LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 Empty
17102023
ObjavljaPeti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 Untitl34
T Formci pa je tuki nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za mrzle jesenske dneve nči čarovnic npj. čarv Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste odšli na spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat to pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Ta peti dogdk se zčne igrati (19.10.2023) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V nvm jesnskm odigraj dogdku bste vidl pošastka Huzza Imate 3 različne napoje vsak napoj vrzi v rdeč kotel 1x in povleci 1 in 3 napoja do zlobnega pajka in mu prisluhni kaj omenja napoje zmešaš (napoje mešaš tako, da napoje vlečeš eno na drugo) z ktla lahk zajmš zvrk tkrt, ko imaš dodtnga za vidt a od tga odvisn kolk strašnih stvari zmečš na dn vnj npji pa so tud lahk na nuli takrt se ne igra znjimi, nato stisni tapni, da najdeš strašne prste in pazite kdr vm se pjvi zvita sva z nvm npjm v kljunu to pomen, da ste v nvi stpnji igre, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh  (14)x strašnih prstov , ki jh iščete v jesnskm času na spretnem čaranju in mešanju zvarkov igranja tkrt tud ste prispel do knca spretne ga čaranja igranja in do glavne ngrde  grč netp In da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% dejavnosti skupnosti dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne celte nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 10 novembra 2023 ob 17:00 uri končujte jesensko čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla v katerega vržete drugo strašno stvar, ki se pojavlja čaranje in mešanje strupenih zvarkov za jesenske dneve noči čarovnic in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 Orginl12


KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri se ga takoj prepozna to je pošast Huzzo
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- kotel
- trije napoji
- zvita sova
- zlobni pajek
- strašna stvar
- stopnja
- glavna vsebina (strašni prsti)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek), prejšnja izredna priložnost, originalni lines ozadja iz dogodka, orginlni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v petm dogodku za glavno nagrado:

- 20x nvh tčk frmskga uglda
- nvo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek)  
- pstr (iz odigraj dogodka)
- plakt (iz odigraj dogodek)
- kartica
- voščilnica
- orginl lins iz frmskga ozadja
- 15x nvh kovnicv



Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov In lpo veselo nč čarovnic forumci b.u.č. veselo noč čarovnic

_________________


Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 Bnr_to10

Luka, Nives, Mauro, Tinaj8, Josel, Jacixa, Cristzep and like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): :: Comments

C Ja mislim, da -3 zelen vampir
N tudi jaz imam toliko a mislim da se spremeni sedaj to ko zvemo rezultate ne Cristzep?
vesela čarovnica

Lityo likes this post

T Žal ja se prenesejo ti v ta odigraj dogodek tako, da koliko si prislužimo točke plus, če so minus točke se odšteje naredijo % račun na podlagi igre in dobijo mesto (osvojeno mesto) igralca in pol odvisno ali si se dvignil kaj ali pa dol zlezel Krampuser

Nives, Cristzep and Lityo like this post

C Dobro povedano ja pod M koliko "dol padel" hrus. buča Ja se spremeni Nives

Nives and Lityo like this post

N to bomo videli na koncu kakšni bo rezultat. Prej ne bom raje nič govorila.
grč netp

Cristzep and Lityo like this post

L Opet se naigral v tej igri saj pravim zakon je grzna buč No danes glih nisem zagledal s. prste a kljub temu sem še skozi vesel od včeraj ponorel Čestitam vsem za dobro igranje forumci, u Nives lepo se vidi, da znaš igrati bravo za 9 s. prste, Tinaj8 tudi ti polovil devetega superr maskrn strhc

Nives and Lityo like this post

L Saj si glih tako ali tako dober Luka, če poloviš še kakšne s. prste ali ne Krampuser
L To pa res in veselim se že jutri naprej igrati, čeprav je zadnjič lahko pa, da jutri imam več sreče pri čarovnk
L Morda pa le zlobkačarovnica
N Luka hvala ne bi si mislila da jih bom toliko polovila in če bo sreča na moji strani lahko še enega polovim kar si ful želim. hallowpajk Čestitam tebi za ulovljene strašne prste zelen vampir drak. kri veliko sreče vsem v igranju zadnje igre odigraj dogodka  duhc
T In tako se še je eden odigraj dogodek (igran dogodek) zaključil pogrešal bom Huzza pošastka in igro saj je bila vrhunskaaaa štopar Zbral sem 8 strašnih prstov in kar zadovoljen morda bi lahko še bil boljši kaj pa vem? buča

Nives and Jacixa like this post

J Danes pa se je zadnjič igral namenski dogodek za noč čarovnic škodaa no sem se vživela v to igro in hvala Bogu nisem izpadla za malo buča maskirana

Nives likes this post

N Zbrala vseh 9 strašnih prstov in mislim da bi bila malenkost lahko boljša buča maskirana  škoda da se je igrani dogodek končal ker je bila igra res odlična za noč čarovnic/ noč strahov.

Rosalda likes this post

R Smo dosegli z klikom dejavnosti skupnosti za 100% ulaala praznovanec Pa sama igra tudi se odigrala do konca tako, da je kar je imam 8 polovljenih s. prstov saj veste Jacixa si sploh še kakigapolovila od 7?

Nives likes this post

J Te zanima haaa jaa 8 zdaj v današnji igri vesela vesela bučka

Nives likes this post

V Nič strašnih prstov za lovit ni bilo jaz sem na istem kot sem bila z sedmimi moram pa povedat, da se je igra končala zelo lepo in rada igrala ta odigraj dogodek za noči čarovnic grzna buč grč netp Ja tako je noviiiiiiiiiiii bo Rosi zagotovo Wink
J No krasno ste vsi igraliiiiiiiii zadnjič odigraj dogodek? čarovnik
N Josel niso se vsi igrali zadnjic odigraj dogodek smeh strš buč:
J Potem še pa bodo majo še čas ne do 17. 00 darilec
N mislim da bodo še prej igrali kot do 17h netopir🕷🕸👿👺

Lityo likes this post

L Jaz sedaj igram kako lepa igra a se končujeee zelen vampir Očitno sem ostala pri 8 s. prstov to je moje igranje te igre me res zanima na katerem mestu sem pristala?

Nives and Josel like this post

J To boš kamlu izvedela (izvedeli vsi) b.u.č.

Nives, Cecy and Cristzep like this post

L Vuiii kako dobra igra zdaj to bila a se opazi, da se je končala ja ne morem verjeti, da se konča ta odigraj dogodek za noč čarovnic je kar hitro minlo vesela bučka Zelo sem užival v tej igri in ja pogrešal jo bom, ker sem dosegel tudi zase dobro igranje no tako jaz mislim hehe, fajn še ostali igrajte, da vam uspe podret prejšnjo mesto igranja za višjo hrus. buča

Nives, Cecy and Cristzep like this post

C Kako pa si tole fajn povedal hvaala nazajjj buča Zaključena igra, zaključeno igranje v tem namenskem dogodku svetovna drugače tale igra polovljenih 9 s. prstov drak. kri grz. čarovnca Krampuser

Nives and Cecy like this post

C A se je res zaključila tale igra tudi meni bila zelo svetovna škoda, da sem zamudila začetek res mi je žal morda bi boljše igrala tako pa sem z 6. s prsti pridstala kje? Vso srečo še ostalim, da dosežete tisto mesto, ki ste si ga zadeli, če sploh ste? maskrn strhc
N Ne morem verjet nagrade so že vidne pod zasebno sporočilo prevesela hihihi ponorel ponorel osvojila 3 mesto iz odigraj dogodka in -5 točk iz prejšnjih dogodkov uživač uživač uživač ponorel ponorel ponorel osvojila pa zares lepe nagrade (forumsko ozadje iz odigraj dogodka, kartico, strašno hišo za izrezovat, originalni lines Huzza in toćke forumske karme) zelen vampir drak. kri duhc zlobkačarovnica grč netp grzna buč b.u.č. hvala vam

Josel likes this post

J U kako te to, da so že nagrade poslane svetovnooo 1 mesto je mojeeee in tako GLAVNA NAGRADA praznovanec Osvojil pa te nagrade a ja saj veste ne prelepe so: 20x novih točk formskga ugleda, novo forumsko ozadje iz (odigraj dogodek), poster (iz odigraj dogodka), plakat (iz odigraj dogodek), kartica, voščilnica, orginanil lines iz formskega ozadja in 15x novih kovanicev! Čestitke še ostalim  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 1f44f čakaj Nives ne moreš dobiti točk forumske karme za osnovno nagrado kako? to si pomešala Neutral

Nives and Cecy like this post



Nazadnje urejal/a Josel Pet 10 Nov 2023, 11:29; skupaj popravljeno 1 krat
T Josel čestitam za osvojeno glavno nagrado in odigran dogodek do cilja z p 1. mestom igranja te igre in tebi Nives čestitam za osvojeno 3. mesto in osnovno nagrado vesela bučka Sam pa tudi pristal na 3 zavidljivem mestu hahaaaa zlobkačarovnica  grzna buč  maskrn strhc

Nives and Cecy like this post

J Hvala, hvala vsakemu ja sem presrečno zadovoljen in vesellll ter ponosen na svoje igranje v tej igri vesela bučka vesela bučka vesela bučka vesela bučka vesela bučka vesela bučka
N Čestitam vsakemu za dobro osvojeno mesto čarovnk sladkarij  Hvala vsem in kateri še mi boste čestitali. Josel pol je mogoče ugled ker so zvezde gor smeh zmotila sem se pol verjetno

Cecy likes this post

V Tudi jaz imam lepe nagrade ponorel ponorel sem pa pristala na dobrem 4 mestu menda u no saj nekaj tako sem se bala, da bi izpadla pa nisem buča maskirana Čestitke za osvojena mesta Tinaj8, Nives, Josel in koliko točk si zbrala Nives za 3. mesto superrr jaz sem jih imela 14 drak. kri
Vikaluceria je napisal/a:
V Tudi jaz imam lepe nagrade ponorel ponorel sem pa pristala na dobrem 4 mestu menda u no saj nekaj tako sem se bala, da bi izpadla pa nisem buča maskirana Čestitke za osvojena mesta Tinaj8, Nives, Josel in koliko točk si zbrala Nives za 3. mesto superrr jaz sem jih imela 14 drak. kri





N Vse skupaj 17 točk za 3 mesto pleše bučasveč hvala
M Tooooooooo na 2 mstu sem pristl v tm igrnem dgodku huhej vesela bučka vesela bučka Zbrl 23 T pa osvjl kr 6 nagrdddd zlo vrhnsko leph praznovanec Imam plakt iz odigrj dogdka, krtico, nvo frmsko ozdje iz igre, držbna igra, ki je svetskaaa, orginlni lins Huzza, 5x kovnaicv voo Krampuser No tudi ostli niste slbi tko, da vm čestitm vskm psebj za 3 in 4 msto brvo Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 1f389

Nives likes this post

Vikaluceria je napisal/a:
V Tudi jaz imam lepe nagrade ponorel ponorel sem pa pristala na dobrem 4 mestu menda u no saj nekaj tako sem se bala, da bi izpadla pa nisem buča maskirana Čestitke za osvojena mesta Tinaj8, Nives, Josel in koliko točk si zbrala Nives za 3. mesto superrr jaz sem jih imela 14 drak. kri


M U še dlč za frmko Nives si bila Vikaluceria tko, da imš dst mnj točk Čar

Nives likes this post

Nives je napisal/a:
N Ne morem verjet nagrade so že vidne pod zasebno sporočilo prevesela hihihi ponorel ponorel osvojila 3 mesto iz odigraj dogodka in -5 točk iz prejšnjih dogodkov uživač uživač uživač ponorel ponorel ponorel osvojila pa zares lepe nagrade (forumsko ozadje iz odigraj dogodka, kartico, strašno hišo za izrezovat, originalni lines Huzza in toćke forumske karme) zelen vampir drak. kri duhc zlobkačarovnica grč netp grzna buč b.u.č. hvala vam


M Brvo Nives skrj si se približevla drugmu mestu dobro si igrala! letč. čarovnca

Nives and Mauro like this post

V Vem in videla Mauro očitno se ocenjuje formalno po točkah in samem igranju odigraj dogodka čarovnik

Nives and Mauro like this post

M Abolutn vedn tkoooo ne ki smo po osvjenh predmtv tkrt (s. prstv) Parkelj
C Izpadla iz te igre slutila sem, da bo takooo sem jezna čarovnca na metli ms A za zadnje mesto 5 kar lepi dve nagradi prejela no škatlico za strahce in posebaj neke strahce za izrezati, da jih lahko pospravim v njo in pa orginalni lines pošastka Huzza volaaaa ni slabo za zadnje mesto Krampuser Pa čestitam še vam kateri ste veliko bolje igrali od mene ploskač

Nives and Mauro like this post

M Oh jej škda no trj ti ni uspelo dns plvit 7 stršne prste ptrudi se pri nvmmm odigrj dogdku nč ni izgubljno za osvjene tčke te rje nebm gnjvl Krampuser

Nives and Cristzep like this post

C Čestitam vsem kateri ste osvojili višja mesta od 5 madonca nam je šla tale igra to se tudi opazi po mestih  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 1f389  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 1f389  Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023): - Page 7 1f389 Zame tudi bila velika sreča tega igranja imam 3 mesto pa tako fine in lepe nagrade samo občodujem štopar To so moje nagrade bile: forumsko ozadje iz odigraj dogodka, družabno igro, strašno hišo za izrezovat (dva dela), originalni lines Huzza in 100 točk forumskega ugleda top vesela bučka

Nives and Mauro like this post

M Bravo Cristzep sedj pa si dkzl, da tud ti znš igrt, če želš zgtvo si se dvignl iz prejšnga vm čarovnik
C Najprej hvala Moderator Mauro u pa še kako drži saj sem se zelo trudil z to igro Krampuser

Nives and Mauro like this post

C Dober si bil Crist pa neke -3 točke prejela od prej mela dve in danes coj še eno dobla je to ok? strhc
M -1T si dns prejla, kr nis igre do knca odigrala in izgubila tko, da imš jh skupj -3 ki se ti prnsjo žl v nslednji odigrn dogdk in se ti odštejejo od skpnh osvjnh tčk v nvi igri, če bš vredi igrala? drgč pa ne mačkal

Nives and Cecy like this post

C Ah ja se spomin za te minus TOČKE ko smo se pogovarjali pri drugih odigraj dogodkih svet. bučka

Jacixa likes this post

N Cecy kaj bom pa jaz rekla ko imam - 5 točk iz prejšnjih dogodkov? Nič ne morem pa tudi me tk ne skrbi trenutno Jer sem pristala na 3 mestu in več kot zadovoljna s svojim igranjem 🕷netopirstrš buč:👺👿👹 vsakemu posebej se še  zahvaljujemenkrat za čestitke pri igranju tokrat se lahko pohvalim z igranjem 👏👏 vsem se enkrat čestitam res smo dobro igrali

Jacixa likes this post

J Ne morem se ne glih pohvalit, da sem vredi igrala tole igro kajti osvojila si 12 točk pa -4 točke imela sem jih do sedaj 3 eno pa danes prejela, pristala pa na 4 mesto no ampak ok vesela le toliko, da nisem tu padla na 5 zadnje mesto maskrn strhc In čestitam vsem vam, keri ste osvojili še višja mesta od mene čestitke ploska
Jacixa je napisal/a:
J Ne morem se ne glih pohvalit, da sem vredi igrala tole igro kajti osvojila si 12 točk pa -4 točke imela sem jih do sedaj 3 eno pa danes prejela, pristala pa na 4 mesto no ampak ok vesela le toliko, da nisem tu padla na 5 zadnje mesto maskrn strhc In čestitam vsem vam, keri ste osvojili še višja mesta od mene čestitke ploska

T Čestitam za osvojeno predzadnje mesto Jacixa no nisi najboljše igrala a kljub temu nisi tako slaba izpadla pa nisi saj to je za ploskatiiiii ploskač
J Ja no saj to isto pravim Neutral ampak še slabša sem od forumke Vikaluceria sploh v doseženih točkah jauu ona ima jih saj 14 jaz pa 12 se mi zdi, da sem naknap ujela to 4. mesto strš buč aja osvojila pa te lepe nagrade imam jih 3 broško iz odigraj dogodek, škatlo za shranjevanje strahcev v dveh delih, ki je blaznaaa lepa in plakat iz odigraj dogodka praznovanec praznovanec praznovanec
N Jacixa kaj slišim ravno za las ujela 4 mesto čestitam ti tak slaba pa tudi nisi bila in se ti je nasmehnila sreča za strašne ulovljene prste ko sem ti rekla 👏👏 vesela zate in tudi za Viko. Kaj češ v točkah sta si različni z Viko ampak izpadli pa nista pohvalno grč netp
 

Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Nazaj na vrh 

Stran 7 od 8Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Sedmi odigraj dogodek (Pomladna distanija hrošča Baloassa, namakanje šopkov rožic v sod z vodo do poti posebne dreve za moč, spoznavanju tragije palčka in ob iskanju štiriperesnih deteljic) 2024:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: