LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 5 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 5 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 5 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 5 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

M Dns bila malce težka igra tko, da nism prepričn, da sm jo praviln tkrt igrlll kj neki vesela čarovnica Trj si še skz pri 6 Jacixa kako to?

Nives and Lityo like this post

J Ja kako pa te naj to vem, ja nažalosttt saj se bojim, da ne izpadem iz tega igranega dogodka tik pred koncem grč netp

Nives and Lityo like this post

N Jacixa tudi jaz sem dans igrala mislim da narobe a se trudim da strašne prste še polovim. Pozitivno glej na igranje in ne misli da boš izpadla trudi se igrat pravilno en strašni prsti ti fali da ne izpadeš iz odigraj dogodka buča maskirana
L Jacixa za katero igro to govoriš? Tudi jaz sedaj ostajam na istem tako, da ni bilo kaj sreče z strašnimi prstmi strhc
N Jacixa za to igro odigraj dogodek govori ki jo igramo Lityo strinja čarovnica let
J Za današnjo Lityo ja tako je Nives samo jih dobiti kaj bom videla, če se mi nasmihne sreča drugače sem adijo pri čarovnk
N Seveda se ti bo nasmehnila sreča Jacixa samo verjemi v njo pa boš videla da ti bo uspelo uloviti strašne prste jaz ti ful želim da prideš naprej dugpoš
J Hvala ti N grz. čarovnca

Nives likes this post

J Končno no 13. s. prstiii jeje joj dolgo trajalo igro sem raztural tako sem vredi igral maskrn strhc maskrn strhc

Nives and Lityo like this post

M Čestiam in bravo zlobkačarovnica

Rosalda likes this post

L Čestitke forumec Josel tako boš imel 1. mesto pa še niti ni igrani dogodek za noč čarovnic 80% neverjetno vesela bučka

Rosalda likes this post

N Razturaš Josel čestitam pa imaš 1.mesto ploska ploska strš buč zelen vampir duhc grč netp grzna buč

Rosalda likes this post

J Ne še Nives prehitevaš vesela bučka ja temu se pravi iluzija Lityo, hvala Mauro čarovnik
N Nič ne prehitevam samo pravim tako ker je res Josel uživač en strašni prst pa si zmagovalec proti nam ostalim Parkelj b.u.č.

Rosalda likes this post

R Bravo res Josel buča ja koliko pa te potem ti manjka do cilja lahko poveš?
J Hja še ene strašne prste polovit, da jih imam 14x kot je omenjeno v igri in dve sobi še odigrati z zajemanjem zvarka iz kotla to je to!!! Čar

Nives and Cristzep like this post

R Kako dve sobi čakaj no a ni v zadnji sobi 4 zvarkov za pridobit? čarovnik

Nives and Cristzep like this post

J Drži samo dvakrat nepravilno igral ne in se podaljšajo sobe pa enkrat nisem ulovil s. prstov jih ni bilo zato, drugače ja ima 3. stopnja najmanj zvarka za pridobitev vesela bučka

Nives and Cristzep like this post

R Vem ja zadnja ima 4 npj. čarv

Tinaj8 and Cristzep like this post

N Problem je če se zmotiš v igri se vse podaljša do zadnje stopnje plus sobe še a Joselu bo to uspelo strinja Nam ostalim pa vprašanje, če pridemo do polovice in še dlje smo dobri buča mačkal čarovnik

Rosalda, Tinaj8 and Cristzep like this post

R Že sredina bo dovolj veš buča maskirana

Nives, Tinaj8 and Cristzep like this post

T Igra bila z duhcem super kakor vedno le malo sreče je pa z iskanjem s prstov hrus. buča

Nives and Cristzep like this post

C Teh pa zagotovo ni dovoljjjj kadar si jih želim jih ni iiii Krampuser

Nives and Tinaj8 like this post

L Pa tudi, če pravilno igraš jih ni za polovit skoz strhc

Nives, Tinaj8, Jacixa and Cristzep like this post

T Opazil že grzna buč

Nives and Jacixa like this post

J No pa se mi je nasmehnila sreča polovila si 7. strašne prste jeees vesela bučka Ful sem srečna pa tudi igra z strašilom je bila danes vrhunska zlobkačarovnica

Nives likes this post

V Lepo Jacixa vesela zate letč. čarovnca Tale igra je bila super samo skoraj sem neki zabluzila tam pri zlobnemu pajku kako je to mišljeno? Niti enih novih s. prstov ni bilo!

Nives and Jacixa like this post

J O hvala nebi vedela morda pa jih danes v igri ni bilo? straš. maska
N Ni šans da jaz še dva strašna prsta polovim a je možnost da bi jih? Dans sem pravilno igrala pa ne duha ne sluha o strašnih prstih buča maskirana Jacixa vidiš da je uspelo bravo za 7 strašnih prstov strinja uživač

Tinaj8 likes this post

T Če si pa jih ti polovila Jacixa bravo Čar Mene nekaj zeza igra zdaj tako, da se ne veselim konca igre ah ma niti jaz nisem nič zasledil je možno, da jih ni več
R Ma Josel jih je vse pobral pa jih je zmanjkalo za ostale strš buč

Nives and Tinaj8 like this post

T Tota bo jaaaaa npj. čarv
N Bi se kar strinjala potem s teboj Rosi čarovnik
L Nisem dobro igrala tale strašilo me uročilo pa sem zafuralaaa scratch Je kdo tudi opazil v igri rozast napoj?
T Koga kje si to videla v igri? buča Kolikor vem so samo zelen, moder, rumen in zvarek ko ga dobiš rdeč

Nives likes this post

L V igri ja pri napojih zato sprašujem buča maskirana

Nives likes this post

N Lityo rozastega si videla v igri odigraj dogodek? dugpoš  nemogoče. so samo takšni kot je Tinaj8 zapisal grz. čarovnca

Lityo likes this post

R Ne neeee Čar

Nives and Lityo like this post

V Ja prav ima Lityo jaz enako videla rozasti napoj ne vem kako to a sem opazila, da ni bilo zelenga hallowpajk

Nives, Tinaj8 and Lityo like this post

T Aja pol pa možno, da se je pojavila delno tehnična a namesto zelenega, dobro opazuješ Lityo grč netp

Nives and Lityo like this post

N Jaz sem imela rdeč napoj v igri spet mešam napoje a ker je igra odigraj dogodek še samo tri dni vprašanje če bom polovila še kakšne strašne prste in videla drugačen napoj drak. kri zelen vampir

Lityo likes this post

L Vredi še vidim veš Nives, no fajn, da si tudi ti videla isto Vika, aha hvala Tinaj8 vedno mačkal
N tudi jaz še nekak vidim, res pa dobro opazuješ morem reči super zate grozbuč Krampuser lahko je res bila delna tehnična napaka se zgodi

Tinaj8 likes this post

V Če mešaš napoje Nives nimaš rdečega, če je to zvarek si malo zamešala saj napoji so rumeni, zelen in moder čarovnica let

Tinaj8 likes this post

L Čakajte no malo čakajte kako, da ni več strašnih prstov za polovit nemogoče igra še traja saj pa Josel še ni zmagal a ima vse strašne prste? buča maskirana

Tinaj8 and Lityo like this post

L Ne vemo čudno je, da jih nihče ni polovil razen pod Moderatroke Jacixe netopir

Tinaj8 likes this post

Luka je napisal/a:
L Čakajte no malo čakajte kako, da ni več strašnih prstov za polovit nemogoče igra še traja saj pa Josel še ni zmagal a ima vse strašne prste? buča maskirana


T Bi še mogli biti ja imaš prav, ker igra še traja, samo je vprašanje, če ni že on prišel do cilja zato se sklepa o tem bi radi vedeli? strašni
L Ja ne točno uff dobro, da si potrdil mi to sem že mislil, da je kaj na novega pri teh igranih dogodkih, da nismo sledili grč netp

Tinaj8 likes this post

T Ne isto je vse je pa res, da če kdo prvi pride do cilja lahko pobere največ predmetov, ki se lovijo ali zbirajo v igranem dogodku tako, da se pol avtomatsko zmanjša število predmetov za ostale igralce Krampuser
L Avvv v Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 5 1f635
 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 5 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: