LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 Empty
22112022
ObjavljaDrugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 Untitl29
T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za praznične dneve smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste šli na zimsko praznično idilo przničnega vzdušja z okršvnjm smrečice z njo pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat kar pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Tko pa se drugi dogdk zčne igrati (28.11.2022) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji  Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V odigraj dogdku bste vidl Božičkvega pomagača ki ima spdj darila, vsko darilo bste mrl odpreti tko, da kliknete nanj in vsko darilo psebj pvlečt na drugo, da lhko znjm rinete do naslednjega sneženega moža, kjr se vm tud prikaže vedn različn pri klobuku, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (13)x pišktv , ki jh odkrivate v prznični idili igranja tkrt tud ste prispel do knca idile przničnga igranja in do glavne ngrde dprto darilc Pa, da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne nloge nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 14 decembra 2022 ob 17:00 uri končujte praznično vzdušje, idilo, okraševanja za praznične dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 P_ekra10  

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri saj se ga takoj prepozna to je Božičkov pomagač
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- darila
- smrečica
- okraski
- glavna vsebina (piškot)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek) prejšnja izredna priložnost, pismo Božička ali dedka Mraza, originalni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v drugm dogodku za glavno nagrado:

- nv postr (odigraj dogodek)
- prejšnja izredna priložnost
- kartica
- broška
- 40 novh točk formskga ugleda




Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov Pa srečne, vesele in zdrave božično novoletne praznike 2023 forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 22 Nov 2022, 15:25; skupaj popravljeno 1 krat

Mauro, Jacixa, Cristzep, Lityo and Elselya like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022: :: Comments

L Vedno negre pravilno odigrati odigraj dogodek no to se zdaj spet pokazalo meni Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 1f626 Toliko pa bolj vesel za polovljen šesti piškot sankr
N jaz pa te končno ujela tretji piškot  štopar štopar ponorel ponorel uživač uživač upam da jih še več ulovim ter da sem dobra na koncu torej veliko sreče vsem in cestitam vsem za 6 piškot tudi manj praznovanec
V Pa tak hitro je ta odigraj dogodek 😋 se mi zdi, da bom neka slaba opet narobe odigrala v petek 🤯
M In te zdj ulovljen 5 piškt 😌
L Ni blo danes neke sreče v odigraj dogodku pa še piškota nisem videl upam pa le, da sem vsaj prav odigral zdaj, pa ostajam pri 6 piškotih! čopek
T Vedno negre po godi se mi zdi 😉
C Hahiii se mi nasmihnila sreča imam četrtega ujetega p.. 🤩
J Imam 7 piškot ponorel Se mi zdi ali tukaj v prazničnem odigraj dogodku ni toliko na razpolago letečih predmetov 😶

Luka likes this post

N dans je prav lep bil odigraj dogodek a nikjer nisem videla piškota čestitam Josel za 7 piškot ploska
M Pzite dns preden igrate odigraj dogodek je bla zaznana tehnična npka in se že odpravlja frajer Tudi jz si plvil že 6 piškt senzacija 🥳
N Pa sem si le ujela 4 božični piškot ponorel uživač vesela ful le nekaj se motim v igranju odigraj dogodek vedno ne gre prav igrat ne vem kaj je to. Prelep in čudovit odigraj dogodek štopar
Nives je napisal/a:
N Pa sem si le ujela 4 božični piškot ponorel uživač vesela ful le nekaj se motim v igranju odigraj dogodek vedno ne gre prav igrat ne vem kaj je to. Prelep in čudovit odigraj dogodek štopar


L Bravo Nives štopar morda je res bila tehnična saj tako se pol meni zdi, da nisem ulovil piškota pa odigral dogodek pravilno včeraj za danes pa ne vem, če je blo prav lučkarpis
J Bila tehnična napaka se pa dalo kljub temu vredi ga odigrati le, da ni bilo piškotka no pač 😁
V Nisem je zaznala a očitno res ni piškoa 😑😑
N ne razumem kak niste videli piškota če je pa bil v igranju odigraj dogodek smeh smeh Luka saj mislim da jaz dans nisem prav odigrala odigraj dogodka pa se nek trudim da bi ga prav igrala
C 4 jeee 😄 ali se mi zdi, da smrečico pa mamo vsi okrašeno
R Ostajam no pri 3. ali je to vredi ali ne?? Fajn pa blo igrat z Hrastačem in zvočnem 😙
N 3 piškote imaš do sedaj Rosi resno? Jaz samo enega več od tebe. Trudi se naprej.
L Cristzep smrečico se hitro okrasi zato mamo vsi okrašeno 1 ali kdo že 2 nisem prav odigral dogodek včeraj in vseeno našel piškot uu lepi še vedno Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 2 1f60d
T Pa počasi prilezel do 6 piškotka madonca mi gre no ja 🤩 Perfekten je bil odigraj dogodek danes odigrat moraš z liziko santa
N Prevesela da sem si ujela 5 piškot sedaj pa upam da bo sreča na moji strani da si polovim še dva do konca odigraj dogodek praznovanec bož. drevesce ded Mraz
L Super bil odigraj dogodek nasploh mi všeč za igranje pa še 8 piškot si zdaj polovil prezadovoljen sem čopek Vsem ostalim veliko sreče v prazničnem dogodku!
J Dobro ti gre ne morem reči, da je tako težki odigraj dogodek te nebi zbral 10 piškotov jej uživač uživač uživač
R 5 55555 🥳🥳
C Fajn za igrat odigraj dogodek in imam 5 piškot ponorel
Josel je napisal/a:
J Dobro ti gre ne morem reči, da je tako težki odigraj dogodek te nebi zbral 10 piškotov jej uživač uživač uživač


N Čestitam Josel in tudi ostalim ki ste dobri v igranju odigraj dogodek
M Čestitke vsm mj pa dejnsko dveti 🎉🎉
J Očitno bom jaz pa tukaj najslabša 😑 4 ulovljen piškot ne se hecat confused
V Sva neki enaki Jacixa ti povem 5 vlovila in to danes hom 🥳
J Vseeno vodiš za 1 jaz mam četrtega sem povedala pa še pol odvisno od okrašenih smrecic, ki so 4, da so celotne okrašene dobri mož
L Jaz mislim, da sem okrasil že 2 smrečico 😆
J Tu neki imam tudi jaz božič maha
C 5 smeš. božič. Sem pa ga danes zafural v celoti 🤯
N mislim da imam tudi jaz dve okrašeni smrečici dobri mož
L Nekak meni negre dejansko bom slaba 3 piškot danes pa en dan nisem ga odigrala 😱 kaj se te zgodi?
M Lityo v tm primeru dbš mins tčke tlko krt klkr nis igrala tlko mnj tčk dsežš to je to nč tzga a če ti paše t. o... 😌
L Aha tako pol napredka ni razumljivo hvala M ja nekaj zraven prišlo sem pa itak slaba 🤕
N Lityo ti se res spilas da nea igraš odigraj dogodek redno pa se je cel teden ko se igra odigraj dogodek. No do srede. Nea verzi puške v koruzo in igraj trudi se
M Ptem nemre bit nikar napredka nis pa edina ti slba tud Modertrki Jacixa ne gre dobr ma sm enga vč od tebe 😐
L Videla ne vem kaj to je 🤧 Nives se trudim samo zdaj sem težko prisotna toliko, da igram zdravje mi bolj pomembno 😃

N jaz redno igram pa sem tudi prehlajena že skor prebolevam pa se trudim Lityo daj res se trudi da ne boš najslabša ker je v tem letu zadnjič odigraj dogodek
M Rzmljivo Lityo 😄 vsk se zse, sm odloča kako se odloči Nives 😙
N res ve vsak zase in se sam odloči kako in kaj a ni škoda da bi bila najslabša Mauro? Nič slabega ne mislim.
L Danes pa se ne morem pohvaliti, da mi je šel odigraj dogodek tako, da pričakujem, da sem narobe ga odigral pa ostajam pri enakih piškotih Suspect
L Jaz pa mislim, da mi je, šel 😃😃 nisem pa tudi vlovila piškot beda confused
J Na enaki ravni sem še vedno pa kaj je t. n da ni piškotka silent
T Odigran odigraj dogodek je bil malce težki ha ☺ Trudim se ga pravilno igrati, če pa negre pač ne negre, pa kaj to je jaz tudi ga nisem videl čuden dan? 😐
N ne vem zakaj ni bilo piškotka v glavnem če dobim še dva ali tri bom več kot prevesela.lep in težavni odigraj dogodek
C In tako se meni tudi zgodilo narobe zaigral in nimam piškotka te že bo tak 😬
C Odigraj dogodek je za menoj in kolikor berem ni nihče ujel si piškota ah je to res? 😛
 

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Nazaj na vrh 

Stran 2 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: