives and Jacixa like this post

V Seveda jih ni ne vem kako to, da ste eni opazili strašne prste jaz že ne b.u.č. Evo ga čestitam Josi nikoli ne dvomim vate pa imaš prvo mestoo maskrn strhc maskrn strhc

Nives and Jacixa like this post

N Rosi more bit na 100% da bo naslednji namenski dogodek čarovnica metla

Jacixa likes this post

J Sem vedela, da sem narobe igrala glih bilo to potrjeno iz njihove strani jezna sem Parkelj Zdaj se lahko poslovim od lovljenja za strašnimi prstmi, ker mi igra negre tako, bom pa se še potrudila ta dva dneva igrat solidno, da saj nekam prilezem no. Josel čestitam ti za odigran dogodek bravo glavno imaš kako bi jo imela vesela bučka

Nives likes this post

L Uuu senzacija pri meni nisem mogel verjeti iiii adijooo polovil si 11 ja 11 strašne prste vesela bučka vesela bučka vesela bučka Kaj si norrr to jaaa zdaj pa zares veseli in nadvse, srečen voooov grzna buč Josel bravo tebiii čestitam za 1.mesto si zmagovalec te igre ploska Mauro skozi ista sva ali kaj hehe superrr, Tinaj8 bravo za 8 polovljenih s. prstov

Nives likes this post

N Ne morem verjet Luka in Mauro da imata skupaj 11 strašnih prstov to se ni bilo da bi vidva skupaj tako dobro igrala čestitam obema res dobro igrata to igro odigraj dogodek  mačkal čarovnik pa tudi tebi Tinaj8 čestitam za 8 ulovljenih strašnih prstov 🕷netopirstrš buč:

Mauro and Tinaj8 like this post

T Zdaj pa na istem tako, da verjetno je to to pri meni no saj nisem tako slab Čar

Nives and Mauro like this post

M Ne nismo sj pa enm nm je kr šla igra tko, da ne mormo prvit, da ne dns se predzdnjč igra, zlo lpo je blo igrt z otrkm in bučo npj. čarv Fl ponsn na polvljnh svjh 11 s. prstv ponorel

Nives, Tinaj8 and Vikaluceria like this post

T Lepo ja ti je šlo buča maskirana

Nives and Vikaluceria like this post

L Pa ni tako sreča upoteča je bilaaa zame 8 polovljeni s. prstiii juhejjaa vesela bučka

Nives, Mauro and Vikaluceria like this post

M O pa superr greš malo naprejjjj L strš buč

Nives and Vikaluceria like this post

V Čestitke vam meni ni usojeno lovit še kakšne s. prste očitno, drugače pa uživala z igranjem zdaj Krampuser

Nives and Rosalda like this post

R Hja očitno je res konec z strašnimi prstmi ker jih jaz prav tako nisem videla mačkal Vesela pa toliko, da je žeee 93% dejavnosti skupnosti bravo mii Razz
N Res ne moremo reči, da nam ni igra šla ker nam je šlo igranje kar solidno morem reči eni ste boljši drugi smo isti smeh v glavnem res odlična igra odigraj dogodek bučasveč dugpoš Lityo bravo za 8 strašnih prstov, imam 9 strašnih prstov juhejjjjjjjjjjjjjj  buča maskirana bravo jaz še samo enega si želim pa sem več kot zadovoljna  uživač uživač
C Vovvv kako odlična igra bila to pa tudi mislim, da sem jo pravilno igrala te nebi zdaj si polovila 6 strašne prste ii grč netp
R Čudovito Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 6 1f389 te si jih imela do zdaj samo 5?
C Ja Rosi strhc
N se en strašni prst potrebuješ in ne izpadeš iz igre Cecy vso srečo strš buč:netopir🕷
Nives je napisal/a:
N Res ne moremo reči, da nam ni igra šla ker nam je šlo igranje kar solidno morem reči eni ste boljši drugi smo isti smeh v glavnem res odlična igra odigraj dogodek bučasveč dugpoš Lityo bravo za 8 strašnih prstov, imam 9 strašnih prstov juhejjjjjjjjjjjjjj  buča maskirana bravo jaz še samo enega si želim pa sem več kot zadovoljna  uživač uživač


C Bravo tebi pa gre tale odigraj dogodek ne saj nisi tako slaba celo boljša od mene, kako ti uspelo Nives? buča maskirana
Cecy je napisal/a:
Nives je napisal/a:
N Res ne moremo reči, da nam ni igra šla ker nam je šlo igranje kar solidno morem reči eni ste boljši drugi smo isti smeh v glavnem res odlična igra odigraj dogodek bučasveč dugpoš Lityo bravo za 8 strašnih prstov, imam 9 strašnih prstov juhejjjjjjjjjjjjjj  buča maskirana bravo jaz še samo enega si želim pa sem več kot zadovoljna  uživač uživač


C Bravo tebi pa gre tale odigraj dogodek ne saj nisi tako slaba celo boljša od mene, kako ti uspelo Nives? buča maskirana

N Hvala Cecy gre mi in sem zadovoljna ponorel ponorel uživač uživač boljša sem od tebe seveda ker se trudim igrat pravilno in včasih mi je slo včasih ne. Uspe lahko samo tako da prebereš vredu igro in kaj se zahteva od tebe v igranju 🦉🕸
C Kako le misliš dokaj pravilno je probala igrati pa trudila se je v tej igri! Čestitam Nives za osvojene 8. strašne prste grzna buč

Nives likes this post



Nazadnje urejal/a Cristzep Čet 09 Nov 2023, 12:34; skupaj popravljeno 1 krat
Cristzep je napisal/a:
C Kako le misliš dokaj pravilno je probala igrati pa trudila se je v tej igri! Čestitam Nives za osvojene 8. strašne prste grzna buč


N misliš 9 strašnih prstov hvala Cristzep 👿👺

Cecy likes this post

C Aja resss ups pol pa duplo čestitam ploska

Nives likes this post

C O celotnih 9 si ti polovila? Čar

Nives likes this post

Cecy je napisal/a:
C O celotnih 9 si ti polovila? Čar


N vseh 9 strašnih prstov je mojih in sem se borila za njih smeh 🦉
T Čestitke Nives za 9. s. prstov in hvala nazajjjjj! Menim, da si ujela višje mesto kakor v prejšnem igranem dogodku vso srečo naprej z tvojim igranjem drak. kri

Nives likes this post

N mislim tudi jaz tako da sem ujela višje mesto kot v prejšnjem igranjem dogodku in hvala res je bila trnova pot prit do strašnih prstov tudi tebi vso srečo da se kakšni strašni prst polovis Tinaj8
mačkal

Tinaj8 likes this post

Nives je napisal/a:
N mislim tudi jaz tako da sem ujela višje mesto kot v prejšnjem igranjem dogodku in hvala res je bila trnova pot prit do strašnih prstov tudi tebi vso srečo da se kakšni strašni prst polovis Tinaj8
mačkal


T Hvala midva sva zdaj enaka čarovnica let

Nives likes this post

C Nives pa imaš kakšno -1 točko od prej? To gledajo veš npj. čarv
N torej jih imaš 9 polovljenih strašnih prstov Tinaj8?
čarovnik
T Ahaa danes ga vlovillllllllllllll vesela bučka

Nives and Cristzep like this post

Cristzep je napisal/a:
C Nives pa imaš kakšno -1 točko od prej? To gledajo veš npj. čarv



N imam od prej kaj pa ti Cristzep? Vem da gledajo dugpoš

Cristzep likes this post

Tinaj8 je napisal/a:
T Ahaa danes ga vlovillllllllllllll  vesela bučka


N bravoooooo zlobkačarovnica

Tinaj8 and Cristzep like this post

 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 6 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: