LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178651
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 3 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 3 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 3 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 3 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

N čestitam Josel tebi pa nea igra zmeša vidim 👽🤣
T Dober si skoz lahko ti uspe prit do konca koliko ti manjka do 3 zadnje stopnje? drak. kri
J Hvala za kompliment strš buč:strš buč:🕸️ Samo eden, da preidem iz 2 na 3 s. buča
T Shocked Brez besed grozbuč

Vikaluceria likes this post

N Ni kaj Josel 👺 uf tebi bo uspelo prit do konca
buča maskirana

Luka likes this post

L Adijo tebi pa ni pomoči s za igro hallowpajk
J Da nisi ki dvomila v to Nives? aii strokovnjak si mislil jaz sem profi pri čarovnk

Vikaluceria likes this post

N nisem dvomila v to. Vem in vidim da ti leži odigraj dogodek 👻
mačkal

Vikaluceria likes this post

J Seveda mi leži igranje vedno bil dober v njih in 10 mojiii so praznovanec No sedaj pa ne več zajemam iz kotla normalno z napoji igrammm a znam prit do konca vesela bučka

Vikaluceria likes this post

J Odlično ti gre ne morem, da bi kaj rekla igra ti pisana na kožo Josi, zase ne morem tako dejati trudim pa se mačkal A očitno tudi prilezla na 2.stopnjo drak. kri

Vikaluceria likes this post

M Kulskoo igranje dnes in polovil 7 strašne prste vesela bučka

Vikaluceria likes this post

L Moram reči, da se zelo naigram v tej igri moraš pa biti hiter, ker je čas pomemben dejavnik v igri no pa le zajemal zvarek iz kotla odlično a upam, da pravilno saj je bilo rečeno levo? Danes ni bilo sreče z strašnimi prstmi a bo še neee buča maskirana
V Jaz ostanem na istem z 6 polovljenimi čarovnica metla Ti si skor na tretji stopnji Josel vsaka čast zmagal boš?
N se sedaj nisem videla zvite sove pa sem v drugi stopnji igranega dogodka netopir🕸️ ostajam pri 6 strašnih prstih
C Nea kaj napredujem z igranjem tako, da to je to eni pa ste že dobri vesela bučka
T Nives trudi se v igri kmalu jo boš, če igraš na 2 stopnji, meni danes igra ni šla razočaran zelen vampir
C Jaz pa danes vredi igral in upam, da bom tako tudi jutri? In imam 5 s prste dugpoš
N Tinaj8 saj se skušam trudit a včasih me zgleda kaj zmede v igri 🤣 kot recimo zlobni pajek ali kaj. :hallowen smileIgra je drugače fenomenalna. drak. kri duhc
L Lahko povem, da zelo uživam ob igri za noč čarovnic jupijaa vesela bučka Tole kar strašno igrati z strašiloma in biti pripravljen, da te še kaj drugega ne prestraši kot zvita sova ali kaj drugega! Očitno nimam trenutno sreče z dobljenjem strašnih prstov še kar na istem je pa lepo imeti zvarek in znjim igrati pa veliko sreče še ostalim Čar
N Zvito sovo sem končno videla v igranju odigraj dogodka zelo je lepa a strašnih prstov ni in ni za ujet hallowpajk strš buč duhc grč netp grzna buč

Mauro likes this post

L Top igra in tako tudi imam polovljene 8 strašne prste grzna buč

Nives and Mauro like this post

V Ne morem verjeti polovila si 7. s prste vovvvaa svetovno maskrn strhc

Nives and Mauro like this post

M Čestitm ostlm za plvljene nve s. prste vesela bučka Trudmo se še nprj tko igrti igro u tud jz imam 8 stršne prste ja so mjiiiii čarovnik čarovnik

Nives likes this post

L Bravo Mauro, Vikaluceria ni slabo zdaj a sva pa zdaj spet ista Mauro? buča
N čestitam vsem za novo ulovljene strašne prste 👽strš buč:netopir
M Hja očitn neeee čarovnca na metli ms Hvala Luka, Nives
J Tombolaaaaaaaa aaaa 11 s. prsti grozbuč
N bravo Josel štopar štopar 🦉

Tinaj8 and Vikaluceria like this post

V Svetovno izjemen si v igri Josel pa mi lahko poveš, če si že na 3 stopnji? hrus. buča

Tinaj8 likes this post

J Ja glih danes zelena buča je tako kot je povedala nekaj tednov nazaj pod. M Jacixa grz. čarovnca

Tinaj8 likes this post

L Čestitam nisem vate dvomil se že veselim 3. stopnje morda pa tudi meni rata, da prilezem do nje! buča maskirana

Tinaj8 likes this post

T Bila zabavna igra samo mi ni kaj dosti pomagalo še vedno isto z 6 s. prsti batnet
J Te pa tudi pri meni 6 npj. čarv
L No super je to Tinaj8 greš počasi dalje, Jacixa zdaj bova pa midve tekmovale jaz tudi z 5 s. prsti mislila celo, da sem ujela dvojne a ni bilo tako buča maskirana
V Če se ti je zazdelo še ne pomeni, da boš imela Čar
L Zato sem tudi tako dejala jaz še nea zajemam zvarka iz kotla upam, da kmalu letč. čarovnca
V Zvita sova vidna?
L Je bila aha danes ss grzna buč
V Pol pa še malo počakaj, da vidiš rdeč zvarek pol imaš napoje na 0 to je to vesela bučka

Tinaj8 likes this post

L To nekako si zapomnila drugo ne pa na drugi stopnji zlobkačarovnica
N nekateri smo sedaj enaki saj imamo 6 strašnih prstov 🕸🕷️jaz sem se dans zmotila in se vedno imam 6 strašnih prstov sem pa videla rdeč napoj svetovno strš buč:👽👻

Rosalda likes this post

R Malo šla naprej 5 imam nikakor negre dobro pa sva enaka Crist mačkal

Nives and Tinaj8 like this post

R Imela si ga v igri že? strašni

Nives likes this post

N seveda Rosi prav lep je dodatni napoj rdeče barve strš buč:👽👻🕷🕸🦉netopir ti se ga pa boš videla verjemi

Rosalda, Tinaj8 and Jacixa like this post

R Res si želim priti do saj polovice igre b.u.č.

Nives and Jacixa like this post

N Saj boš Rosi trudi se. Tudi jaz si želim priti do polovice igre in se dlje če bo šlo. 🕸🕷👻

Jacixa likes this post

J Rosalda počasi se tudi daleč pride trudi se bučasveč

Nives and Tinaj8 like this post

R Razumljivo vesela čarovnica
L Samo pri tej igri moraš biti hiter, če želiš prit na cilj? čarovnik

Rosalda and Tinaj8 like this post

J Ali saj do cilja pričakovat

Rosalda and Tinaj8 like this post

 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 3 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: