LEPE TELENOVELE meh. slov foruma
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma

Najdemo vse o igralcih, igralkah, zanimive teme, rubrike in različni igrani dogodki
 
KazaloKazalo  https://novelashttps://novelas  PublicationsPublications  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4
AvtorSporočilo
Toša3
Obstoječi član
Obstoječi član
Toša3


Število prispevkov : 1999
Točke forumske karme : 2178631
Join date : 28/06/2011
Age : 41
Kraj : Celje

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 4 Empty
22112022
ObjavljaDrugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 4 Untitl29
T Formci tukj je nv namenski igrni dgdk z skldnm nslvm (odigraj dogodek), ki povezuje igranje za praznične dneve smrečik  Sm nmenski dogodek se igra simulativno z miško na klik tko, da bste šli na zimsko praznično idilo przničnega vzdušja z okršvnjm smrečice z njo pa tud igrnje do smga cilja glavne ngrde. Lahko, da vm obiskvlc zna sledt pvsd po frmu ali pa ne, odigraj dogdk se lhko igra sm enkrat na dn v izjemah ob sobotah vse do 17 ure zvečer, ker se tudi takrat vsak dogodek zaključi in ga ne morete več igrat kar pomeni, da ga niste odigrali sproti igrajte in pridobite presenečenja. Tko pa se drugi dogdk zčne igrati (28.11.2022) od 9.00 ure prv tko pa tud na isti dn se prične dgdk igrati na MED forumu sj smo se skupaj tko dgvril in po splošn urdni Zakonodaji  Ustanove RS. forumov in ISO/ISC.ko center/igrajdogodek.  V odigraj dogdku bste vidl Božičkvega pomagača ki ima spdj darila, vsko darilo bste mrl odpreti tko, da kliknete nanj in vsko darilo psebj pvlečt na drugo, da lhko znjm rinete do naslednjega sneženega moža, kjr se vm tud prikaže vedn različn pri klobuku, nmenski dogk se zaključi tkrt, če ste pbrl vsh (13)x pišktv , ki jh odkrivate v prznični idili igranja tkrt tud ste prispel do knca idile przničnga igranja in do glavne ngrde dprto darilc Pa, da ta dogodek uspe boste mogli klikat, da dosežete vsi dogodkov cilj z 100% naloga dejnja trj za nv dogdk se tud opzi, če dsežne nloge nste dsegl ko vidimo ni nvga dgdka!

Do 14 decembra 2022 ob 17:00 uri končujte praznično vzdušje, idilo, okraševanja za praznične dneve in osvojite presenečenja z postopanjem do glavne nagrade (katera je izbrana s trani Ustanove)! Na koncu odigranja dogodka ste tudi ocenjeni in po uvrstitvi ocene prejmete doseženo nagrado.

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 4 P_ekra10  

KAJ SE IGRA:
Takoj, ko se pojavi obiskovalec v igri saj se ga takoj prepozna to je Božičkov pomagač
Igra se po navodilu kateri je spisan spodaj v dogodku

VIDENJE DOGODKA:
- obiskovalec
- darila
- smrečica
- okraski
- glavna vsebina (piškot)



GLAVNA NAGRADA/ POSEBNA NAGRADA: forumsko ozadje odigraj dogodek, plakat, poster, zapestnica, čestitka, broška, voščilnica, posebno darilo, amulet, kartica, družabna igra, orginlna uvdna slika (odigraj dogodek) prejšnja izredna priložnost, pismo Božička ali dedka Mraza, originalni lines ozadja iz dogodka, originalni lines obiskovalca v odigraj dogodek, točke forumske karme, forumskega ugleda, kovanici....
v drugm dogodku za glavno nagrado:

- nv postr (odigraj dogodek)
- prejšnja izredna priložnost
- kartica
- broška
- 40 novh točk formskga ugleda




Dobro odigranje dogodka in čim boljše nagrade želimo Administrator, Moderator in MED Ustanova forumov Pa srečne, vesele in zdrave božično novoletne praznike 2023 forumci božič maha nov leto/tu d. Mraz presrečen daril

_________________


Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:  - Page 4 Bnr_to10


Nazadnje urejal/a Toša3 Tor 22 Nov 2022, 15:25; skupaj popravljeno 1 krat

Mauro, Jacixa, Cristzep, Lityo and Elselya like this post

Nazaj na vrh Go down
Share this post on: reddit

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022: :: Comments

M Ah piškoti niso bli tko nmenjn no jz mam 10 to je to te ☺ Ja zaključil se je še ta przničn odigraj dogodek a upm, da sm ga prviln odigral no pa vso srečo se ostlm čopek
J In se je končal še ta odigraj dogodek bil je vrhunsko lep ponorel čeprav mi ni šel a trudila sem se tako, da glih tako uživala z igranjem 😄
L In se je prazničen odigraj dogodek tudi končal bil je res lep in nadvse igriv pleši Vsak dan sem ga z veseljem odigral čeprav tudi kdaj narobe a sem se pol pobral, nisem pa slab bil te nebi mi uspelo polovit devet piškotov jaaa najbolj pa mi blo všeč igrati z darili vrhunsko ponorel
N Osvojila 3.mesto in 4 prelepe nagrade odigraj dogodek (poster odigraj dogodek, pismo za sestavljat, lines božičkov pomagač in voščilnica) uživač uživač ponorel ponorel praznovanec
C No pa sem prejela nagrade top so praznovanec Zasedla 3 mesto zadovoljna saj imela 6 piškotov danes nobenega ulovila dozdeva pa se mi, da sem za piko ujela to mesto smeš. božič.
J Vrhunske nagrade osvojila tako so mi všeč in lepe, da sem si ene že naprintala praznovanec Moje je 4 mesto nisem neka dobra bila a sem ponosna nase v prazničnem odigraj dogodku darilnik/bož
J Pa te je končan prazničen odigraj dogodek in ujel si 12 piškotka pa me razveselilo oo 1. mesto, imam glavno bož. drevesce
T Spet si pobral več nagrad čestitam ponorel Jaz sem danes pravilno odigral a ni zdaj to pomembno pristal na tretjem mestu in pridobil štiri lepe nagrade (plakat odigraj dogodek, družabna igra, pismo Božička in originalni lines forum. ozadja) Razz
N Vsakemu posebej čestitam za odlično osvojeno mesto saj smo se vsi trudili v prazničnem odigraj dogodku štopar štopar santa
L Izredno lepe nagrade si osvojil kuj 5 in to (poster z vsebino prazničen odigraj dogodek), originalno forumsko ozadje iz odigraj dogodek, kartica, posebno darilo za sestavit in originalni lines for. ozadja) bil pa na 2 mestu ocenjen 3,8 z 17 točkami 🤩 Čestitam še vam za osvojena mesta 1,2,3 ali 4 ploska
C Jaz na 3. mestu z 4 nagradami ful so top osvojil pa broško, posebno darilo, originalni lines Božička pomagača in zapestnico odigraj dogodek štopar
L Vsi ste osvojili dobra mesta in čestitam 👏🎉🎉 Meni to ni blo usojeno sem na 5 zadnjem mestu in izpadla zelo slaba 🤢 a prejela le dve nagradi in to družabna igra odigraj dogodek in originalen lines forumske ga ozadja lepi sta ponorel ponorel
V Vui ujela si danes že 7 piškot samo mi kaj pomaga? dobri mož Odigraj dogodek prazničen je zaključen in jaz osvojila 3 mesto z 13 točkami in ocenjena 3,2 nagrade top sankr Hvala vsem za čestitke in jau škoda Lityo 😳
M Juhjjjj zasvojil 2 si msto prlpo sj sm presrečen z 5. ngrdmi (kartica, plkt odigraj dogodek, posebno darilo, amult tr pismo deda Mraza) praznovanec praznovanec kul kulll aja čestitam tud ostlm božič maha
L Resno bila slaba v prazničnem odigraj dogodku moram se v naslednjem gor pobrati pa spet dobla - 1 točko kaj to skoz isto? 🤔
J Zdaj odvisno kje si dobla - 1 točko lahko se ti prenesla ali si jo na novo dobila ne ni skozi enako 😊 Jaz pa prejela tri nagrade in to: voščilnico, družbno igro vauu in pismo Božička 😙
C Presrečna v tem odigraj dogodku za to mesto osvojila pa si naslednje nagrade: forumsko ozadje odigraj dogodek, zapestnica, posebno darilo, originalni lines Božičkov pomagač lepe ponorel
V Sama pa sem osvojila si te nagrade top uvodna originala slika odigraj dogodek, kartica, amulet in voščilnica 🤩🤩
N nagrade so vedno top in vedno bodo presrečna z njimi ponorel ponorel lepo da ste se ostali povedali kaj ste prejeli uživajte v nagradah

Lityo tudi meni se bo zgleda ta - 1 prenašala a nič zato. Bodi boljša v naslednjem odigraj dogodku tudi jaz bom probala bit. strinja
T Lityo ta minus točka ni na novo se ti je prenesla in si ziher zdaj fasala novo tako, da spet boš mela - 1T in - 1T to že skupno - 2T v novem namenskem dogodku slabo 😑

Ja samo to se ti odšteva pri njih Nives pomeni, če si dosegla 12 točk maš pol 11 točk razumeš in ti lahko kdaj zmanjka do boljšega ali pa da padnes še na slabše mesto kot si za tisto minus točko 😬

Luka likes this post

L Auu ju a te novo dobim, če sem bila slaba ja kak te mam - 2 točki res pol pa nevem kako bo meni uspelo vredi igrat namenske dogodke? 😳
N To je slabo potem če je tak. Torej če bom boljša v naslednjem namenskem dogodku mi avtomatsko -1 ostane, hvala da si pojasnil Tinaj8.

Tinaj8 likes this post

T Ja čisto lepo Lityo ena se ti je prenesla od prej (Bučar mož) odigraj dogodek eno pa si na novo dobla (Božičkov pomagač) odigraj dogodek 😌
Nives je napisal/a:
N To je slabo potem če je tak. Torej če bom boljša v naslednjem namenskem dogodku mi avtomatsko -1 ostane, hvala da si pojasnil Tinaj8.

T Tako je razumeš vidim 😀
Lityo je napisal/a:
L Auu ju a te novo dobim, če sem bila slaba ja kak te mam - 2 točki res pol pa nevem kako bo meni uspelo vredi igrat namenske dogodke? 😳




N tudi mene zanima če mi bo uspelo igrat vredu namenske dogodke bova videli pri naslednjem Wink
L Kuj - 2 se mi prenese 🙄
N Tinaj8 razumem Very Happy Lityo kaj češ tudi meni ker sem pri bučarju možu eno imela pa še zdaj - eno, očitno se bova mogli fajn potrudit da nimava minusov v igranju
T Kaj - 2 spiši vse - 2 T ja že imaš v naslednjem novem dogodku pri doseganje skupnih točk 😐
Nives je napisal/a:
N Tinaj8 razumem Very Happy Lityo kaj češ tudi meni ker sem pri bučarju možu eno imela pa še zdaj - eno, očitno se bova mogli fajn potrudit da nimava minusov v igranju

T To pa nisi skapirala to nas samo - 1 T saj nisi v tem dobla nove ne govorit imaš jo zato, ker se ti je prenesla in maš - 1 ne 2 govoričiš na pamet 🤔
N eh ja zmotila sem se Tinaj8.
 

Drugi Odigraj dogodek (Pohod na zimsko praznično idilo, prazničnega vzdušja) 2022:

Nazaj na vrh 

Stran 4 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Odigraj dogodek (Podajanje na pustolovščine noči čarovnic) 2022:
» Šsti odigraj dogodek (Praznično čarobna distanija svetega Miklavža, točnega zalaganja pomaranč v košarice do pojava Parklja, sprejemanja vidnega ognja za iskanjem sladkih pomaranč (2023/24):
» Tretji Odigraj dogodek (Karnevalska parada rajanja mask veselega pusta) 2023:
» Četrti odigraj dogodek (Urno spomladno poskakovanje na rože v planjavi travnika, zalivanja rožic za iskanjem medu) (2023):
» Peti odigraj dogodek (Spretno čaranje z pridobitvijo napojev in mešanje strupenih zvarkov do zajemanja vročega kotla ob iskanju strašnih prstov) (2023):

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
LEPE TELENOVELE meh. slov foruma :: Your first category :: Moj prvi forum :: novi blog-
Pojdi na: